Прочитайте офіційний опис

Spartanburg Methodist College - це єдиний регіонально акредитований дворічний приватний Spartanburg Methodist College Південної Кароліни. Ми пропонуємо адвокатську грамоту в галузі мистецтва, науки, кримінального правосуддя, бізнесу, образотворчого мистецтва та релігієзнавства.


SMC прагне забезпечити програми та можливості, які заохочують академічну майстерність, інтелектуальне розвідку, соціальну освіту та розвиток характеру. На основі цієї традиції ми пропонуємо свою 100% онлайн-програму.


Навчальні наставники

Наші консультанти є тут, щоб допомогти вам досягти ваших професійних цілей. Ми з вами починаємо закінчувати. Від заявки до отримання фінансової допомоги до вибору курсу, ми тут, щоб переконатися, що вам вдасться.


Керівництво з фінансової допомоги

Одним із найбільш напружених елементів програми вступу до програми навчання є те, що у вас є ресурси, щоб не тільки почати, але й завершити програму. Наші консультанти є тут, щоб допомогти вам у процесі фінансової допомоги, щоб допомогти вам приймати найкращі рішення при виборі джерел фінансової допомоги.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degrees

Spartanburg Methodist College

Незалежно від того, чи хочете ви перейти на нову посаду або просто хочете задоволення від завершення своєї ступеня ... онлайн-Асоціація в галузі кримінального правосуддя ... [+]

Інтернет-спеціаліст із ступеня кримінального правосуддя допоможе вам навчитися навичкам, які можуть призвести до більш високооплачуваних робочих місць та можливостей для просування, і відрізняти вас від конкуренції. Ця програма була розроблена з урахуванням робочого професіонала. Наш віртуальний досвід в класі дозволяє гнучко виконувати ваш ступінь в ефективному навчальному середовищі - 100% онлайн. Курси розробляються та навчаються провідними фахівцями, що працюють у цій галузі, та включають в себе: вступ до системи кримінального судочинства, адміністрацію поліції, вступ до кримінології, кримінальні докази та процедури, введення в кримінальне право, відносини неповнолітніх, введення в виправлення та введення в судну Наука.... [-]

США Spartanburg
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою