Rockhurst University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Рокхерста - це місце, де лідери навчаються. Ми перетворюємо життя, створюючи навчальну спільноту, орієнтовану на досконалість освіти. Як єзуїтський університет, розташований у Канзас-Сіті, штат Міссурі, ми цілісно беремо участь у житті та зростанні нашого міста та нашого регіону.

Випускники Рокхерста отримують два інструменти, що змінюють життя: якісний ступінь, яка приведе їх куди завгодно, і здатність дивитись на світ через призму сервісу.

Ми можемо похвалитися гордою спадщиною, розвиненою мережею випускників та нагородами, які включають високий рейтинг новин США на 2020 рік, як:

  • Найкраща градська школа для заочного МВА
  • No 15 в галузі Інформаційні системи (випускник)
  • # 18 Менеджмент MBA
  • # 23 Рейтинг кращих регіональних університетів Середнього Заходу

Rockhurst пропонує більше 50 ступенів бакалаврату та аспірантури та особисте навчання за співвідношенням студентів до викладачів 12: 1. Ми також пропонуємо вищу освіту, яка також напрочуд доступна. Ми посідаємо четверте місце серед коледжів Міссурі за рентабельністю інвестицій і входить в топ-17% по всій країні.

Більше половини з наших понад 25 000 випускників мешкають у столичному районі Канзас-Сіті. Наші випускники виступають керівниками великих компаній та організацій в Канзас-Сіті та по всьому світу.

Університет Рокхерста акредитований Комісією вищого навчального закладу та членом Північно-Центральної Асоціації. Наша Школа менеджменту в Хельцберзі - єдина приватна установа в Канзас-Сіті, акредитована AACSB International, золотий стандарт в акредитації бізнесу, зароблений менш ніж 5% бізнес-шкіл у всьому світі. Ми також є однією з 28 установ-членів Асоціації єзуїтських коледжів та університетів.

Розташування

Онлайн

Address
Rockhurst Road,1100
64110 Канзас-Сіті, Міссурі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія