Spartanburg Methodist College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Spartanburg Methodist College - це єдиний регіонально акредитований дворічний приватний Spartanburg Methodist College Південної Кароліни. Ми пропонуємо адвокатську грамоту в галузі мистецтва, науки, кримінального правосуддя, бізнесу, образотворчого мистецтва та релігієзнавства.


SMC прагне забезпечити програми та можливості, які заохочують академічну майстерність, інтелектуальне розвідку, соціальну освіту та розвиток характеру. На основі цієї традиції ми пропонуємо свою 100% онлайн-програму.


Навчальні наставники

Наші консультанти є тут, щоб допомогти вам досягти ваших професійних цілей. Ми з вами починаємо закінчувати. Від заявки до отримання фінансової допомоги до вибору курсу, ми тут, щоб переконатися, що вам вдасться.


Керівництво з фінансової допомоги

Одним із найбільш напружених елементів програми вступу до програми навчання є те, що у вас є ресурси, щоб не тільки почати, але й завершити програму. Наші консультанти є тут, щоб допомогти вам у процесі фінансової допомоги, щоб допомогти вам приймати найкращі рішення при виборі джерел фінансової допомоги.

Розташування

Спартанбург

Address
1000 Powell Mill Rd (7,106.13 mi)
29301 Спартанбург, Південна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія