Прочитайте офіційний опис

Головний кампус НГУ розташований у Великому Форт-Лодердейлі, де розташовані навколо Флориди та Пуерто-Ріко. Ми знаходимося в центрі академічного та дослідницького центру регіону та всього в декількох хвилинах від найкращих пляжів у світі. З більш ніж 26000 учнями та 152 000 випускниками у всьому світі, ви знайдете Акули друзів у кожному куточку країни - і за його межами.

Ось деякі з причин, чому студенти вибрали НГУ.

  1. Малі класні розміри дають вам один-на-один доступ професорів.
  2. Живе кампусне життя включає NCAA Athletics, соціальні та професійні організації, культурні заходи, і здоров'я та фітнес.
  3. У 2018 році він став найвищим у 200 кращих коледжах серед національних університетів.
  4. Престижні аспіранти у галузі медицини, права, психології, бізнесу, освіти, аптеки, стоматології тощо.
  5. Різноманітне студентське населення включає 1200 міжнародних студентів з 116 країн з п'яти континентів.
  6. Найсучасніші засоби включають новітню технологію класу, передові лабораторії та найкращі наукові бібліотеки.
  7. Багато випускників НГУ продовжують заробляти майстри, докторські та професійні ступені в НГУ та інших університетах. Студенти-студенти беруть участь у дослідженнях НГУ у таких галузях, як медицина, океанографія, рак, психологія, стоматологія та аутизм.
  8. Студенти налагоджують відносини, беручи участь у численних заходах громад, багато хто проводиться на кампусі НГУ. Наш прекрасний основний кампус знаходиться всього за декілька хвилин від пляжу Форт-Лодердейл, Південного пляжу, нічного життя Лас Ола і Еверглейдс.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Nova Southeastern University

36 кредитних магістрів з питань національної безпеки та міжнародних відносин призначені для надання студентам теоретичних, дослідницьких та прикладних навичок у новому ак ... [+]

Огляд

36 кредитних магістрів з питань національної безпеки та міжнародних відносин розроблені, щоб надати студентам глибоке розуміння найважливіших проблем, які сьогодні представляють сферу національної безпеки, включаючи оцінку та аналіз загрози тероризму в США та за її межами, а також аналіз збору інтелекту. Студенти також розробити глибоке розуміння міжнародного контексту, в якому формуються проблеми національної безпеки США.... [-]

США Fort Lauderdale
інформація
Денне навчання
Кампус
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Address
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Florida, США