The Poynter Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Poynter Institute - світовий лідер у галузі журналістики. Це провідний інструктор у світі, новатор, організатор і ресурс для тих, хто прагне залучити та інформувати громадян.

Пойнтер відстоює свободу слова, громадянський діалог та переконливу журналістику, яка допомагає громадянам брати участь у здорових демократіях. Ми готуємо журналістів у всьому світі, щоб притягнути до відповідальності могутніх людей та просувати чесну інформацію на ринку ідей.

Пойнтер - це надихаюче та практичне місце, яке поєднує різноманітні журналістські мистецтва з вищою місією та метою. Поїнт - від персонального коучингу та інтенсивних практичних семінарів до інтерактивних онлайн-курсів та репортажів у ЗМІ - допомагає журналістам удосконалювати навички та підвищувати розповіді за всю свою кар’єру.

Ми об’єднуємо викладачів Пойнтера та експертів галузі для вивчення стику журналістики, технологій та суспільних інтересів.

Починаючи з персоналізованого коучингу та практичних семінарів, закінчуючи інтерактивними онлайн-курсами, навчання Пойнтера розроблено для того, щоб покращити ваші навички, підняти кар’єру та запалити вашу уяву. Під керівництвом наших викладачів та найсвітліших розумів галузі та найдосвідченіших журналістів та викладачів, досвід Poynter з'єднує вас із кваліфікованими викладачами та іншими студентами ремесла.

Ми навчаємо тих, хто керує, редагує, виробляє, програмує, повідомляє, пише, веде блог, фотографує та розробляє, чи належать вони до новинних організацій, чи працюють як незалежні підприємці. Ми навчаємо тих, хто викладає та учнів середньої школи, середньої школи та коледжу - завтрашніх журналістів. І ми навчаємо представників громадськості, допомагаючи їм краще зрозуміти, як виробляється журналістика, і як на власний розсуд визначити, чи є вона достовірною.

Розташування

Санкт-Петербург

Address
3rd Street South,801
33701 Санкт-Петербург, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: