University of Florida Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Ласкаво просимо до Університету охорони здоров’я Флориди, найповнішого академічного центру охорони здоров’я на Південному Сході та частини одного з 10 найкращих державних наукових університетів країни.

UF Health - це зобов’язання більш ніж 26 500 співробітників досягти вищого і дальшого рівня, перекладаючи наукові відкриття на досягнення в галузі допомоги пацієнтам та застосовуючи їх, щоб допомогти людям повернутися до життя якнайкращого життя.

Про UF Health

Ми унікальні своїм різноманітним плеєжем коледжів, центрів та інститутів охорони здоров’я та наших лікарень, викладачів та програм догляду за пацієнтами.

Академічні центри охорони здоров’я роблять відкриття, які призводять до проривів у догляді за пацієнтами. Наші пацієнти лежать в основі всього, що ми робимо, оскільки ми прагнемо досягти найкращих клінічних результатів, якості та безпеки серед академічних центрів охорони здоров’я на національному рівні. Ми пропонуємо співчутливу допомогу, орієнтуючись на результати світового класу для всіх, незалежно від того, наскільки простою чи складною є їх хвороба, і ми пропонуємо надію - і результати - тим, кому сказали в інших місцях, що у них не вистачає можливостей.

Наша місія полягає у зміцненні здоров’я завдяки видатній та якісній допомозі пацієнтам; інноваційна та сувора освіта у медичних та біомедичних науках; та високоефективні дослідження у цілому спектрі базових, поступальних та клінічних досліджень.

doctor, surgeon, operation

Хто ми

UF Health охоплює коледжі стоматології, медицини, медсестер, фармації, охорони здоров'я та охорони здоров'я та ветеринарної медицини; сім'ї лікарень UF Health Shands; Медичний центр UF Health Jacksonville; UF Health North; і академічний містечко в Джексонвіллі, де проживає Медичний коледж УФ - Джексонвілл і включає програми ступенів, пропоновані коледжами медсестер та фармації. Він також включає практику первинної медичної допомоги та спеціалізацію по всій Північній Центральній та Північно-Східній Флориді, а також Південно-Східній Джорджії.

UF та UF Health залучають кваліфікованих медичних працівників та персонал з усієї країни. Динамічне університетське середовище сприяє зростанню та розвитку бізнесу, кар’єри та громади. Мережа лікарень та медичних практик UF Health управляє понад 3 мільйонами стаціонарних та амбулаторних відвідувань щороку і обслуговує пацієнтів з усіх 67 округів Флориди, з усієї країни та з більш ніж 30 країн.

UF Health Shands, приватна неприбуткова лікарняна система UF Health, що базується в Гейнсвіллі, включає сім лікарень:

 • Лікарня UF Health Shands
 • UF Health Shands Cancer Hospital
 • Дитяча лікарня UF Health Shands
 • Лікарня серця та судин UF Health
 • UF Health Neuromedicine Hospital
 • Лікарня для реабілітації UF Health Shands
 • Психіатрична лікарня UF Health Shands

Місія, бачення та цінності

Наше завдання

 • Догляд за пацієнтами
 • Дослідження
 • Освіта
 • Громадські роботи

Наше бачення

Разом ми прагнемо створити нестримний імпульс до досягнення мети покращення здоров’я людей та громади завдяки відкриттю, клінічній та поступальній науці та техніці, винятковій освіті та орієнтованій на пацієнта, інноваційній, якісній медичній допомозі.

Це наше бачення, коли ми використовуємо Силу Разом.

Наші цінності

Цінності маховика UF Health На UF Health наші основні інституційні цінності зосереджені навколо нашої відданості своїм пацієнтам та нашої ролі у служінні нашим громадам:

 • Підзвітність
 • Різноманітність
 • Досконалості
 • Інновації
 • Цілісність
 • Командна робота
 • Довіра

Наша рішучість рухає нами. Ми вирішуємо проблеми, працюючи разом, щоб рухатись медициною вперед. Наші дослідники сприяють негайним або майбутнім проривам, які перетворюються на практики, які допомагають людям повернутися до життя, наповненого якістю. Ми прагнемо максимізувати вплив державного та федерального фінансування програм UF, що сприяють розвитку біомедичної, клінічної та популяційної науки; співпрацювати щодо міждисциплінарних можливостей з партнерами по UF; впровадити наукові відкриття та технології у комерційне використання для поліпшення стану здоров’я пацієнтів.

Медичні працівники Університету Флориди, велика багатопрофільна викладацька практика Медичного коледжу UF, пропонує доступ до більш ніж 1000 постачальників у понад 100 спеціальних областях. Ми готуємо випускників, які досягають успіхів у галузі клінічної допомоги, науки, викладання та охорони здоров’я громади. Ми прагнемо бути національною моделлю професійної медичної освіти та підвищити перевагу аспірантури.

Все, що ми робимо, пов’язане з покращенням здоров’я та добробуту для наших пацієнтів, їх сімей та наших громад.

140278_medical-appointment-doctor-healthcare-40568.jpeg

Гостинність та обслуговування

Наші пацієнти лежать в основі всього, що ми робимо в UF Health. Нашим головним пріоритетом є надання найвищої якості медичної допомоги та найкращого досвіду для кожного пацієнта, члена сім'ї та відвідувача, який проходить через наші двері.

Гостинність та обслуговування - це стан душі - підхід, який відображається у всіх наших діях протягом дня. Це починається з того, як ми підтримуємо та поводимося один з одним як колеги та внутрішні клієнти. Наші внутрішні стосунки створюють основу для того, як ми служимо тим, хто довіряє нам свою турботу. Це внутрішнє зобов'язання підкреслюється нашим визнанням у списку Forbes "Кращих роботодавців Америки". UF Health посіла 21-е місце у рейтингу Indeed.com «Найкращі місця для роботи» за 2017 рік у лікарнях та системах охорони здоров’я США. У 2018 році компанія UF Health була визнана серед 100 найкращих місць для роботи в галузі охорони здоров’я за версією Becker's Healthcare. UF Health, включаючи лікарню UF Health Shands, була однією з чотирьох у Флориді, яка потрапила в топ-25.

Наше прагнення забезпечити найякісніший, найбезпечніший догляд за пацієнтами відображається нашими клінічними результатами та національним визнанням, яке ми постійно отримуємо серед 50 найкращих національних лікарень для дорослих та дітей, за даними US News & World Report. Лікарня UF Health Shands має найбільш рейтингові програми серед усіх лікарнь Флориди. Гостинність та сервіс є ознаками досвіду наших пацієнтів. Наші зайняті співробітники працюють з переконанням, що ми можемо позитивно впливати на кожну взаємодію, створюючи середовище, де люди почуваються визнаними, зрозумілими, безпечними та цінними.

Командна робота

Гостинність та сервіс починаються з того, як ми підтримуємо та поводимося один з одним. Наші стосунки з нашими товаришами по команді та працівниками інших відділів задають тон того, як ми поводимось до своїх пацієнтів та відвідувачів. Ми не зможемо надати надзвичайну допомогу пацієнтам, якщо не будемо підтримувати один одного як колеги UF Health. Охорона здоров'я може бути дуже стресовим середовищем. Спільна робота з нашими колегами в командному середовищі, що підтримує, має вирішальне значення для нашої здатності надавати безпечний, якісний догляд та уважне обслуговування. Щодня наші індивідуальні дії сприяють моральному духу, продуктивності та досягненням нашої команди.

Зв'язок

Спілкування - це спосіб обміну інформацією та встановлення особистого зв’язку, що призводить до чудового обслуговування пацієнтів та позитивного досвіду для всіх в UF Health. Завдяки спілкуванню ми можемо найкраще вирішувати проблеми, працюючи разом для просування медицини вперед.

Професіоналізм та відповідальність

Як представники UF Health, ми є послами організації, яка виступає за найкращі ліки, які може запропонувати. Ми обслуговуємо пацієнтів, які приїжджають до UF Health з усього південного сходу, країни та багатьох країн. Весь їхній досвід - послуги та гостинність, які ми надаємо - повинні відповідати високій якості медичної допомоги, яку вони отримують.

Наші пацієнти приходять до нас, тому що вони довіряють нашим лікарям, медсестрам та клінічним бригадам забезпечити найкращу, уважну та співчутливу допомогу.

Завдяки своїм навичкам, знанням, правильним рішенням та ввічливій поведінці кожен із нас представляє свою організацію світового класу. Уявлення наших клієнтів про нас формує їхній досвід.

Розташування

Гейнсвілль

Address
University of Florida
Gainesville, FL

32611 Гейнсвілль, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми