University of Fairfax

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Fairfax відокремлення

University of Fairfax є акредитованим онлайн-вищим навчальним закладом, заснованим для вирішення зростаючої нестачі кваліфікованих спеціалістів з кібербезпеки у державному та приватному секторах.

Основні роботодавці (у тому числі Northrop Grumman, CSC, Lockheed Martin, Wells Fargo, CISCO, DHS, NSA, NRC та Affairs ветеранів) наймають та пропагують наших студентів та випускників. Роботодавці визнають, що студенти University of Fairfax можуть негайно застосувати те, що вони навчаються, і робити внесок на роботу, оскільки: (1) наші спеціалісти, орієнтовані на програми кібербезпеки, навчаються експертами з кібербезпеки, і (2) всі курси зосереджені на кібербезопасності та потребують завершення проектів "кібербезпеки" в реальному світі.

Хто наші студенти?

Типовим студентом University of Fairfax є кібербезопасність або фахівець з інформаційних технологій, який хоче перейти в кібербезпеку або хто бажає розвивати кібербезпеку шляхом досягнення лідерства чи експертного статусу. Середній вік University of Fairfax складає 46 студентів.

Чому ми?

Наші студенти повідомляють, що Університет унікальний і неперевершений. Зокрема, вони обрали University of Fairfax через наступне:

 • 100% фокус на кібербезпеку
 • Факультет практичних фахівців із кібербезпеки
 • Суворі проектні навчальні програми, орієнтовані на практикуючих
 • Доступна онлайн-доставка курсу
 • Успіх у кар'єрі студентів та випускників
 • Студентське та випускне навчання

Акредитація та затвердження

University of Fairfax акредитований Комісією з акредитації за дистанційною освітою (DEAC), яка перелічена Департаментом освіти США як національно визнана акредитована агенція, і є членом Почесного члена Ради з акредитації вищої освіти (CHEA).

Додаткові акредитації, схвалення та сертифікати включають:

 • Акредитаційна комісія DEAC

University of Fairfax акредитований Комісією з акредитації за дистанційною освітою (DEAC). Акредитована комісія DEAC зареєстрована Міністерством освіти США як національно визнаним органом з акредитації та є визнаним членом Ради з акредитації вищої освіти (CHEA).
»Http://www.deac.org
»Https://www.chea.org

Адреса та телефон для DEAC:
1101 17th Street NW, Suite 808, Washington, DC 20036
P 202-234-5100 F 202-332-1386

Крім того, University of Fairfax має державні дозволи в кількох штатах, і затверджена SARA (державна угода про взаєморозуміння з державною власністю) може зараховувати студентів з усіх штатів США, крім Каліфорнії та Массачусетсу, а також іноземних студентів.

 • Вірджинія

University of Fairfax сертифікований Державною радою вищої освіти для Вірджинії відповідно до положень розділу 23 розділу 21.1 Кодексу Вірджинії. University of Fairfax отримав "Сертифікат для роботи в інституті післяосвітньої освіти", який дозволив University of Fairfax запропонувати ступені, курси для отримання ступеню кредиту або програми навчання, що дають ступінь або сертифікат у Співдружності Вірджинії. »Http://www.schev.edu

 • Переваги ветеранів

Ветерани та правомочні особи, які мають право на отримання освітніх пільг за Положенням 911 / Г.І. та іншими розділами ГІ, можуть мати право на отримання освітніх пільг під час навчання в навчальних програмах, що пропонуються University of Fairfax . UoF є гордим учасником програми "Жовта стрічка". »Http://www.va.gov

eLearning у Ферфаксському University of Fairfax

Забезпечуйте своє майбутнє та розвивайте свою кар'єру в сфері кібербезпеки, коли вивчаєте виключно онлайн в University of Fairfax . eLearning є зручним для професіоналів у галузі кібербезпеки, які потребують мобільних і чуйних в умовах вимогливого та швидкого розвитку.

Переваги доступності

Всі наші акредитовані практики, орієнтовані на програми підвищення кваліфікації кібербезопасності, доставляються через доступну інтерактивну онлайн-платформу, яка надає вам:

 • Зручність 24/7 доступу до курсів з будь-якого місця
 • Гнучкість, щоб краще простежити ваші трудові, сімейні та освітні зобов'язання
 • Можливість одноразової підтримки
 • Можливість співпрацювати та співпрацювати з викладачами та колегами-студентами

Освітні переваги

Факультет фахівців-практиків і навчальний план, орієнтований на практиків, допоможе вам застосувати те, що ви навчаєтесь відразу. Завдяки суворим, зацікавленим курсам онлайн-безпеки кібербезпеки ви:

 • Дізнайтеся про сучасні передові практики фахівців-фахівців-практиків
 • Поділіться своїми ідеями та співпрацюйте зі студентами та викладачами
 • Покращуйте свої навички критичного мислення та вирішення проблем
 • Покращити свої навички спілкування
 • Повні реальні проекти, які застосовуються на вашому робочому місці

Переваги кар'єри

Завдяки своїм спільним інтерактивним програмам eLearning ви будуєте свою професійну мережу, коли ви закінчите свою освіту. Факультет практиків, який навчає ваші курси, а також колеги з кібербезпеки, з якими ви співпрацюєте в Інтернеті, стануть невід'ємною частиною вашої професійної мережі протягом вашої кар'єри, як ви:

 • Збільшіть рівень видимості з однолітками на полі
 • Застосовуйте те, що ви навчаєтесь на роботі та визнаєте за вашу участь
 • Мережа з факультетами та однокурсниками
 • Знаходьте корисні професійні можливості

Унікальний навчальний підхід до Інтернет-школи

Ми використовуємо унікальний підхід до онлайн-навчання, який поєднує два типи методів онлайн-доставки, щоб забезпечити найбільш ефективний навчальний досвід для дорослих. Щоб покращити навчання, наші онлайн-програми включають можливості як для реального часу (синхронного), так і для асинхронної взаємодії.

Різьбові дискусії

Асинхронна взаємодія відбувається шляхом участі в "нарізних дискусіях", проведених інструктором. Студенти беруть участь у часи, які найбільше відповідають їх графіку.

Інтернет-чат-зали

Ваш інструктор проводить "робочі години" у встановлений час кожного тижня ввечері. Ці сесії не потрібні, але доступні для підтримки вас. Кожен чат автоматично архівується і може переглядатися після швидкої роботи.

SyncSessions ™

Ці сесії заплановані щотижня та створюють форум для спільного навчання, забезпечуючи взаємодію в реальному часі між факультетом та студентами. Вони записуються та архівуються для використання студентами.

Вимоги до технології

Студенти повинні мати особистий доступ до комп'ютера з підтримкою Windows, що має мінімум 512 МБ оперативної пам'яті, високошвидкісного підключення до Інтернету та відповідний офісний набір програмного забезпечення для підтримки обробки текстів, створення презентацій та електронних таблиць. Крім того, потрібна веб-камера та мікрофон / гарнітура.

Підтримка онлайн-навчання

Інтернет- University of Fairfax онлайн-ступеню кібер-безпеки, сертифікатами та програмами сертифікації, надає вам інструменти та підтримку, необхідні для досягнення успіху під час навчання в Інтернеті. Ця онлайн-освітня платформа є зручною для користувача та зручною для навігації. Для того, щоб учні мали продуктивний і корисний освітній досвід, всі нові студенти беруть участь у орієнтації на те, як використовувати онлайн-платформу.

Крім того, багато служб підтримки підвищують рівень вашого онлайн-навчання, зокрема:

 • Мобільний доступ до курсів за допомогою технологій смартфонів, таких як Android, iPhone
 • Твіттер подає заздалегідь повідомлення про важливі строки та оголошення
 • Служба підтримки технічної допомоги доступна цілодобово
 • Електронна бібліотека ресурсів для проведення вторинних досліджень цілодобово
 • Інтернет-бібліотекар
 • Бібліотечні підручники / Вебінари з вторинними дослідженнями

Розташування

Роанок

Address
Роанок, Вірджинія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія