University of Cincinnati Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Cincinnati Online присвячений наданню освітнього досвіду світового класу, який забезпечує гнучкість для зайнятих професіоналів, тих, хто навчається впродовж життя та студентів з усього світу.

Усі програми UC Online очолюються національно визнаними викладачами та поєднують інновації зі свободою інтелектуального пошуку, щоб створити інклюзивне середовище, адаптоване до потреб студентів UC Online.

З кожним курсом студенти отримуватимуть інструменти, навички та освіту для вдосконалення набору навичок, розширення своїх можливостей та збагачення своїх місцевих громад.

University of Cincinnati Online пропонує високоякісні онлайн-академічні програми від провідного науково-дослідного та вищого навчального закладу, розташованого в центрі Цинциннаті, штат Огайо. Університет Цинциннаті був одним з перших закладів, що пропонував онлайн-курси. Інновації в освіті стоять на передньому плані того, що ми робимо.

Наші гнучкі програми дозволяють вам створити академічний шлях, який відповідає вашому стилю життя та кар’єрним цілям.

Ми тут на кожному кроці для студента і повністю інтегровані в Університет Цинциннаті. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб майбутні студенти стали студентами, а зрештою і випускниками Університету Цинциннаті.

Ми впевнені, що ви можете погодитися з нами, коли ми говоримо, що освіта важлива. Однак це не завжди легкодоступно, особливо для працюючих професіоналів.

Розташування

Цинциннаті

Address
West Daniels Street,57
45219 Цинциннаті, Огайо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія