Прочитайте офіційний опис

AACSB Accredited

Візьміть відповідальність за своє майбутнє. Стати Bull.

На USF Сарасота-Manatee, ми вважаємо індивідуальний підхід до навчання робить все відмінності. Коли ви приєднатися до нашої спільноти, ви більше, ніж просто ще один студент. Наша увага зосереджена на вас кожен крок шляху: ваші відкриття, ваш зріст, ваші мрії.

Точки Pride

92 відсотків наших випускників є «дуже задоволені» або «задоволені» своїм досвідом. Є більше 30 студентських клубів і організацій, в тому числі з веслування. Наші студенти користуються персоналізованого освіти зі ставленням студента-к-факультету 13: 1. Є понад 17 тисяч випускників в цій області. Сієста ключ, нації номер 1 пляж знаходиться всього в декількох хвилинах їзди від університетського містечка. 8 з 10 USFSM факультету тримати вищу ступінь у своїй області. USFSM пропонує понад 100 стажувань і дослідницьких можливостей для студентів. USF Сарасота-ламантинів налічує понад 300 співробітників, які допомагають обслуговувати навчалося 2,041.

Знайдіть свою пристрасть.

Це може бути Бики Country, але ми не ваш типовий стадо. Ми адаптуємо освітні шляху до мети і інтереси кожного студента. Ми знаємо кожного по імені, і ми маємо встановлену систему підтримки, призначеної для вашого успіху - навіть після початку закінчується.

Прогулянка з биками.

Ми пропонуємо вам справжнє почуття місця з мальовничим університетського містечка уздовж затоки Сарасота. Але не просто вірте нам на слово - розмова з вашими колегами на відкритому будинку або кампуса тур! Вивчіть наші зали, уявіть себе в наших класах і зустрітися нинішніх студентів і викладачів, щоб зрозуміти, чому так багато закохатися в USFSM.

Досліджуйте область.

Ми розташовані в центрі міста Сарасота і Manatee графств, де ніколи не вистачає речей, щоб зробити або місця для вивчення. Між всесвітньо відомими пляжами, національно визнаних організацій, активного відпочинку, рясної нічного життя і кращих в області мистецтва і розваг - все це в декількох милях від університетського містечка - USFSM пропонує набагато більше, ніж традиційна кампусу рідного міста.

Почніть своє дослідження.

Програма біології USFSM використовує виїзні лабораторії, розташовані в Мошки морської лабораторії. Вчіться у професійних дослідників і вчених, щоб отримати в реальному світі, практичний досвід.

Будь інноваційним.

Сподіваючись зв'язуватися з індустрії гостинності? Стати лідером в галузі гостинності та туризму, скориставшись кулінарного Innovation Lab USFSM, в декількох впроваджений викладання об'єкта в Брадентон.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

University of South Florida Sarasota–Manatee

Ви постійно намагаєтеся вдосконалюватись особисто та професійно? Вам подобається допомагати та навчати інших різним темам? Маючи ступінь магістра освіти з Сарасоти-Манате ... [+]

Чи потрібна вам ступінь освіти?

Ви постійно намагаєтеся вдосконалюватись особисто та професійно? Вам подобається допомагати та навчати інших різним темам? Отримавши ступінь магістра освіти з Сарасоти-Манатета USF, ви можете отримати підготовку, необхідну для переходу до кар’єри, або вибору потрібної роботи. Ця програма розроблена для працюючого професіонала, який шукає додаткової підготовки та можливостей для кар’єрного просування в освіті.... [-]

США Сарасота
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of South Florida Sarasota–Manatee

Ви хочете змінити ситуацію і стати лідером у своїй професії? Чи маєте ви бажання розуміти поточні проблеми, що стоять перед системою кримінального судочинства? Ви вважаєт ... [+]

Чи є програма кримінального судочинства правильною для вас?

Ви хочете змінити свою галузь і стати лідером у своїй професії? Чи є у вас бажання зрозуміти поточні проблеми, що стоять перед системою кримінального правосуддя ? Чи вважаєте ви, що критичне мислення та прийняття рішень є важливими частинами навчального процесу? Ви шукаєте Інтернет-ступінь, який надає вам необхідну гнучкість у магістерській програмі? Якщо так, то ступінь магістра USFSM з кримінального правосуддя може бути для вас правильним.... [-]

США Сарасота
Січень 2020
англійська
Онлайн
Детальніше англійською мовою

How to Apply

University of South Florida Sarasota–Manatee

USF Sarasota-Manatee
Address
8350 N. Tamiami Trail
FL 34243 Сарасота, Флорида, США
Веб-сайт
Телефон
941-359-4330