Прочитайте офіційний опис

Purdue політехнічний інститут

Про

Purdue політехнічний інститут є одним з 10 академічних коледжів в Університеті Пердью, пропонуючи студентів і вчених ступенів в широкому діапазоні дисциплін. Коледжу включає в себе сім наукових шкіл, відділів і підрозділів:

 • Авіація і транспорт Технології
 • технологія машинобудування
 • Комп'ютерні та інформаційні технології
 • Комп'ютерна графіка Технології
 • Технологія Управління будівництва
 • Військова справа і технології
 • Лідерство в області технологій та інновацій

Крім основного кампусу Університету Пердью в Уест-Лафайетт, штат Індіана, Purdue Політехнік пропонує вибирати програми ступеня в дев'яти Індіана громад.

Коледж переживає серйозну трансформацію, яка зачіпає всі аспекти коледжу. Політехнічна ім'я найкраще втілює в собі характеристику, елементи і філософію перетвореного коледжу і легко являє собою відмінну бренд, який підкреслює унікальний характер навчання.

Академічні програми поєднують теорію на основі прикладного навчання, групові проекти на основі, комплексні гуманітарні дослідження, на основі компетентності Кредентіелінга і ряд емпіричних компонентів, такі як спонсорований промисловість старших проекти Capstone, стажування, глобальні занурення і сертифікацію заробляють діяльність. Політехнічний досвід навчання призначений для підготовки випускників, які не тільки мають глибокі технічні знання і прикладні навички в обраній ними дисципліни, а й мають рішення проблем, критичне мислення, зв'язку та лідерські навички, переслідуваних галузей і громад.

Дослідження в коледжі також продовжує розширювати і зміцнювати, з п'ятьма підписних областями метальних коледжу в технологічний і науковий авангард:

 • Біо-Натхненний Стійкість
 • Робототехніка, виробництво і Autonomy
 • Замкнутий цикл Здоров'я
 • Інноваційний STEM Освіта
 • Обчислювальний людський масштаб

Незалежно від надання перетвореного досвіду навчання для виробництва промислових готових випускників, які мають навички для сучасної економіки або проведення використання натхненного дослідження для просування еволюції технології і вирішення реальних проблем, то Purdue політехнічного інституту прагне стати світовим лідером.

Purdue політехнічний була заснована в 1964 році як школа Purdue університету технології. Він був перейменований в технологічний коледж в 2005 році, а в 2015 році Рада піклувальників затвердив свою нинішню назву на підтримку трансформації коледжу і в рамках ініціативи Purdue переміщує президента Мітч Деніелс.

Purdue політехнічний інститут

Місія, бачення і цінності

Місія

Для того, щоб надихати, навчати і наставляти студент через вчитися в процесі роботи і комплексне дослідження, підготовка випускників до успіху в якості майбутніх новаторів технологій і лідерів галузі; і просувати трансдисциплінарності навчання, залучення і використання натхненного дослідження адресації важливих державні і глобальні проблеми.

Зір

Ми трансформаційний коледж необмежена за традицією ... Піонери вчитися на власному досвіді і використанні натхненного дослідження.

Заява про цілісність і Кодексу поведінки

У Purdue і Purdue політехнічний інститут, цілісність є необхідною умовою для нашої місії. Ми діємо чесно і дотримуватися найвищих стандартів морально-етичних цінностей і принципів, через наше особисте і професійне поведінка. Ми демонструємо наше розуміння цих цінностей і принципів, і підтримувати їх в кожній дії і прийняття рішення. Довіра і надійність йдуть рука об руку з тим, як ми поводимося, як ми підтримувати культуру, засновану на етичних норм поведінки Ми очікуємо, що наші дії у відповідність з нашими словами, і наші слова, щоб бути у відповідності з нашими намірами. Ми приймаємо нашу відповідальність, частка керівництво в демократичному дусі, і піддавати себе найвищі стандарти суспільної довіри. Ми вважаємо себе відповідальними за наші слова і наші дії. Ми підтримуємо найвищі стенди справедливості, виступають в якості відповідальних громадян, поважати в рівній мірі серед розмаїття, збереження прав інших людей, і ставитися до всіх людей з гідністю. Для того, щоб виконати наші цілі в якості навчального співтовариства, ми наполягаємо, що цілі навчання студентів не зламати. Ми лікуємо всіх студентів на справедливій основі, і наші оцінки успішності є неупередженими і засновані виключно на продемонстрованої успішністю.

Як земля-грант інститут, ми демонструємо нашу чуйність наших виборців і розширити їх доступ до наших ресурсів знань. Ми зобов'язуємося розумно використовувати наші ресурси і бути хорошими розпорядниками фінансових, капіталу і людських ресурсів.

Політехнічний Розвиваюче середовище

Purdue політехнічний інститут реагує на зміни в наших студентів і суспільства - ми трансформуємо наше середовище навчання, щоб краще обслуговувати їхні потреби.

унікальне середовище навчання Purdue політехнічного інституту визначається комбінацією з 10 ключових елементів.

ТЕОРІЯ НА ОСНОВІ ПРИКЛАДНАЯ НАВЧАННЯ

Ми почнемо з вивчення теорії, то ми застосовуємо його. . . ми насправді застосувати його. Навчання на практиці є основою політехнічного досвіду навчання Purdue університету. Це потужний і перевірений підхід, який призводить студентів, щоб краще зрозуміти і зберегти концепції.

КОМАНДА ПРОЕКТУ НА ОСНОВІ НАВЧАННЯ

Компанії і спільноти покладаються на спільну роботу для досягнення успіху. Ми практикуємо його. З першого семестру до останнього, командні проекти є наріжним каменем Purdue політехнічних програм, піддаючи студентів до команди динаміку, терміни і методи вирішення проблем.

Модернізовані методи навчання

Чому класи повинні бути навчені інструктором лекції перед класній кімнаті? Вони цього не роблять. Все більше і більше наших курси працюють на наукові дослідження доведені, впроваджені методи навчання, відомі як активне навчання. Це різні, весело, складне, і більш ефективне.

КОМПЛЕКСНЕ ВИВЧЕННЯ-IN-КОНТЕКСТ Соціологічне

Студенти вчаться легше, коли 1) вони мають глибоке розуміння з метою їх навчання, 2) їх навчання відбувається тільки в часі, перш, ніж це необхідно, і 3) результати навчання пов'язані з практичним досвідом. Наші курси наступних стовпів цілі, терміни і практичність.

КОМПЛЕКСНЕ ГУМАНІТАРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Інтеграція технологічних досліджень з гуманітарними та дослідженнями в області соціальних наук покращує студент критичного мислення, творчість, логіку та інновації. Політехнічні студенти випускники з цими навичками і добре підготовлені до життя навчання і успіху.

КОМПЕТЕНТНІСТЬ Кредентіелінг

Студенти демонструють майстерність концепцій і прикладних навичок (відомі як компетенції), користуються гнучкістю, щоб зосередитися на свої інтереси під час навчання в своєму власному темпі, і побудувати електронні портфелі, щоб продемонструвати свої можливості. Purdue є лідером в області навчання на основі компетентності.

ДОРОСЛІ ПРОЕКТИ Capstone

Реальні проекти з реальними клієнтами користь студентів, компаній і спільнот. Purdue Політехнічного програми включають в себе старші проекти Capstone, які дозволяють студентам застосувати те, що вони навчилися вирішувати реальні проблеми, вибрані корпоративними і громадськими партнерами.

СТАЖУВАННЯ

Ми не просто заохочувати студентів продовжувати практику - ми вкладаємо їх і інші види діяльності в робочій силі, як в наші програми. У літню пору або протягом семестру, студенти використовують ці можливості, щоб розширити свої знання і навички і закласти основу для майбутньої роботи.

ГЛОБАЛЬНІ / КУЛЬТУРНІ занурення

Світ стискається в той час як наші глобальні і культурні можливості зростають. Маючи мультикультурне середовище навчання, наповнену викладачів, співробітників і студентів з більш ніж 100 країн, Purdue політехнічний також пропонує перспективу за рахунок навчання за кордоном, міжнародних стажувань та інших глобальних і культурних заходів.

ФАКУЛЬТЕТ-TO-СТУДЕНТ наставництво

Студенти коледжу є більш успішними, якщо у них є хтось, хто приймає особливий інтерес до їх сподіванням і прогресу. Наші студенти мають унікальну можливість мати член факультету призначається в якості наставника, рульове управління їх до успіху, забезпечуючи професійне керівництво і підтримку протягом усього навчального року.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Graduate Certificate

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Отримати знання про основи управління будівництвом. Ці знання допоможуть вам застосувати теорії та принципи управління будівництвом для ефективного визначення, аналізу та ... [+]

Прийняття додатків зараз на весну 2019 року

Отримати знання про основи управління будівництвом. Ці знання допоможуть вам застосувати теорії та принципи управління будівництвом для ефективного визначення, аналізу та управління будівельними операціями у вашій організації.

Здобувши сертифікат випускника з Університету Пердью, професіонали навчаться аналізувати методи сучасної практики будівельного бізнесу, включаючи практику бухгалтерського обліку та фінансів, юридичні зобов'язання, права та засоби правового захисту, що стосуються конкурсів будівельних компаній, контрактів та змін у будівництві, управління ризиками та теорії маркетингу. процес... [-]

США West Lafayette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Програма сертифікації випускників сертифікованих фахівців з інформаційних технологій забезпечить випускникам вступну вищу освіту з важливих аспектів ведення, планування, ... [+]

Керуйте дорогою до кращої кар'єри

Програма сертифікації випускників сертифікованих фахівців з інформаційних технологій забезпечить випускникам вступну вищу освіту з важливих аспектів ведення, планування, виконання та контролю ІТ-проектів. Ця програма сертифікації забезпечить підготовчі навички для підтримки успіху складних, міжфункціональних бізнес-ініціатив, пов'язаних з ІТ.... [-]

США West Lafayette
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 36 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Програма сертифікації випускників іспитів з інформаційних технологій забезпечить випускникам вступну освіту випускників у важливих аспектах бізнес-аналізу. ... [+]

Програма сертифікації випускників іспитів з інформаційних технологій забезпечить випускникам вступну освіту випускників у важливих аспектах бізнес-аналізу.

Програма сертифікатів надасть професіоналам знання про те, як визначити бізнес-вимоги, які впливають на проекти, пов'язані з інформаційними технологіями. Крім того, це допоможе їм виявляти, аналізувати та проектувати процеси для покращення загального потоку інформації в рамках своєї організації.... [-]

США West Lafayette
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
12 - 36 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Якщо ви хочете просунутися у складному, спеціалізованому світі авіації, аспірантський сертифікат Purdue в галузі управління безпекою авіації допоможе вам отримати знання ... [+]

Згортання Прийняття - прийняття додатків зараз

Якщо ви хочете просунутися у складному, спеціалізованому світі авіації, аспірантський сертифікат Purdue в галузі управління безпекою авіації допоможе вам отримати знання для розробки, керівництва та виконання ефективних програм авіаційної безпеки. Під керівництвом професорів з видатними освітянами та досвідом роботи у цивільній авіації, військовій авіації та урядових ролях наші галузеві курси підготують вас до численних ролей авіації.... [-]

США West Lafayette
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

MSc

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Якщо ви хочете просунутися у складному, спеціалізованому світі авіації, Purdue MS в галузі авіації та аерокосмічного менеджменту допоможе вам розвинути необхідні навички ... [+]

Якщо ви хочете просунутися у складному, спеціалізованому світі авіації, Purdue MS в галузі авіації та аерокосмічного менеджменту допоможе вам розвинути необхідні навички управління та лідерства.

Під керівництвом професорів з видатними освітою та досвідом роботи в галузі цивільної авіації, військової авіації та урядових ролей, наші галузеві курси підготують вас до численних ролей авіаційного менеджменту.... [-]

США West Lafayette
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
11 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Встановіть себе на додаток до вищої кваліфікації з MS в галузі управління будівництвом. Управління будівництвом (КМ) застосовує принципи управління та інноваційні техноло ... [+]

Встановіть себе на власний розсуд з чудовими облігаціями з MS в галузі управління будівництвом. Управління будівництвом (КМ) застосовує принципи управління та інноваційні технології для ефективного ведення, організації та управління будівельними проектами об'єктів житлової, комерційної та інфраструктури.

Через СМ, будівлі та об'єкти інфраструктури можуть бути побудовані систематично, щоб максимально підвищити ефективність будівництва та забезпечити найвищу якість.... [-]

США West Lafayette
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Зробіть свій шлях до кращої кар'єри з магістра наук, зосереджених на управлінні ІТ-проектами, щоб відповідати вимогам галузі / бізнесу в цій динамічній області. Дізна ... [+]

Зробіть свій шлях до кращої кар'єри з магістра наук, зосереджених на управлінні ІТ-проектами , щоб відповідати вимогам галузі / бізнесу в цій динамічній області. Дізнайтеся про інструменти та методи, які можна застосувати до кожного етапу життєвого циклу проекту. Ця 100-відсоткова програма в Інтернеті містить матеріали, включені до Технічного знання, розробленого Інститутом управління проектами (PMI®), включаючи виявлення та управління вимогами, розробку та управління графіком, управління портфелями та управління ресурсами, що надходять із зовнішніх джерел.... [-]

США West Lafayette
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
11 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Розділіть себе на вищу освіту з магістра наук (MS), зосереджуючись на аналізі бізнес-аналітики. Цей 100% онлайновий MS має IIBA® ... [+]

Розділіть себе на вищу освіту з магістра наук (MS), зосереджуючись на аналізі бізнес-аналітики. Цей 100% онлайновий MS має IIBA®

Бізнес аналітики відіграють важливу роль у подоланні бізнесових та інформаційних функцій організації. Їхня здатність розуміти бізнес-область та передати ці потреби технічним людям у терміни, яку вони можуть зрозуміти, є життєво важливою для успіху будь-якої проектної ініціативи.... [-]

США West Lafayette
Відкритий конкурс
англійська
1 - 5 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Uniquely qualified: employers describe Purdue Polytechnic graduates

Location address
Purdue University - Purdue Polytechnic Institute, 401 N Grant Street, West Lafayette, IN 47907
West Lafayette, Indiana, US
Social Media