Прочитайте офіційний опис

Огляд

Ми - Noble Manhattan Coaching Americas - провідна компанія з підготовки тренерів у США та Канаді.

У рамках програми Noble Manhattan Coaching, провідних провідних світових тренерських компаній, ми пропонуємо високоякісні програми підготовки тренерів та тренерські сертифікації. Наш широкий спектр послуг допомагає менеджерам та лідерам, що розвивають свій бізнес.

Ми керуємо своєю місією на тій підставі, що одна виконана людина може впливати на інших, щоб взяти на себе відповідальність за своє життя. Тому ми навчаємо чудових тренерів та лідерів, щоб почати ефект метелика особистих перетворень у своїх громадах.

Велика гнучкість

Наша суміш з міждисциплінським навчанням з особистим досвідом пропонує вам можливість пройти тренінговий курс за власним бажанням. Крім того, ми пропонуємо спеціальні курси по запиту.

Фінансова підтримка

Найцінніше, ми переконаємось, що зарахування до наших програм не залишить вас банкрутом. З цієї причини ми пропонуємо найкраще рішення, від дисконтних ваучерів до стипендій.

Найвища якість

Наші найкращі майстерні тренери розробляють та забезпечують наші програми. Таким чином, ви отримаєте високоякісний вміст та практику з нашими коучинг-курсами.

Студентська підтримка

Ми хочемо переконатися, що ваша коучингова подорож є гладкою та успішною. Тому ми завжди готові допомогти вам досягти ваших цілей.

Сприяння мережі

Оскільки мережа є надзвичайно важливою для успішного тренера, ми не просто проводимо навчання, ми допомагаємо вам спілкуватися з однодумцями, професіоналами та потенційними клієнтами.

Міжнародна акредитація

Ми пропонуємо міжнародно-акредитовані курси підготовки тренерів.

Наше завдання

Наша місія полягає в підготовці чудових тренерів, допомогти їм розбудувати свій бізнес та підвищити рівень обізнаності про переваги коучингу. Також, через коучинг, ми взяли на себе зобов'язання, щоб допомогти дітям процвітати.

Ми пропонуємо не лише курси, акредитовані та схвалені двома міжнародними органами, але ми гарантуємо, що ми розміщуємо наших студентів та тренерів у великій мережі професіоналів та клієнтів.

Крім того, ми створюємо можливості для зростання та пропонуємо постійну підтримку. Коли люди потрапляють у нашу сім'ю, вони ніколи не виходять. Тут вони знайдуть наставників, друзів та різноманітні ресурси, щоб почати та розвивати свій тренерський бізнес.

Філософія

Завдяки тренуванню людей, щоб стати тренерами, ми керуємося передумовою ефекту метелика. Організовуючи нашу компанію під структурою B-Corporation, це більш цільова організація. Завдяки нашій презентації видатних тренерських курсів та систем підтримки тренерів ми "створюємо перепочинок для соціально та економічно неблагополучних сімей, щоб встановити стабільність і надію".

Кожен дохід від тренерських доходів відразу досягне нашої мети 10%. Наприкінці кожного фінансового року ми також виділяємо відсоток чистого доходу. Випущені кошти будуть виділяти фонд "НАШ ГОРОД". Таким чином, прийнята сім'я отримає користь від нашої любові у формі житла, допомоги на роботі, харчування, догляду за дітьми та освіти, щоб повернутись до самодостатнього члена нашої громади.

Основні цінності

Коучинг базується на високих стандартах та принципах. Однак для нас важливо вказати ці цінності у всьому, що ми робимо. Тому ми цінуємо і застосовуємо чесність, цілісність, довіру та внесок у все, що ми робимо. Ми обіцяємо навчання, саморозвитку та побудову бізнесу. І ми доставляємо те, що ми обіцяємо!

Ми віримо в здатність кожного керуватись сміливо. Також ми базуємо нашу практику на тій підставі, що у вас є всі необхідні ресурси, щоб бути кращим життям або керівним тренером. Таким чином, наші курси дають вам знання для побудови ваших навичок тренування. І наша команда дбає про те, щоб ви досягнули своїх цілей на власний світ.

Благородний Манхеттенський тренерський міжнародний в цифрах

Благородний тренер з Манхеттену був створений у 1993 році на південному узбережжі Великої Британії, де до ваших послуг спеціальна команда. Все, що ми робимо, призначене для навчання чудових тренерів та допомогти їм розвивати свій бізнес. Крім того, ми хочемо підвищити загальне усвідомлення користі коучингу.

  • Благородний тренер з Манхеттену має 24-річний досвід у підготовці тренерів для людей та компаній.
  • Ми присутні в 28 країнах світу. Noble Manhattan Coaching Americas є штаб-квартирою для Сполучених Штатів та Канади.
  • Оскільки наша місія полягає у сприянні постійному навчанню, резервному копіюванню та підтримці наших студентів та тренерів у всьому світі, ми надаємо курси та підтримку на 7 мовах.
  • Ми пропонуємо 18 повністю окремих програм підготовки тренерів, починаючи від тренінгу з життя до корпоративного та виконавчого тренінгів.
  • Окрім Нобелівського тренерського манхеттену, нашого нагородами тренерської школи, у нас є ще 12 відділів, які пропонують підтримку та безперервний розвиток.
  • Наші тренерські курси акредитовані Міжнародним інститутом тренінгу та наставництва. Крім того, ми схвалені Інститутом лідерства
Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Noble Manhattan Coaching Americas

Виконавчий директор ... [+]

Професійне коучинг для організаційного контексту

Виконавчий

Що таке професійний коучинг?

Коротше кажучи, професійне коучинг - це професійне партнерство, яке підтримує, надихає та навчає лідера бізнесу чи менеджера максимізувати свій професійний потенціал. Підтверджуючи, що старший чи молодший бізнес-лідер є справжнім експертом у своїй галузі або дисципліні, професійний тренер надає зовнішньому, кваліфікованому фахівцеві, який може допомогти своїм колегам прояснити цілі, сприяти саморозкриття, розробляти стратегії роботи на робочому місці та вирішити проблеми, а також Тримайте тренера під відповідальність за підвищення продуктивності та результатів.... [-]

США Richmond
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою

PhD

Noble Manhattan Coaching Americas

Професійна підготовка доктора філософії призначена для підтримки та інтеграції професійного розвитку практиків у галузі виконавчого та корпоративного коучингу та вигоди д ... [+]

Про

Професійна підготовка доктора філософії призначена для підтримки та інтеграції професійного розвитку практиків у галузі виконавчого та корпоративного коучингу та вигоди для організації, в якій вони працюють. Він спрямований на вдосконалення та вдосконалення професійної практики, надаючи практикам різноманітні навички, інструменти та стратегії досліджень, які можуть бути використані для підтримки практичних досліджень. Тому майбутні заявники включають досвідчених професіоналів в галузі коучингу, HR, управління, які хочуть внести свій внесок як у знання, так і в практику.... [-]

США Richmond
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою

курс

Noble Manhattan Coaching Americas

Основні тренерські програми "Життя та ділінг" (LECF) є кроком для тренінгу. Це випливає з основних компетенцій МКФ та пропонує суттєву інформацію разом із практичними мож ... [+]

Фонди «Життя» та «Коучинг» (LECF), створені Noble Manhattan Coaching Americas мають на меті надати план, керівництво та навчання, необхідні для застосування коучингу в житті та бізнесі, а також результатів. Оскільки NMCA знає, що коучинг є важливим зобов'язанням, цей курс був створений як стартовий шлях до повної програми сертифікації. Тим не менш, він розгортає знання, знання та практику будь-якої повністю акредитованої програми.... [-]

США Richmond
Відкритий конкурс
англійська
3 - 6 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Noble Manhattan Coaching Americas

Диплом тренера тренера (PCD) відкриває шлях до вашого успішного тренерського бізнесу. Багатий зміст, практичні тренінгові заняття, наставництво, а також безперервна підтр ... [+]

Огляд

Диплом тренера тренера (PCD) відкриває шлях до вашого успішного тренерського бізнесу. Багатий зміст, практичні тренінгові заняття, наставництво, а також безперервна підтримка нашої дбайливої ​​команди перетворить вас у повноцінне професійне професійне тренування.

Рівень дипломів - це повна сертифікація та призначена для студентів, які бажають зробити тренерську кар'єру своєю кар'єрою.... [-]

США Richmond
Вересень 2019
англійська
6 - 24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою