University of Colorado Denver Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ваша зайнята життя не повинна бути перешкодою для досягнення ваших цілей. Де б ви не знаходилися у вашій навчальній подорожі, де б ви не знаходилися, у нас є програма для вас. Досліджуйте гнучкість та можливості сертифікації по всьому сайту, які вписуються у ваше життя на ваших умовах і на вашому пристрої. І найкраща частина ... Ви дізнаєтеся з того ж факультету МС і отримаєте такий же ступінь МС, як і ваші однокласники, але з гнучкістю, що вам потрібна.

111222_50_b2.jpg 111223_best.jpg 111224_student.jpg

50 градусів

Незалежно від того, чи бажаєте ви закінчити диплом, додати сертифікати для просування в кар'єрі або заробити вищу освіту - ми маємо більше 50 повноцінних онлайн-програм.

Зайняв 5-е місце в Колорадо

Керівництво по Інтернет Школи класифікував CU Денвер п'ятий в Колорадо в 2018 році за доступність, заснована на навчання, і академічна сила, за стандартизований іспит оцінках.

Ми

Наша навігаційна група підтримує учасників, що навчаються за межами кампусу, під час їх подорожі. Ця спеціалізована команда з'єднує студентів з академічною підтримкою та службою кар'єри.

Виберіть свій графік

Те, що робить онлайн-програму CU Denver іншою (і якоюсь дивовижною) є те, що ви можете вибрати свій графік.

Не тільки між онлайн І на кампусі (що робить CU Denver унікальним).

Але скоріше, ви можете вибрати свій графік, щоб збалансувати школу з роботою і сімейними зобов'язаннями. Не відмовляючись:

  • Якість (той самий факультет навчає онлайн, які викладають на кампусі)
  • Опції (450 онлайн-курсів і понад 20 онлайн-ступенів)
  • Успіх (студенти, які беруть онлайн-клас, мають шанс випускників на 1,5 рази)
  • Репутація (незалежно від того, чи берете ви заняття в режимі он-лайн, в університетському містечку, або обидва, ви отримуєте той же ступінь CU)

Приймаючи онлайн-курси в Колорадо, або в будь-якій точці світу, ви отримаєте необхідні знання та навички, зберігаючи потрібний графік.

Завершіть свій онлайн-ступінь

Якщо ви взяли хоча б один курс у коледжі або чотирирічному навчальному закладі, ви маєте право подати заяву як студент-перекладач. З багатьма програмами, доступними в Інтернеті, ви обов'язково знайдете той, який допоможе вам перейти або просунути вашу кар'єру. Студенти-перекладачі повинні подавати стенограми з попередніх установ разом із заповненням онлайн-заявки.

Ви можете дізнатися більше про процес переказу кредитів, поспілкуватися з консультантом зі вступу або дізнатися про вимоги до вступу в нашу приймальну комісію. Крім того, ви можете підписатися на безкоштовний обліковий запис трансферології, щоб отримати уявлення про те, як перераховуватимуться ваші кредити. Примітка: Офіційну оцінку трансферу може надати лише приймальне відділення.

Розташування

Денвер

Address
Larimer Street,1201
80204 Денвер, Колорадо, США

Акредитації

AACSB Accredited