Saint Mary's University of Minnesota Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Сен-Марія, Університет Міннесоти в Інтернет-програмах

У Сен-Марії ми пишаємося тим, що пропонуємо онлайн-студенти та аспіранти, щоб поповнити графіки робочих дорослих, як ви. Отримайте доступну, зручну освіту з найуспішнішого університету, заснованого на реальних додатках.

Тривалість історії інновацій в освіті університету Сен-Марії продовжується з нашою системою управління навчанням на iPad, що дозволяє навчатися на ходу. Існує також наша відданість нашій ласальській католицькій традиції безперервного навчання, етики та розвитку загального блага. Завдяки нашим онлайн-програмам ми працюємо над тим, щоб заохотити студентів стати вдумливими професіоналами та етичними лідерами.

Візьміть з собою класну кімнату

Дізнайтеся про нашу революційну систему управління навчання на iPad, яка кладуть класи під рукою. Будучи студентом у наших онлайн-програмах, ви отримаєте iPad, завантажений нашою навчальною платформою, для використання протягом усього терміну дії програми.

  • Без проблем доступ до матеріалів курсу
  • Спілкуйтеся з однокласниками та викладачами, де б ви не були
  • Розвиток мобільних технологій навичок роботодавців цінністю

Отримайте практичну, орієнтовану на кар'єру освіту в підтримуючому, учня-орієнтованому онлайн-середовищі. Дізнайтеся більше про Університет Сен-Марії та його історію освітніх інновацій.

Розташування

Вінона

Address
700 Terrace Heights

55987-1399 Вінона, Міннесота, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Certificate
MA
Цей навчальний заклад також пропонує: