Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

VISION ЗАЯВА

Ми прагнемо бути світового класу, інноваційні, студент-орієнтованих і наукомістких навчання спільноти, яке просуває бізнес, уряду і суспільства.

Місія

Ми готуємо осіб, щоб досягти успіху в своїй кар'єрі, брати участь в їх громадах, і вирішувати проблеми глобального ділового світу через наші інноваційні, науково обгрунтованих освіти і просвітницької роботи.

На міжнародному рівні Акредитований бізнес-школа

AACSB акредитації

The Пол коледж має виразну честь бути акредитовані AACSB International (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу), прем'єра агентство акредитації для бізнес-шкіл, по всьому світу. AACSB акредитовані школи підтверджують свою прихильність до якості і постійного вдосконалення через строгий і всеосяжного огляду однолітків. Тільки 560 шкіл на міжнародному рівні досягли або перевищили суворі стандарти AACSB, щоб отримати цей елітний акредитацію.

AACSB Міжнародна акредитація гарантує зацікавлені сторони, бізнес-школи:

  • Управління ресурсами для досягнення динамічного і відповідної місії.
  • Попередній бізнес і управління знаннями через факультету стипендію.
  • Забезпечення високого калібру викладання якості і поточної програми.
  • Розвивайте значущої взаємодії між студентами та кваліфіковані викладачі.
  • Підготовка випускників, які досягли поставлених цілей навчання.

ACPHA Акредитація

Готельного менеджменту в Університеті штату Нью-Гемпшир також акредитована ACPHA (акредитаційної комісії за програмами в області гостинності адміністрації). ACPHA акредитація має дві основні мети: забезпечити якість програми і для надання допомоги в удосконаленні навчального закладу або програми.

NEASC Акредитація

Всі програми UNH також акредитована NEASC, Нової Англії Асоціація шкіл та коледжів. NEASC, найстаріша в країні регіональне accreditating агентство обслуговує понад 2000 державних і приватних установ в штаті Коннектикут, Мен, Массачусетс, Нью-Гемпшир, Род-Айленд і Вермонт, а також американські міжнародні школи в більш ніж 60 країн.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MBA

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

Online MBA в Пітер Т. Пола школі бізнесу і економіки є чудовою нагодою для фахівців-практиків у складі робочої сили, щоб отримати світового класу MBA, продовжуючи свої пр ... [+]

Онлайн MBA Інтернет ступінь магістра ділового адміністрування є відмінним вибором для фахівців-практиків у складі робочої сили, які прагнуть просувати свою кар'єру. Ця інноваційна програма надає студентам можливість заробити свої ступені в двох до шести років з будь-якої точки світу. Онлайн модель в першу чергу призначена для тих, хто високо мотивовані і здатний врівноважувати повний робочий день графік роботи з онлайн-дослідження. Курси сприяння обміну інформацією поза обмежень часу і місця серед мережі людей.... [-]

США Durham
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 6 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою