Mount Mercy University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО МОНІТНИЙ МЕРКІЙ

У Університеті Маунт Мерсі, ми пропонуємо студентам усіх спеціальностей повноцінну освіту та тверду підготовку до змін у світі та робочої сили. Ми обслуговуємо майже 1900 студентів у нашому кампусі в Кедр-Рапідс, штат Айова, і зараз, за ​​допомогою наших онлайн-програм, ми можемо обслуговувати ще тисячі. І незалежно від того, як ви отримуєте доступ до нашої курсової роботи, ми надаємо найвищу академічну інструкцію, яка завжди ґрунтується на наших п'яти критичних питаннях: турботі про землю, імміграції, ненасильства, расизму та жінок.

Інтернет-програми студії Mount Mercy виходять за рамки часу, який ви проводите перед комп'ютером. Онлайн-класи ще дозволяють залучитись до досліджень та брати участь у стажуванні з місцевими та глобальними компаніями та організаціями.

Ми запустили наші повністю онлайн-програми у 2014 році, щоб студенти скрізь могли отримувати таку ж якісну освіту як наші студенти на кампусі, не жертвуючи кар'єри чи сімейні зобов'язання.

НАШ ІСТОРІЯ

КАТОЛИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ В СВІТОВОМУ ШАРИЗІ

Заснована в 1928 році з метою об'єднання людей з можливістю завдяки високій якості, цінносовій освіті, Університет Mount Mercy має багату фундацію, на основі якої ми створили наші навчальні курси та онлайн-програми.

Ми виросли з молодшого коледжу до чотирирічного університету, і сьогодні університет Mount Mercy з задоволенням пропонує наші онлайн-академічні програми для ще більшого населення учнів у тому ж дусі наших засновників.

НАШ КАТОЛИЧНА ІДЕНТИЧНІСТЬ ТА СВІТОВИЙ ШАРИЗМ

Освіта - це більше, ніж підручники та іспити. Справжня освіта готує вас до будь-якого робочого місця і стосується всієї людини. Університет Mount Mercy був заснований як католицький університет, побудований на п'ятьох критичних питаннях "Сестер милосердя", і ми продовжуємо підтримувати цю місію на наших онлайнових курсах так само, як і наші традиційні програми на кампусі.

Університет Mount Mercy прагне дотримуватися найвищих стандартів католицької інтелектуальної традиції, просуваючи основні цінності істини, поваги, відповідальність, досконалість і сервіс, а також вітаючи всіх людей всіх професій.

Ми є гордим прихильником наших спонсорів, Інституту сестер милосердя Північної та Південної Америки, через конференцію для вищої освіти в області милосердя. Будучи інститутом милосердя, ми шанобливо дотримуємося своєї заяви про католицьку ідентичність та милосердя.

НАШЕ УСПІХ

Студенти гори Мерсі приходять з різноманітних різноманітних географічних, етнічних та економічних передумов. Вони впевнені, піклуються, швидко надають руку, радіють, з ким вони є, і збуджуються про те, куди вони йдуть. Найголовніше, студенти Mount Mercy прагнуть реалізувати свій повний потенціал.

ЧОМУ КОРИСТУВАЧИ СВІТЛИВИХ СТУДЕНТІВ СКОРОЧЕНО

Університет Mount Mercy є найуспішнішим коледжем Айови у списку журналу MONEY "2017 Best Colleges". Але найкращий спосіб оцінити ступінь програми - це дивлячись на результати студентів, які навчаються:

 • 66% студентів MMU мають стажування або інший досвід, пов'язаний з кар'єрою, до моменту їх закінчення.
 • 96% студентів СІМ працюють або в аспірантурі протягом дев'яти місяців закінчення навчання.

ПОСВІДЧЕННЯ ДО УСНОГО хорошого

Студенти Mount Mercy щорічно жертвують понад 15 000 годин громадських робіт. Ми надаємо послуги та волонтерські можливості для всіх студентів.

НАША МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Гора Мерсі - це католицький університет, який надає учням орієнтовану освіту в дусі сестер милосердя та вітає людей з усіма віруваннями, щоб приєднатися до нашої спільноти для отримання бакалавра та випускної освіти та співчуття для тих, хто цього потребує.

Ми прагнемо до досконалості у виконанні нашої місії через чотири взаємозалежні цілі:

 • Використання рефлексивного судження. Здатність чітко і ретельно продумати, послідовно сперечатися і оцінювати, хто конкурує за істинні вимоги, критично є фундаментальним для вищої освіти. Відбивне судження вимагає знання основного факту, розгляду та оцінки припущень; адекватне обґрунтування складання висновку; і розуміння наслідків для наведення такого висновку. Завдяки цим навичкам, люди можуть вирішити проблеми творчо і інтегрувати знання через дисципліни.
 • Участь у стратегічному спілкуванні. Стратегічне спілкування вимагає вибору з цілого ряду варіантів, щоб етичний спосіб досягти вибраної мети. Ці варіанти включають побудову та інтерпретацію повідомлень у письмовій, усній та естетичній формі за допомогою відповідної технології.
 • Обслуговує загальне благо. Спільне благо є основою католицького соціального вчення. Оскільки особи є соціальними за своїм характером, добробут кожної людини обов'язково пов'язаний із загальним благам, сумою соціальних умов, які дозволяють всім людям більш повно реалізувати свій людський потенціал. Вона включає в себе повагу та етичну взаємодію з кожною людиною та природним середовищем та, в дусі сестер милосердя, службою для благополуччя всього людства та дій у справі справедливості у світі.
 • Сприяння цілеспрямованому життю. Ліберальна освіта дає людям змогу досягти більшого ступеня свободи, на яку слід діяти цілеспрямовано. Оскільки розробка цілі передбачає планування на життя на основі набору пріоритетів, Університет Mount Mercy надає можливості для духовного зростання, інтелектуального залучення, професійної ясності, соціального розвитку, фізичного благополуччя, емоційної зрілості та відповідального лідерства у громаді.

НАШІ ЦІННОСТІ

Як учасники спільноти університету гори Мерсі, засновані на традиції сестер милосердя та нашої католицької ідентичності, ми прагнемо:

 • Навчання і навчання протягом усього життя всієї людини
  Ми вважаємо, що освіта - це безперервний досвід, коли навчання допомагає всій людині інтелектуально, духовно, емоційно та фізично.
 • Прагнення до правди та гідності
  Ми сприяємо вільному дослідженню у співгромадянській культурі, де наша відданість вірі, правді та милосерді підтримує гідність кожної людини в людській спільноті.
 • Зобов'язання перед студентами
  Ми визнаємо та підтверджуємо, що потреби наших слухачів є центральними елементами рішень, які впливають на життя громади.
 • Юстиція
  Ми виступаємо за рівність шляхом активного створення справедливих та здорових взаємин у нашому спільному навчанні та в нашому глобальному суспільстві.
 • Вдячність
  Ми з покорою ми святкуємо всі дари та таланти, які Бог дарує, і вірно поділяємо ці благословення з широкою спільнотою.
 • Гостинність
  Ми виконуємо свою роботу в дусі доброчесності та включенні Катерини МакОулі, яка вітає всіх людей і перспективи.
 • Сервіс
  Ми прищеплюємо почуття відповідальності і піклування, яке закликає нас служити загальному благу.

Розташування

Кедрові пороги

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія