University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

USC Upstate пропонує загалом 15 онлайн та гібридних програм, які дозволяють нашим студентам закінчити ступінь USC Upstate таким чином, як найкраще відповідає їх потребам. Понад 10% студентів USC Upstate навчаються на повністю онлайн-програмах, і майже 33% наших студентів навчаються щонайменше в одному онлайн-курсі кожного семестру.

МЕТА:

Інтернет-програми USC Upstate були класировані №1 найкращим Інтернет-коледжем у Південній Кароліні за групою SR Education на основі низького рівня навчання та найвищих середніх щорічних зарплат випускників у штаті (72 700 доларів).

Мета дистанційної освіти в USC Upstate - запропонувати існуючі програми та курси, використовуючи онлайн та дистанційні методи доставки. Він прагне забезпечити якісний досвід студентів шляхом розширення часу та місць надання програм та використання технологічних інновацій. Завдяки партнерству з іншими навчальними закладами, бізнесом, галузями, а також громадськими та громадськими установами, USC Upstate створить можливості для навчання в міру необхідності. Установа буде демонструвати оперативне керівництво, забезпечуючи ефективність цих основних послуг.

Цілі

Підтримувати високу якість існуючих академічних програм, що здійснюються через дистанційну освіту, як визначено відповідними акредитаційними агенціями

Дотримуватися принципів належної практики SREB для дистанційної освіти

Для забезпечення використовуваної технології відповідає природі та цілям програм

Розташування

Спартанбург

Address
University Way,800
29303 Спартанбург, Південна Кароліна, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: