Прочитайте офіційний опис

Smartly - це нова технологія освіти, яка повинна змінити те, як ми всі навчаємося, підключаючи освіту безпосередньо до позитивних результатів кар'єри.

Smartly бізнес-програми

Smartly пропонує високообов'язкові програми вищої освіти та бізнес-освіти. Курси доставляються в додатку Smartly на вашому мобільному пристрої або комп'ютері в інтерактивних уроках з розміром укусів із супровідною платформою соціального навчання. Її інноваційна бізнес-модель перекладає тягар високого навчання на роботодавців, які платять за рекрутування наших виняткових студентів.

Smartly талант

У нашій мережі кар'єри Ви зустрінетеся зі своїми студентами, корисними випускниками та, головне, потенційними роботодавцями з усього світу. Покладіть свої бізнес-знання на роботу і отримайте заслужену кар'єру.

Отримуйте освіту. Отримати роботу.

Smartly команда

Ми створили команду піонерів, від наших експертів з інформаційного наповнення до наших програмістів і інженерів до нашого виконавчого керівництва. Ми - це одна і та ж основна команда, яка привела Rosetta Stone до своєї початкової коріння до найбільшої, інноваційної компанії з вивчення мови в світі.

Місія

Місія Інституту Smartly - запропонувати найбільш інноваційні, високоякісні онлайн-освітні програми, які безпосередньо пов'язані з позитивними результатами кар'єри в бізнесі та технологіях.

Бачення

Smartly інститут Smartly прагне винайти освіту випускників для 21-го століття. Інститут буде служити шаблоном для нового виду школи: використання педагогічних та технологічних інновацій та глибоке розуміння потужності професійних мереж для надання кращих у своєму класі досвіду навчання та кар'єри для наших студентів.

Наша історія

Інститут Smartly почав з трьох питань: що, якщо ви зможете дізнатися будь-яку тему, де завгодно, на будь-якому пристрої? Що робити, якщо ця система навчання була підключена до потужної професійної мережі? А що, якщо нова бізнес-модель може зробити її радикально доступною або навіть безкоштовною?

З цього початкового бачення наші засновники поставили перед собою завдання побудувати новий вид випускної школи.

Команда почала вигадувати новаторський метод навчання, а потім застосовувати його у створенні найсучаснішої навчальної програми. Довівши свою швидкість і ефективність у порівнянні з традиційними програмами, команда розробила унікальну бізнес-модель, яка змінює вартість навчання на кураторську групу роботодавців, які прагнуть найняти студентів через нашу комплексну платформу для талантів. І, нарешті, завдяки ретельному процесу прийому та перевірці роботодавців, команда створила основу для цінної, ексклюзивної мережі випускників та корпоративних партнерів.

Сьогодні, Smartly Institute з гордістю пропонує безкоштовні MBA та доступні Executive MBA для амбітних студентів з усього світу.

Це хвилююча дорога вперед. Ми сподіваємося, що ви будете частиною подорожі.

Активне навчання. Переосмислення майбутнього освіти.

Педагогічно розроблений

Немає нудних відео лекцій. Немає нудних підручників. Просто чудове інтерактивне навчання, призначене для того, щоб зробити навчання значно легшим і швидшим.

Активне навчання

111665_iphone-coffee-illustration-a7f47487.jpg

З десятирічним досвідом в освітніх технологіях, а також педагогічним переконанням в експериментальному навчанні, Smartly переосмислила освіту дорослих за допомогою інтерактивного, мобільного навчання, яке ми називаємо "Активне навчання".

Прогресія на основі майстерності

111666_mastery-based-progression-illustration-ac343cef.jpg

Пройшли пасивні підходи відео-голосових головок і довготривалої прози. Замість цього, Smartly уроки постійно виклик учнів, вимагаючи взаємодії кожні вісім секунд. Оскільки кожний 5-10 хвилинний урок грунтується на попередніх уроках, студенти перевіряють своє розуміння, зіткнувшись з новим навчальним матеріалом у процесі навчання, що ґрунтується на майстерності, що забезпечує просування студента.

Не навчати та перевіряти ...

111667_dont-teach-and-test-illustration-995a30c5.jpg

Занадто довго, онлайн-освіта систематизувала найменш ефективні практики навчання в класі, мовлення інформації, а потім тестування для розуміння студентами. Інтернет-освіта, що діє, закріпилася за такою пасивною парадигмою, незважаючи на погану взаємодію та ефективність.

... Тест для навчання!

111668_test-to-teach-illustration-b007accf.jpg

Завдяки активному навчанню, наші навчальні програми відразу ж ставлять перед студентом думку протагоніста. Ми не викладач, а, скоріше, наставника і наставника, що надає діяльність, де студенти займаються, приймаючи рішення з негайним зворотним зв'язком. Ми перевіряємо, щоб не підтвердити розуміння, а скоріше як можливість навчати.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

EMBA

Smartly

Executive MBA поєднує в собі наші удостоєні нагороди MBA програми з доданими курсами, призначеними для професіоналів середньої кар'єри та підприємців. Маючи більше групов ... [+]

Елітний онлайн EMBA? Так.

Executive MBA поєднує в собі наші удостоєні нагороди MBA програми з доданими курсами, призначеними для професіоналів середньої кар'єри та підприємців. Маючи більше групових проектів і ексклюзивний доступ до глобальних мережевих заходів, EMBA пов'язує навчання з випускниками та кар'єрними можливостями.

Smartly студенти

Ми оцінюємо кандидатів на освіту, досвід роботи та атрибути лідерства. Наші глобальні кандидати EMBA володіють високими академічними повноваженнями та продемонстрували успіх промисловості, менеджменту та підприємництва.... [-]

США Вашингтон
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
12 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Smartly