Noble Manhattan Global

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Благородний Манхеттен здавна бере участь у тренуванні тренерів, і таким чином він перебуває в завидному становищі, здатному об'єднати свої багаторічні знання та досвід, ставши лідером у своїй галузі. Через деякий час ви дізнаєтеся, як тренінгові курси тренерів є незалежними акредитованими в галузі, і ми можемо гордо претендувати на найвищий рівень акредитації. Незважаючи на те, що наші тренінги проводяться на багатьох майданчиках у Великобританії та за кордоном, наш Головний офіс знаходиться в місті Уеймут з ​​будь-якої іншої причини, аніж ми розмовляємо. Коучинг - це все, що допомагає людям максимально використати їхнє життя, визначаючи, що дійсно важливо, і підтримувати рівновагу.

Офіс знаходиться на відстані 20 метрів від пляжу, тому всі ми в команді відчуваємо такий захоплюючий і надихаючий погляд, коли ми приїжджаємо на роботу, і в поєднанні з цим є гордість того, що ми працюємо у більш ніж 26 країнах і маємо мережу партнерів по всій території Великобританії. Ми розглядаємо наших студентів як нашу розширену родину та мають прекрасні відносини з багатьма, які вже кваліфіковані, але хотіли б залишатись частиною Благородного Манхеттена. Вони беруть участь у нас різними шляхами; групи підтримки, виставки, наставництво тощо, і ми завжди шукаємо шляхи, щоб допомогти їм розвинути свою кар'єру.

Щоб наші навчальні курси стали більш доступними для учнів у всьому світі, вони часто проводяться в Лондоні та Оксфорді. Курси ретельно розробляються таким чином, щоб вони підтримували вас, потрібно бути гнучкими та зробити вибір, як і коли ви більше дізнаєтеся про тренінг і хочете розвинути свою кар'єру. Важливо те, що ви знаєте, що ви будете підтримуватися та керуватися на шляху, який вас відведе як можна ближче або далеко, як ви хочете піти, і зможете визнати вас високопрофесійним тренером з визнаними галузевими кваліфікаціями, які дотримуються.

Розташування

Річмонд

Address
11425 Timber Point Dr
Річмонд, Вірджинія, США

Веймут

Address
Noble Manhattan Coaching Ltd P.O Box 2142 Weymouth Dorset DT3 5YS, United Kingdom
Веймут, Англія, Великобританія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: