Прочитайте офіційний опис

Голлівуд - наша історія

Майже 100 років після освячення бульвару Сансет, кіношкола Лос-Анджелеса відкрила свої двері. У історії, що включає в себе культові моменти, починаючи від створення Алеї слави до знаку Голлівуду, ми є новою главою. Захід сонця пішов від шляху скотарства на початку століття до всесвітньо відомого бульвару, де сьогодні знаходиться наш кампус.

Де все почалося

RCA Studio B

Наш фундамент побудований на багатій історії голлівудських розваг - буквально. Наша будівля, розташована на 6363 Sunset Boulevard, спочатку була історичною будівлею RCA, студією звукозапису, якою користувалися такі легендарні музиканти, як Елвіс Преслі, The Rolling Stones, The Grateful Dead, Генрі Мансіні та інші. 21 квітня 1964 року, до 1970-х років.

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpgДеніз Жанс / Unsplash

Наша місія - це Ваша освіта

Давайте зростати разом

Коли ми відкрили LAFS, наша мета полягала у створенні школи, де нинішні фахівці галузі могли б поділитися своїми знаннями з новим поколінням кінематографістів, але це був лише початок.

У 2009 році ми ввели аспірантуру з комп'ютерної анімації, значно розширивши освітні пропозиції. У 2012 році ми провели прем'єру першої програми бакалавра з Розважального бізнесу. Наше зростання продовжується навіть зараз, оскільки ми створюємо потужні онлайн-ступені в області графічного дизайну та цифрового кіно, просто назвавши декілька. Ми пройшли довгий шлях, але подорож була корисною і захоплюючою і далеко не закінчена.

Онлайн ступені

Наші захоплюючі програми онлайн-бакалаврів та аспірантів доставляються на 100% в режимі онлайн через нашу виняткову систему управління навчанням.

Цифрове кіно - Інтернет

Бакалавр наук

Наші студенти вивчають всю сферу виробництва. Наша програма готує вас до того, щоб мати естетичні цінності, критичне мислення, вирішення проблем і аналітичні навички, необхідні для того, щоб допомогти вам продовжити довгу і продуктивну кар'єру в індустрії розваг.

Розважальний бізнес - Інтернет

Бакалавр наук

Професіонали розважального бізнесу є рушійною силою успіху кожного фільму, концерту, альбому, спортивної команди та виконавця. Завдяки нашій онлайн-програмі ви дізнаєтеся, як розробляти творчі ідеї, необхідні для запуску та просування розважальних брендів.

Графічний дизайн - Інтернет

Бакалавр наук

Наша програма готує вас до візуального новатора. Дізнайтеся, як концептуалізувати ідеї, створювати привабливі візуальні ефекти та передавати повідомлення за допомогою фотографії, графіки руху, друку, Інтернету та дизайну досвіду.

Виробництво музики - Інтернет

Асоційований науковий ступінь

Дізнайтеся, що потрібно, щоб перетворити пісню з концепції на добре створену та успішну запис. Наша онлайн-програма зосереджена на трьох областях: композиція, виробництво та бізнес-напрямок управління музикою.

Анімація - онлайн

Бакалавр наук

Створюйте нові світи з навичками, які ви дізнаєтеся з нашої онлайн-програми комп'ютерної анімації. Ви будете розвивати свій індивідуальний художній стиль, вивчаючи ті ж програми та техніки, які використовують професіонали для створення графіки для фільмів, телебачення, ігор та багато іншого.

Бульвар Сансет

Хронологія

1904

Довжина 22 миль і слідом за старою стежкою для скотарства була присвячена бульвару Сансет в травні 1904 року. витягнуті вагони і електричні вагони, розкидані по проїжджій частині, яка тепер з'єднана з центром до тоді незалежного міста Голлівуду.

1923

Розташований на горі Лі з 45-футовими листами, знак Голлівуду був спочатку створений в 1923 році як реклама для місцевого житлового будівництва під назвою "Hollywoodland". У 1949 році Голівудська торгова палата затвердила, що «Землю» необхідно видалити, виписавши «Голлівуд», щоб відобразити весь район, а не тільки розвиток.

1929

Перша презентація нагороджувалася 16 травня 1929 року в готелі Hollywood Roosevelt з аудиторією в 270 чоловік. Вартість гостьового квитка на церемонію склала лише 5 доларів, а перша премія «Оскар» була віддана Емілю Яннінсу як кращому акторові за його виступи у «Останній команді» та «Шлях усього тіла».

1958

Зібраний з понад 2300 зірок, The Walk of Fame проходить 1,3 км від Гауера до Ла-Бреа. На початку 1950-х років президент Голівудської палати, Е. М. Стюарт, запропонував прогулянку як засіб «… зберегти славу громади, чиє ім'я означає гламур і хвилювання в чотирьох кутах світу». Будівництво почалося в 1958 році.

1911

27 жовтня 1911 року компанія "Нестор кінокомпанія" відкрила першу кіностудію, розташовану в Голівуді, орендуючи тодішню будівлю таверни Blondeau на розі Sunset and Gower за 40 доларів на місяць. Перша сцена кінофільму була побудована за таверною.

1927

Китайський театр Граумана відкрився 18 травня 1927 року. Перший мокрий цементний відбиток і підпис був написаний майстром будівництва Жаном Клоснером, який автографував його роботу правою кіоскою плакатів, де його можна побачити і сьогодні.

1942

Заснована 4 червня 1942 року, Capitol Records була першою на Заході узбережжя етикеткою в США. У 1956 році, на захід від Голлівуду і Вино, відкрилася Капітолійська вежа. Дизайн будівлі базувався на малюнках вищої школи Лу Найдорфа, і це лише збіг, що нагадує стек записів на вертушці.

1999

Майже через 100 років після освячення бульвару Сансет, історична будівля RCA на 6363 Sunset, яку використовували Елвіс і The Rolling Stones, стала кіношколами Лос-Анджелеса. У травні 1999 року Олівер Стоун веде церемонію інавгурації і починає свою роль у золотій спадщині Голлівуду.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degrees

The Los Angeles Film School Online

Ви захоплені музикою? Чи є у вас сильне бажання дізнатися про професійну сторону музичної індустрії? З нашою програмою онлайн-ступенів, ви дізнаєтеся, як виробляти і ство ... [+]

Ви захоплені музикою? Чи є у вас сильне бажання дізнатися про професійну сторону музичної індустрії? З нашою програмою онлайн-ступенів, ви дізнаєтеся, як виробляти і створювати свою власну музику і що потрібно, щоб ваші пісні почули.

Програма для аспірантів з наукової музики - це 60-годинна програма ступеня кредитування, яка доставляється на 100% в режимі онлайн через нашу унікальну систему управління навчанням (LMS) - безпечну веб-платформу, яка використовує сучасні мультимедійні технології і доступна 24 години на добу через Інтернет. Онлайн-студенти використовують цю систему для перегляду відео-контенту, отримання та подання проектних робіт та завдань, проведення тестів та вікторин, спілкування з викладачами та однокласниками, а також оцінювання та прогрес. Наше онлайн навчальне середовище використовує комбінацію інтерактивних та веб-медіа для створення різноманітних навчальних матеріалів для підтримки динамічних, самостійних і спільних навчальних заходів. Ці заходи можуть забезпечити студентів більш різноманітними варіантами навчання і сприяти більш значущому співробітництву між студентами та викладачами.... [-]

США Лос-Анджелес
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
18 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

BSc

The Los Angeles Film School Online

Створіть віртуальний світ своєї мрії. Наша програма навчить вас 3-D моделюванню, дизайну персонажів, композитуванню, анімації персонажів тощо. Уявіть собі створення серед ... [+]

Створіть віртуальний світ своєї мрії. Наша програма навчить вас 3-D моделюванню, дизайну персонажів, композитуванню, анімації персонажів тощо. Уявіть собі створення середовищ і символів, які ви можете грати. Почнемо будівництво!

Ступінь бакалавра анімаційних програм - це семестрова кредитна програма на 120 годин, що на 100% онлайн через нашу унікальну систему управління навчанням (LMS) - безпечну веб-платформу, яка використовує сучасні мультимедійні технології і доступна 24 години на добу. інтернет. Онлайн-студенти використовують цю систему для перегляду відеоконтенту, отримання та подання проектних робіт та завдань, проведення тестів та вікторин, спілкування з викладачами та однокласниками, а також оцінювання та прогрес у навчанні. Наше онлайн навчальне середовище використовує комбінацію інтерактивних та веб-медіа для створення різноманітних навчальних матеріалів у підтримку динамічної, самостійної та спільної навчальної діяльності. Ці заходи можуть забезпечити студентів більш різноманітними варіантами навчання і сприяти більш значущому співробітництву між студентами та викладачами.... [-]

США Лос-Анджелес
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
36 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The Los Angeles Film School Online

Графічний дизайн - це мистецтво спілкування ідей у візуальних та експериментальних методах. У нашій програмі онлайн бакалавра наук, ви дізнаєтеся, як ідентифікувати мету ... [+]

Графічний дизайн - це мистецтво спілкування ідей у візуальних та експериментальних методах. У нашій програмі онлайн бакалавра наук, ви дізнаєтеся, як ідентифікувати мету обміну повідомленнями, розробляти ідеї та концепції та створювати проекти, які передають це повідомлення унікальним і захоплюючим способом.

Графічний дизайн ступінь бакалавра наук є 36 місяців, 120 семестр кредитна година ступінь програми, яка поставляється 100% онлайн через нашу унікальну систему управління навчанням (LMS) - безпечна веб-платформа, яка використовує сучасні мультимедійні технології і доступна 24 годин на добу через Інтернет. Онлайн-студенти використовують цю систему для перегляду відео-контенту, отримання та подання проектних робіт та завдань, проведення тестів та вікторин, спілкування з викладачами та однокласниками, а також оцінювання та прогрес. Наше онлайн навчальне середовище використовує комбінацію інтерактивних та веб-медіа для створення різноманітних навчальних матеріалів для підтримки динамічних, самостійних і спільних навчальних заходів. Ці заходи можуть забезпечити студентів більш різноманітними варіантами навчання і сприяти більш значущому співробітництву між студентами та викладачами.... [-]

США Лос-Анджелес
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
36 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The Los Angeles Film School Online

Сьогодні індустрія розваг потребує художників на кожному етапі виробництва. Наша програма візуальних ефектів веде вас по всьому трубопроводу виробництва, від розкадровки, ... [+]

Сьогодні індустрія розваг потребує художників на кожному етапі виробництва. Наша програма візуальних ефектів веде вас по всьому трубопроводу виробництва, від розкадровки, ескізу та моделювання до анімації персонажів, спеціальних ефектів і остаточного компонування. Чи готові ви принести своє мистецтво на екран?

Ступінь бакалавра анімаційних програм - це семестрова кредитна програма на 120 годин, що на 100% онлайн через нашу унікальну систему управління навчанням (LMS) - безпечну веб-платформу, яка використовує сучасні мультимедійні технології і доступна 24 години на добу. інтернет. Онлайн-студенти використовують цю систему для перегляду відеоконтенту, отримання та подання проектних робіт та завдань, проведення тестів та вікторин, спілкування з викладачами та однокласниками, а також оцінювання та прогрес у навчанні. Наше онлайн навчальне середовище використовує комбінацію інтерактивних та веб-медіа для створення різноманітних навчальних матеріалів у підтримку динамічної, самостійної та спільної навчальної діяльності. Ці заходи можуть забезпечити студентів більш різноманітними варіантами навчання і сприяти більш значущому співробітництву між студентами та викладачами.... [-]

США Лос-Анджелес
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
36 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The Los Angeles Film School Online

Програма «Ступінь цифрового кіно» занурює студентів у мистецтво цифрового відео та кінопродукції для різних магазинів. Використовуючи найновіші інструменти, доступні сьог ... [+]

Програма «Ступінь цифрового кіно» занурює студентів у мистецтво цифрового відео та кінопродукції для різних магазинів. Використовуючи найновіші інструменти, доступні сьогоднішнім розробникам ЗМІ, студенти дізнаються, як створювати професійний контент для телевізійного телебачення, онлайн-медіа, мобільних додатків, незалежних фільмів тощо.

Програма бакалавра наук з цифрового кіно - це семестрова кредитна програма на 120 семестрів, яка доставляється на 100% в режимі онлайн через нашу унікальну систему управління навчанням (LMS) - безпечну веб-платформу, яка використовує сучасні мультимедійні технології і доступна 24 години на добу через Інтернет. Онлайн-студенти використовують цю систему для перегляду відео-контенту, отримання та подання проектних робіт та завдань, проведення тестів та вікторин, спілкування з викладачами та однокласниками, а також оцінювання та прогрес. Наше онлайн навчальне середовище використовує комбінацію інтерактивних та веб-медіа для створення різноманітних навчальних матеріалів для підтримки динамічних, самостійних і спільних навчальних заходів. Ці заходи можуть забезпечити студентів більш різноманітними варіантами навчання і сприяти більш значущому співробітництву між студентами та викладачами.... [-]

США Лос-Анджелес
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
36 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
The Los Angeles Film School Online

Індустрія розваг підживлюється не тільки творчістю, а й лідерством і стратегією. Наша онлайнова програма знайомить вас з професійним, проектним середовищем, розробленим д ... [+]

Індустрія розваг підживлюється не тільки творчістю, а й лідерством і стратегією. Наша онлайнова програма знайомить вас з професійним, проектним середовищем, розробленим для забезпечення розуміння внутрішньої роботи розважального бізнесу.

Ступінь бакалавра наук за спеціальністю «Business Entertainment Bachelor» - це семестрова кредитна програма на 120 семестрів, яка доставляється на 100% в режимі онлайн через нашу унікальну систему управління навчанням (LMS) - безпечну веб-платформу, яка використовує сучасні мультимедійні технології і доступна 24 години на добу через Інтернет. Онлайн-студенти використовують цю систему для перегляду відео-контенту, отримання та подання проектних робіт та завдань, проведення тестів та вікторин, спілкування з викладачами та однокласниками, а також оцінювання та прогрес. Наше онлайн навчальне середовище використовує комбінацію інтерактивних та веб-медіа для створення різноманітних навчальних матеріалів для підтримки динамічних, самостійних і спільних навчальних заходів. Ці заходи можуть забезпечити студентів більш різноманітними варіантами навчання і сприяти більш значущому співробітництву між студентами та викладачами... [-]

США Лос-Анджелес
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
36 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

LAFS Productions at the AIS Lumiere Awards