Trident University International

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет TRIDENT , акредитований у регіонах, складається з трьох ключових диференціаторів, які створюють динамічний підхід до навчання, як ніхто інший. Навчання EdActive ™ унікальне, оскільки результати навчання готують наших учнів до робочого місця, покращуючи їх здатність мислити, вчитися та вирішувати проблеми. 100% доступність в Інтернеті в поєднанні з відсутністю щоденного мікроуправління сприяє гнучкому навчальному середовищу, яке дозволяє дорослим учням досягти успіху в керованому темпі. Доступність є ключем до загального успіху наших студентів. Ми підтримуємо якнайнижчі витрати на навчання, тому студенти отримують чудову освіту з великою ціною.

Місія TRIDENT полягає у забезпеченні різноманітних освітніх потреб кар'єрного, культурно різноманітного та географічно розподіленого студентського колективу для підготовки студентів в академічній, особистій та професійній сферах.

TRIDENT прагне бути університетом вибору для дорослих, хто навчається, і визнаний лідером у галузі академічної досконалості, доступності та прогресу в освіті.

Розташування

Кипарис

Address
Plaza Drive,5757
90630 Кипарис, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: