Nova Southeastern University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розширені ступені сестринської освіти в Новому Південно-Східному Університеті - Пропоновані онлайн!

Захистіть свою кар'єру. Змінити охорону здоров'я. Виберіть для вас найкращу програму для догляду.

Нові технології. Нові обов'язки медсестринства. Нова політика у сфері охорони здоров'я. За останні роки відбулося стільки швидких змін у сфері охорони здоров'я.

Зосередження уваги на доказовій допомозі очевидно. Наприклад, з 2013 року Американська асоціація медичних сестер (ANA) вимагає, щоб 100% керівників медсестринства мали BSN або вище, щоб отримати право на призначення лікарні "Magnet". Інститут медицини "Vision 2020" рекомендує всім клінічним сестрам утримувати BSN, а ACN підтримує їх рекомендації. Це означає, що провідні організації охорони здоров'я не розглядають можливість найму клінічних медсестер без принаймні BSN облікових даних. Розширені сестринські ролі вимагають ступеня магістра або доктора.

Як і багато інших речей згодом, сестринська промисловість розширилася за межі навичок і знань, які надає тільки RN. Щоб підтримувати довічну кар'єру для медсестер або працювати в одному з численних нових посад для виховання, вам потрібна вища освіта.

Параметри ступенек

Якщо вам цікаво, яка програма найкраща для вас, подумайте про обов'язки, які вам сподобаються як медсестрою, а також те, що ви, природно, зацікавлені в навчанні. Що вас найбільше хвилює? Виберіть програму, яка підтримує вашу пристрасть.

Коли ви закінчите Nova, ви будете точно знати, як ви можете забезпечити найкращу медичну допомогу в будь-яких умовах серед постійних змін у галузі.

Навіщо вибирати медсестринство в Нові?

Часто ядро досконалості та інновацій просто інший спосіб перегляду ситуації. Хоча ми надаємо вам перше місце для наших поточних дослідницьких ініціатив, ми навчимо вас м'яким навичкам і творчим процесам мислення, які роблять вас улюбленим і ефективним лідером у догляді.

Ми також пропонуємо:

  • Високотехнологічні лабораторії моделювання, які занурюють вас в реалістичні, клінічні ситуації.
  • Малі класи для більш індивідуальних можливостей навчання.
  • Факультет експертного рівня - немає асистентів.
  • Останні освітні технології та методика викладання.
  • Повна підтримка: Написання лабораторій, цілодобова ІТ-довідкова служба, викладачі, фінансова допомога та наукові консультанти.

Розташування

Форт Лодердейл

Address
3301 College Avenue
33314-7796 Форт Лодердейл, Флорида, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: