ThatFXTrader

Введення

Прочитайте офіційний опис

У сучасному світі вибір надійного партнера може бути складним завданням.

Давайте переконати вас, чому ми різні, і це більше не повинно бути.

TFXT пропонує чудову систему навчання на арені FX. Це те, що ми робимо.

Ми надаємо вам найкращий метод навчання та пропонуємо неупереджену та неупереджену пораду, яка допоможе вам.

Ми надаємо вам персональну увагу, яку ви заслуговуєте, і принесете вам всі необхідні вам послуги під одним дахом, все за чесною ціною.

Ми постійно в курсі останніх подій у світі FX. Ми інтегруємо цю еволюцію в нашу платформу освіти, продукти та послуги, включивши останні розробки лише тоді, коли вони є економічно вигідними для вас.

Ми абсолютно любимо те, що ми робимо. Ми захоплені FX. Ми надійні. Ми отримуємо задоволення, допомагаючи кожному окремому студенту, який ми приймаємо, взяти на себе, стати успішним завдяки нашим ентузіазмом відданості та відданості.

Ми віримо у стосунки та партнерство під час цієї подорожі. Ми не віримо в роботу наших студентів. Ми вважаємо за краще працювати з вами, щоб найкращим чином відповідати вашим потребам і досягти вашого потенціалу. Ми віримо в студентів життя.

Якщо ви шукаєте справжнього партнера, який глибоко піклується про вас, і хто відповідає вашим потребам, ви прийшли в потрібне місце. TFXT - це ваш будинок. Партнер з TFXT і ви не будете невдоволені.

Ми слухаємо ваші потреби та надаємо вам прямий і неупереджений відгук. Ми звертаємо увагу на ваші потреби, плани та цілі та переглядаємо їх у рамках того, що ви хотіли б досягти. Де ми не погоджуємось, ми будемо беззастережно чесними з вами в дипломатичному порядку, даючи вам причини наших розбіжностей. Ми віримо в справжність.

З нами ти - людина, а не номер рахунку. У діловому світі, де номери рахунків і операції стали важливішими, ніж назви, ми пишаємося тим, що ми зацікавлені у всьому, що ми робимо для вас. Ми також зобов'язуємося надати індивідуальну увагу, яку ви заслуговуєте як нашого учня.

У всьому, що ми робимо, ми прагнемо налаштувати наш підхід до ваших індивідуальних потреб та вимог, оскільки ми цінуємо всіх наших зацікавлених сторін.

Ми пропонуємо конкурентоспроможні продукти та послуги щодо конкуренції. Використання технічних рішень, які автоматизують процеси на зворотному боці та ефективне управління системами контролю витрат, дозволяє нам утримувати наші ціни у відповідності з нашою цінністю. Ми не робимо компромісів щодо якості продукції або досвіду. Якість має значення. Те, що ми робимо, відбивається від нашого імені для організації та осіб, які працюють над завданнями. Ми ніколи не будемо порушувати наші стандарти якості, оскільки вважаємо, що наша репутація є дуже важливою. Ми прагнемо доставити нашу обіцянку. Цілісність і самодостатність мають значення.

Ми твердо віримо, що кожна людина є унікально цінні людиною з мріями, необмеженим рівнем таланту та потенціалом для успіху та величі.

Будь ласка, дайте нам можливість стати частиною вашої подорожі, щоб досягти свого потенціалу та здійснити свої мрії.

Розташування

Нью-Йорк

Address
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія