Noble Manhattan Coaching Americas

Введення

Прочитайте офіційний опис

Огляд

Ми - Noble Manhattan Coaching Americas - провідна компанія з підготовки тренерів у США та Канаді.

У рамках програми Noble Manhattan Coaching, провідних провідних світових тренерських компаній, ми пропонуємо високоякісні програми підготовки тренерів та тренерські сертифікації. Наш широкий спектр послуг допомагає менеджерам та лідерам, що розвивають свій бізнес.

Ми керуємо своєю місією на тій підставі, що одна виконана людина може впливати на інших, щоб взяти на себе відповідальність за своє життя. Тому ми навчаємо чудових тренерів та лідерів, щоб почати ефект метелика особистих перетворень у своїх громадах.

Велика гнучкість

Наша суміш з міждисциплінським навчанням з особистим досвідом пропонує вам можливість пройти тренінговий курс за власним бажанням. Крім того, ми пропонуємо спеціальні курси по запиту.

Фінансова підтримка

Найцінніше, ми переконаємось, що зарахування до наших програм не залишить вас банкрутом. З цієї причини ми пропонуємо найкраще рішення, від дисконтних ваучерів до стипендій.

Найвища якість

Наші найкращі майстерні тренери розробляють та забезпечують наші програми. Таким чином, ви отримаєте високоякісний вміст та практику з нашими коучинг-курсами.

Студентська підтримка

Ми хочемо переконатися, що ваша коучингова подорож є гладкою та успішною. Тому ми завжди готові допомогти вам досягти ваших цілей.

Сприяння мережі

Оскільки мережа є надзвичайно важливою для успішного тренера, ми не просто проводимо навчання, ми допомагаємо вам спілкуватися з однодумцями, професіоналами та потенційними клієнтами.

Міжнародна акредитація

Ми пропонуємо міжнародно-акредитовані курси підготовки тренерів.

Наше завдання

Наша місія полягає в підготовці чудових тренерів, допомогти їм розбудувати свій бізнес та підвищити рівень обізнаності про переваги коучингу. Також, через коучинг, ми взяли на себе зобов'язання, щоб допомогти дітям процвітати.

Ми пропонуємо не лише курси, акредитовані та схвалені двома міжнародними органами, але ми гарантуємо, що ми розміщуємо наших студентів та тренерів у великій мережі професіоналів та клієнтів.

Крім того, ми створюємо можливості для зростання та пропонуємо постійну підтримку. Коли люди потрапляють у нашу сім'ю, вони ніколи не виходять. Тут вони знайдуть наставників, друзів та різноманітні ресурси, щоб почати та розвивати свій тренерський бізнес.

Філософія

Завдяки тренуванню людей, щоб стати тренерами, ми керуємося передумовою ефекту метелика. Організовуючи нашу компанію під структурою B-Corporation, це більш цільова організація. Завдяки нашій презентації видатних тренерських курсів та систем підтримки тренерів ми "створюємо перепочинок для соціально та економічно неблагополучних сімей, щоб встановити стабільність і надію".

Кожен дохід від тренерських доходів відразу досягне нашої мети 10%. Наприкінці кожного фінансового року ми також виділяємо відсоток чистого доходу. Випущені кошти будуть виділяти фонд "НАШ ГОРОД". Таким чином, прийнята сім'я отримає користь від нашої любові у формі житла, допомоги на роботі, харчування, догляду за дітьми та освіти, щоб повернутись до самодостатнього члена нашої громади.

Основні цінності

Коучинг базується на високих стандартах та принципах. Однак для нас важливо вказати ці цінності у всьому, що ми робимо. Тому ми цінуємо і застосовуємо чесність, цілісність, довіру та внесок у все, що ми робимо. Ми обіцяємо навчання, саморозвитку та побудову бізнесу. І ми доставляємо те, що ми обіцяємо!

Ми віримо в здатність кожного керуватись сміливо. Також ми базуємо нашу практику на тій підставі, що у вас є всі необхідні ресурси, щоб бути кращим життям або керівним тренером. Таким чином, наші курси дають вам знання для побудови ваших навичок тренування. І наша команда дбає про те, щоб ви досягнули своїх цілей на власний світ.

Благородний Манхеттенський тренерський міжнародний в цифрах

Благородний тренер з Манхеттену був створений у 1993 році на південному узбережжі Великої Британії, де до ваших послуг спеціальна команда. Все, що ми робимо, призначене для навчання чудових тренерів та допомогти їм розвивати свій бізнес. Крім того, ми хочемо підвищити загальне усвідомлення користі коучингу.

  • Благородний тренер з Манхеттену має 24-річний досвід у підготовці тренерів для людей та компаній.
  • Ми присутні в 28 країнах світу. Noble Manhattan Coaching Americas є штаб-квартирою для Сполучених Штатів та Канади.
  • Оскільки наша місія полягає у сприянні постійному навчанню, резервному копіюванню та підтримці наших студентів та тренерів у всьому світі, ми надаємо курси та підтримку на 7 мовах.
  • Ми пропонуємо 18 повністю окремих програм підготовки тренерів, починаючи від тренінгу з життя до корпоративного та виконавчого тренінгів.
  • Окрім Нобелівського тренерського манхеттену, нашого нагородами тренерської школи, у нас є ще 12 відділів, які пропонують підтримку та безперервний розвиток.
  • Наші тренерські курси акредитовані Міжнародним інститутом тренінгу та наставництва. Крім того, ми схвалені Інститутом лідерства

Розташування

Річмонд

Address
11425 Timber Point Dr.
23838 Річмонд, Вірджинія, США

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: