The Los Angeles Film School Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Голлівуд - наша історія

Майже 100 років після освячення бульвару Сансет, кіношкола Лос-Анджелеса відкрила свої двері. У історії, що включає в себе культові моменти, починаючи від створення Алеї слави до знаку Голлівуду, ми є новою главою. Захід сонця пішов від шляху скотарства на початку століття до всесвітньо відомого бульвару, де сьогодні знаходиться наш кампус.

Де все почалося

RCA Studio B

Наш фундамент побудований на багатій історії голлівудських розваг - буквально. Наша будівля, розташована на 6363 Sunset Boulevard, спочатку була історичною будівлею RCA, студією звукозапису, якою користувалися такі легендарні музиканти, як Елвіс Преслі, The Rolling Stones, The Grateful Dead, Генрі Мансіні та інші. 21 квітня 1964 року, до 1970-х років.

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpgДеніз Жанс / Unsplash

Наша місія - це Ваша освіта

Давайте зростати разом

Коли ми відкрили LAFS, наша мета полягала у створенні школи, де нинішні фахівці галузі могли б поділитися своїми знаннями з новим поколінням кінематографістів, але це був лише початок.

У 2009 році ми ввели аспірантуру з комп'ютерної анімації, значно розширивши освітні пропозиції. У 2012 році ми провели прем'єру першої програми бакалавра з Розважального бізнесу. Наше зростання продовжується навіть зараз, оскільки ми створюємо потужні онлайн-ступені в області графічного дизайну та цифрового кіно, просто назвавши декілька. Ми пройшли довгий шлях, але подорож була корисною і захоплюючою і далеко не закінчена.

Онлайн ступені

Наші захоплюючі програми онлайн-бакалаврів та аспірантів доставляються на 100% в режимі онлайн через нашу виняткову систему управління навчанням.

Цифрове кіно - Інтернет

Бакалавр наук

Наші студенти вивчають всю сферу виробництва. Наша програма готує вас до того, щоб мати естетичні цінності, критичне мислення, вирішення проблем і аналітичні навички, необхідні для того, щоб допомогти вам продовжити довгу і продуктивну кар'єру в індустрії розваг.

Розважальний бізнес - Інтернет

Бакалавр наук

Професіонали розважального бізнесу є рушійною силою успіху кожного фільму, концерту, альбому, спортивної команди та виконавця. Завдяки нашій онлайн-програмі ви дізнаєтеся, як розробляти творчі ідеї, необхідні для запуску та просування розважальних брендів.

Графічний дизайн - Інтернет

Бакалавр наук

Наша програма готує вас до візуального новатора. Дізнайтеся, як концептуалізувати ідеї, створювати привабливі візуальні ефекти та передавати повідомлення за допомогою фотографії, графіки руху, друку, Інтернету та дизайну досвіду.

Виробництво музики - Інтернет

Асоційований науковий ступінь

Дізнайтеся, що потрібно, щоб перетворити пісню з концепції на добре створену та успішну запис. Наша онлайн-програма зосереджена на трьох областях: композиція, виробництво та бізнес-напрямок управління музикою.

Анімація - онлайн

Бакалавр наук

Створюйте нові світи з навичками, які ви дізнаєтеся з нашої онлайн-програми комп'ютерної анімації. Ви будете розвивати свій індивідуальний художній стиль, вивчаючи ті ж програми та техніки, які використовують професіонали для створення графіки для фільмів, телебачення, ігор та багато іншого.

Бульвар Сансет

Хронологія

1904

Довжина 22 миль і слідом за старою стежкою для скотарства була присвячена бульвару Сансет в травні 1904 року. витягнуті вагони і електричні вагони, розкидані по проїжджій частині, яка тепер з'єднана з центром до тоді незалежного міста Голлівуду.

1923

Розташований на горі Лі з 45-футовими листами, знак Голлівуду був спочатку створений в 1923 році як реклама для місцевого житлового будівництва під назвою "Hollywoodland". У 1949 році Голівудська торгова палата затвердила, що «Землю» необхідно видалити, виписавши «Голлівуд», щоб відобразити весь район, а не тільки розвиток.

1929

Перша презентація нагороджувалася 16 травня 1929 року в готелі Hollywood Roosevelt з аудиторією в 270 чоловік. Вартість гостьового квитка на церемонію склала лише 5 доларів, а перша премія «Оскар» була віддана Емілю Яннінсу як кращому акторові за його виступи у «Останній команді» та «Шлях усього тіла».

1958

Зібраний з понад 2300 зірок, The Walk of Fame проходить 1,3 км від Гауера до Ла-Бреа. На початку 1950-х років президент Голівудської палати, Е. М. Стюарт, запропонував прогулянку як засіб «… зберегти славу громади, чиє ім'я означає гламур і хвилювання в чотирьох кутах світу». Будівництво почалося в 1958 році.

1911

27 жовтня 1911 року компанія "Нестор кінокомпанія" відкрила першу кіностудію, розташовану в Голівуді, орендуючи тодішню будівлю таверни Blondeau на розі Sunset and Gower за 40 доларів на місяць. Перша сцена кінофільму була побудована за таверною.

1927

Китайський театр Граумана відкрився 18 травня 1927 року. Перший мокрий цементний відбиток і підпис був написаний майстром будівництва Жаном Клоснером, який автографував його роботу правою кіоскою плакатів, де його можна побачити і сьогодні.

1942

Заснована 4 червня 1942 року, Capitol Records була першою на Заході узбережжя етикеткою в США. У 1956 році, на захід від Голлівуду і Вино, відкрилася Капітолійська вежа. Дизайн будівлі базувався на малюнках вищої школи Лу Найдорфа, і це лише збіг, що нагадує стек записів на вертушці.

1999

Майже через 100 років після освячення бульвару Сансет, історична будівля RCA на 6363 Sunset, яку використовували Елвіс і The Rolling Stones, стала кіношколами Лос-Анджелеса. У травні 1999 року Олівер Стоун веде церемонію інавгурації і починає свою роль у золотій спадщині Голлівуду.

Розташування

Лос-Анджелес

Address
6363 SUNSET BOULEVARD
Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія