NationsUniversity

Введення

Прочитайте офіційний опис

NationsUniversity присвячені нашому підходу до навчання Писанню і вважають, що Боже Слово є запорукою кращого світу. Ці щедрі донори готові платити за ваші перші три місяці навчання. Цей подарунок дозволяє вам навчатись без будь-яких витрат, крім реєстраційного внеску в розмірі 25 доларів. Ці донори готові інвестувати у вас і допомогти вам заробити біблійну освіту, щоб ви могли змінити свій світ. В кінці своєї першої чверті ви зможете прийняти рішення, яке найкраще підходить вам. Усі нові студенти, які не мають права на інші знижки, які зареєструються 3 серпня 2019 року або пізніше, мають право на цей подарунок. Ця пропозиція закінчується 31 грудня 2019 року.

Відкрийте для себе Нації

Ми - «школа без стін», яка забезпечує доступну, якісну християнську освіту для всіх.

Відкрийте для себе доступну християнську вищу освіту.

NationsUniversity - це Інтернет, некомерційний акредитований університет. Він обслуговує студента, який прагне якісної освіти з релігієзнавства за доступною ціною. Університет вітає віруючих і невіруючих, відкладаючи конфесійні атрибути та історичні інтерпретації. Дослідження зосереджуються на біблійному писанні.

Відкрийте для себе гнучкий, зручний спосіб навчання.

NationsUniversity використовує процедуру реєстрації. Ви можете розпочати навчання в будь-який час. Віртуальні аудиторії відкриті двадцять чотири години на день, сім днів на тиждень. Це дозволяє налаштувати ваш навчальний план відповідно до вашого розкладу.

Відкрийте для себе персонал, повністю відданий вашому успіху.

NationsUniversity керується волонтерами, а це можливо завдяки фінансовим партнерам, які поділяють бачення використання NationsUniversity для побудови справжньої віри та навчання християнських лідерів у всьому світі. Заклад присвячений тому, щоб зробити ваш досвід найкращим. Кожному студенту призначається радник для керівництва навчальним процесом.

Відкрийте для себе акредитовані програми ступенів.

NationsUniversity увійшов до штату Луїзіана. Як навчальний заклад, який пропонує ступінь, школа пропонує три ступеня: (1) бакалавр релігієзнавства (BRS), магістр богословських студій (MTS) та магістр божественності (M.Div.).

Відкрийте для себе якість.

Причина існування NationsUniversity полягає в тому, щоб зробити навчання на рівні коледжу з релігійних та богословських студій доступним для високомотивованих студентів, які хочуть підготуватися до церковного керівництва, але не можуть знайти цю освіту через фінансові чи інші практичні причини. Ми змогли забезпечити якісні незалежні навчальні курси з мінімальними витратами для студентів, не маючи фізичного містечка, набираючи викладачів університету та інших професіоналів для добровільних знань та послуг та отримуючи щедру підтримку від друзів, які поділяють нашу мету.

NationsUniversity є акредитованим членом Комісії з акредитації дистанційної освіти (DEAC). DEAC визнаний Міністерством освіти США (USDE) та Радою з акредитації вищих навчальних закладів (CHEA).

NationsUniversity дав мені більш широку базу, з якої я можу отримати знання та структуру, яка підживлює все, що я роблю.

-BYTHA REGALUL, ARKANSAS, United States

Місія Бачення

Місія NationsUniversity полягає у створенні справжньої віри та навчанні християнських лідерів у всьому світі завдяки доступній, доступній вищій освіті з використанням дистанційного навчання.

Місія та бачення

NationsUniversity зобов’язаний виконувати свою місію завдяки якісним програмам дистанційного навчання. Будівництво віри - це не емоційний досвід; це навчальне починання, побудоване на знаннях і розумінні.

Християнські лідери, що розвиваються, - це також розраховане підприємство, побудоване на принципах знань та здорових принципів. Для належного фундаменту важливим є серйозний, високий рівень та об'єктивне представлення християнської віри та її обгрунтування. Тому заклад зобов’язаний залучати кожного учня до жорсткого протистояння біблійному тексту.

Цілі

Формувати віру, орієнтуючись як на знання біблійного тексту, так і на особисту духовну формацію. Навчати християнських лідерів, оснащуючи учнів знаннями та вміннями виконувати функції християнських лідерів.

У NationsUniversity ми прагнемо:

 • Запропонувати академічні програми, які надають студентам можливості для особистого, духовного та професійного розвитку
 • Зобразити біблійне Писання позитивно
 • Запропонувати програми академічної майстерності на післявузівському рівні навчання
 • Створювати та підтримувати освітні програми та послуги, що мають глобальний масштаб та придатні для глобального навчання
 • Запропонувати відкриту систему для шукачів без перешкод для розвідки
 • Діяти відповідно до цінностей, знайдених в Євангелії Ісуса Христа
 • Для захисту безпеки студентів
 • Надати програми, які можуть собі дозволити студенти
 • Забезпечити доступні програми для студентів
 • Сприяти прогресу студентів через підтримуючу систему індивідуальних контактів турботливими та відданими працівниками та волонтерами
 • Вести бізнес установи найефективнішими засобами

Розташування

Новий Орлеан

Address
650 Poydras St., Ste 1400
Новий Орлеан, Луїзіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія