Our Lady of the Lake University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Богоматері з озера - це приватний католицький університет з глибоким зв'язком з історією та спільнотою Сан-Антоніо. Заснована 1895 р. Конгрегацією Божого Провидіння, ми створили репутацію нашого особистого стилю викладання. З 2011 року ОЛЛУ було призначено на посаду Премії Вищої освіти України. Ми - університет, який допомагає студентам розвивати свій потенціал у середовищі, що заохочує і стимулює.

Наші онлайн програми підготовки кадрів готують фахівців для забезпечення лідерства та внесення наукового внеску у розвиток знань у своїх галузях, застосовують найсучаснішу інформацію та технології для прийняття рішень та вирішення проблем, працюють спільно, продуктивно та етично в культурно різноманітних умовах і вносять свій внесок до місії університету, слугуючи потребам своїх громад.

OLLU є присвяченим і відкритим для мінливих потреб наших студентів. Професори приносять багато знань і досвіду кожному курсу і доступні для допомоги студентам через особисті зустрічі, електронну пошту або по телефону. Студенти приходять на перше місце в OLLU: Ви будете вчитися у інструкторів з досвідом роботи в реальному часі, а також з академічними грамотами, які виходять за рамки теорії, щоб пояснити вашу роль і обов'язки.

Розташування

Сан-Антоніо

Address
411 S.W. 24th St.
78207 Сан-Антоніо, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія