Прочитайте офіційний опис

University of Arizona (UA) - це місце без обмежень, де навчаються, досліджують, обслуговують та інновації об'єднуються, щоб поліпшити життя в Арізоні та за її межами. Ми не боїмо ставити більші запитання, щоб отримати кращі відповіді.

Заснована в 1885 році University of Arizona , University of Arizona штату з двома медичними школами, випускає випускників, які в реальному світі готові через свою 100% ініціативу залучення. UA визнана світовим лідером, а також є лідером у дослідженні, що щорічно приносить більше 606 мільйонів доларів на дослідження, а 21 місце серед усіх державних університетів займає 21 місце. UA розвиває кордони міждисциплінарних стипендій та партнерських відносин, а також є членом Асоціації американських університетів , 62 провідних державних і приватних дослідницьких університетів. Це вигідне державі з приблизним економічним впливом 8,3 мільярда доларів щорічно.

Ми новатори та першовідкривачі.

Створення першого університету штату Арізона в середині пустелі Сонора був сміливим кроком. Але наші засновники були безстрашними, і ми ніколи не втрачали цього духу. На сьогоднішній день ми революціонізували поля космічних наук, оптики, біологічних наук, медицини, мистецтва та гуманітарних наук, бізнесу, трансферу технологій та багатьох інших. З моменту заснування, UA виросла до більш ніж 380 акрів у центрі міста Тусон - багатющем місці для відкриття.

Де ще в світі ви можете знайти астрономічну обсерваторію дзеркальної лабораторії під футбольним стадіоном? Ціла екосистема під скляним куполом? Хто ще повертає зразки з астероїдів? Відвідайте наш кампус лише один раз, і ви швидко зрозумієте, чому UA є університетом на відміну від будь-якого іншого.

Інженерна колегія була заснована в 1885 році, коли University of Arizona був заснований. Протягом більше 125 років випускники UA College of Engineering вивчили, сформовали та зробили житлом світ, дійсно всесвіт, в якому ми живемо.

Сьогодні випускники коледжу - це підприємці, які розвивають високотехнологічні компанії, створюють робочі місця та покращують нашу якість життя. Інженерна освіта забезпечує дослідження для побудови нових галузей та знань для тих, хто їх керує.

Про інженерний технікум

Інженери допомагають людям, а інженерні програми в UA Engineering College мають величезну ширину і далекосяжні соціальні наслідки. Серед багатьох інших завдань студенти та факультети створюють нові сітківки для пошкоджених очей, доступні системи очищення води для країн третього світу, постраждалих від посухи, екологічно стабільних методів виробництва, гібридних автомобілів та систем сонячної енергії, біосенсори, які виявляють і виводять людей з життя - небезпека спричинення, системи оптичного зображення для виявлення раку, системи збору даних та підтримки прийняття рішень для військових, а також будівлі, здатні протистояти землетрусам та інших важливих подій.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

The University of Arizona College of Engineering Online
Address
1209 East 2nd Street, Room 100
AZ 85721 Tucson, Arizona, США