Northwestern Kellogg School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа управління Келлого в Північно-Західному університеті присвячена навчанню та натхненню відважних лідерів, які будують сильні організації. Зростання - це виклик для кожного керівника та організацій, що стикаються з усіма секторами, ринками, країнами та економіками. Завдяки відмінному підходу до лідерства ділової думки та яскравої культури, керованої громадою, Kellogg розвиває сміливих, керованих та підтримуючих лідерів, які мудро використовують сили ринків, щоб створити міцну цінність.

Школа управління Келлог у Північно-Західному університеті співпрацює з GetSmarter для створення найкращого досвіду онлайн-освіти: від розробки програм, що надають перевірені компетенції, до персоналізованої, що надається людьми опосередкованої підтримки студентів.

Спектр онлайнових програм очолює відомий факультет Північно-Західного Келоггу та безліч експертів у галузі, що мають характерний міждисциплінарний підхід до лідерства бізнес-думок. Після успішного завершення програми студенти відходять з офіційним сертифікатом, який допоможе виділити їх у конкурентних робочих умовах.

work flow

Програми

Школа управління Келлог в Північно-Західному університеті також пропонує:

  • Управління цифровими операціями
  • Бізнес-право для лідерів
  • Стратегічне управління змінами

Зв'язатися

+1 847 440 3906
northwesternkellogg@getsmarter.com

Розташування

Еванстон

Address
2211 Campus Drive
Еванстон, Іллінойс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія