University of the People

Введення

Прочитайте офіційний опис

Перший у світі неприбутковий акредитований онлайн-американський університет.

Коротко

University of the People (UoPeople) - це Революційна освіта. Ми перший некомерційний, навчання безкоштовно, американський акредитовані онлайн університету. Призначений для відкриття доступу до вищої освіти в усьому світі, UoPeople створений для того, щоб допомогти кваліфікованим випускникам середніх шкіл подолати фінансові, географічні, політичні та особисті обмеження, що позбавляють їх від колегіального навчання.

Університет пропонує аспірантуру та ступінь бакалавра з питань ділового адміністрування, комп'ютерних наук та наук про охорону здоров’я, а також магістерські програми з питань ділового адміністрування та освіти. UoPeople був заснований у 2009 році та акредитований у лютому 2014 року. Сьогодні в ньому навчається понад 36 000 студентів з понад 200 країн та територій. 1000 з цих студентів - біженці, з них 600 - сирійці.

За підрахунками ЮНЕСКО, до 2025 року буде майже 100 мільйонів молодих людей, які шукають місця в університетах, які не існують. UoPeople вважає, що доступ до вищої освіти може сприяти світовому миру та глобальному економічному розвитку. Як основне право, вища освіта може перетворити не тільки життя студентів, але й життя їхніх сімей, їх громади, їх нації та, зрештою, світ.

UoPeople керує президентом Шай Решефом та видатними міжнародними опікунськими радами та радниками. Радою її президента керує нинішнє та колишнє керівництво декількох провідних інститутів світу, серед яких: Джон Секстон, Нью-Йорк; Джордж Рупп, Колумбійський університет; Катарін Бонд Хілл, Вассарський коледж; Ніколас Діркс, UC Berkeley; Джудіт Шапіро, коледж Барнарда; Едуардо Дж. Падрон, коледж Майамі Дейд, та лауреат Нобелівської премії Торстен Н. Візель, Університет Рокфеллера. Понад 17 000 професіоналів зголосилися до UoPeople, включаючи тих, хто займає ключові керівні посади UoPeople.

UoPeople має академічні партнерські стосунки з Нью-Йоркським університетом, Едінбургським університетом та UC Berkeley. 92% випускників UoPeople зайняті, деякі в компаніях світового класу, включаючи Amazon, Apple, Dell, Deloitte, IBM, Microsoft та JP Morgan, а також в таких установах, як ООН та Світовий банк.

UoPeople підтримується щедрістю людей та фондів, включаючи фонди Гейтс, Х'юлетт та Форд, Фонд Гофман та ін. UoPeople охоплювали New York Times, BBC, NPR, Times Higher Education, News USA та World Report тощо. Інтерв'ю президента Решефа TED та інтерв'ю Nas Daily про університет мають разом понад 20 мільйонів переглядів.

UoPeople будує нову стійку модель для вищої освіти, за якої в кінці кожного курсу студентам пропонується сплатити лише 120 доларів США за оцінку (240 доларів у МВА). Чотирирічний ступінь бакалавра становить лише 4860 доларів. Для студентів, які можуть вважати навіть ці скромні внески забороненими, UoPeople пропонує різноманітні стипендії, щоб виконати частину своєї місії, яку жоден кваліфікований студент не залишиться позаду з фінансових причин.

На зустрічі ВЕФ 2019 року в Йорданії, UoPeople оголосили про намір розробити UoPeople на арабській мові для обслуговування сотень тисяч біженців та переміщених осіб у регіоні MENA, які не мають альтернативи для вищої освіти. Очікуючи додаткових необхідних ресурсів для розробки програми та затвердження її агенцією з акредитації, DEAC, UoPeople запропонують ступінь ділового адміністрування та забезпечать шлях до інтеграції в англомовну програму.

У 2020 році UoPeople отримали право на акредитацію WASC ! Старша комісія та університетська комісія WASC (WSCUC) - регіональне агентство з акредитації. University of the People подав заявку на отримання права на акредитацію їх комісією. WSCUC розглянув заявку на придатність UoPeople та визначив, що установа має право продовжувати подання Заявки на акредитацію WASC.

Визначення придатності не є офіційним статусом у старшій комісії коледжу і університетській комісії WASC, а також не забезпечує можливої акредитації. Попередній висновок, що установа є потенційно акредитованою і може продовжити протягом п’яти років після визначення її Придатності для перегляду на статус кандидата чи початкової акредитації у Комісії. Питання щодо придатності можуть бути направлені до установи або до WSCUC за адресою href = "https://www.wscuc.org/contact або (510) 748-9001.

Місія та цінності

UoPeople Vision

University of the People (UoPeople) вважає, що доступ до вищої освіти є ключовим компонентом сприяння світовому миру та глобальному економічному розвитку. Він розглядає вищу освіту як основне право і вважає, що вона може як трансформувати життя людей, так і бути важливою силою змін у суспільстві. UoPeople вважає, що освіта відіграє фундаментальну роль у зміцненні поваги до прав людини та основних свобод, а також у просуванні розуміння та толерантності.

Місія UoPeople

Місія University of the People полягає в тому, щоб запропонувати доступні, якісні та онлайнові освітні програми для будь-якого кваліфікованого студента старше 16 років.

Цілі UoPeople

Забезпечити можливість вищої освіти студентам різних категорій шляхом:

 • Використання Інтернету для надання дистанційної освіти
 • Пропозиція програм з мінімальними витратами
 • Надання широкого спектру варіантів фінансової допомоги
 • Популяризація програм університету в недооцінених регіонах світу

Пропонувати якісні програми, які:

 • Підтримуйте високі академічні стандарти
 • Включіть основні компоненти для сприяння критичному мисленню, спілкуванню та відданості навчанню протягом усього життя
 • Зосередьтеся на компетенціях та навичках, необхідних для успіху в світовій економіці
 • Постійно оцінюються та вдосконалюються шляхом регулярної оцінки результатів та зовнішніх оглядів
 • Сприяти культурі спільного навчання шляхом співпраці, взаємодії та одноліткового навчання та оцінювання
 • Розроблені навколо відкритих освітніх ресурсів (OER)

Надати студентам послуги, які сприяють досягненню бажаних результатів навчання:

 • Залучення до постійного процесу постійного вдосконалення
 • Використовуючи технології та автоматизацію для поліпшення обслуговування та точності

Допомагати студентам у розробці, оцінці та реалізації рішень та планів зайнятості шляхом:

 • Допомога учням розвивати самопізнання, пов'язані з вибором кар'єри та робочими уподобаннями
 • Надання освітньої та професійної інформації для керівництва кар'єрою та навчальним плануванням студентів та для розвитку їх розуміння світу праці
 • Зв'язування студентів з випускниками, роботодавцями та професійними організаціями, які можуть надати можливість інтегрувати академічне навчання з робочим середовищем та вивчати майбутні можливості кар’єри

Забезпечення інституційної фінансової стабільності та зростання шляхом:

 • Використання волонтерів для керівництва, академічної та адміністративної роботи
 • Підтримання високоефективних процесів
 • Розвиток спільноти прихильників

137315_pexels-photo-3759089.jpeg

Цінності UoPeople

Можливість

UoPeople базується на переконанні, що освіта за мінімальних витрат є основним правом для всіх кваліфікованих здобувачів, а не лише для пільговиків. Університет працює над тим, щоб відкрити ворота вищої освіти кваліфікованим студентам у будь-якій точці світу, пропонуючи свої програми за допомогою дистанційного навчання та роблячи цю можливість доступною.

Громада

UoPeople створює глобальне співтовариство, роблячи свої академічні програми, освітні послуги та можливості працевлаштування доступними для кваліфікованих людей з усього світу, а також надаючи можливості для навчання, які залучають студентів та викладачів з різних галузей.

Цілісність

UoPeople засновує свою інституційну культуру на щирості, прозорості та кращих професійних практиках. UoPeople також очікує, що всі студенти, викладачі, співробітники та адміністратори дотримуватимуться найвищих стандартів особистої доброчесності, чесності та відповідальності. Крім того, університет розраховує, що його студенти візьмуть на себе відповідальність за свою освіту та старанно і з серйозністю виконувати навчання.

Якість

UoPeople пропонує високоякісну, онлайн-освіту з вільних мистецтв, що відповідає масштабам та глибині викликам 21 століття. Університет постійно оцінює та оцінює всі аспекти своєї академічної моделі.

137350_pexels-photo-4144222.jpeg

Без навчання

Що означає бути без навчання?

"Без навчання" означає, що, на відміну від інших університетів, UoPeople не стягує студентів за відвідування курсів. UoPeople також не зобов’язує студентів записуватись або оплачувати книги та інші матеріали курсу. Наша унікальна онлайн-модель вищої освіти дозволяє нам наблизити аудиторію до вас - знижуючи вартість для наших студентів загалом.

Чому без навчання?

Місія університету - забезпечити доступну для всіх освіту доступною для навчання. Ми вважаємо, що вища освіта є основним правом для всіх, і тому наша мета зробити вищу освіту доступною для всіх, у будь-який час та в будь-якому місці.

Чи дуже корисна модель UoPeople для навчання?

Модель UoPeople без навчання є реальною на 100%! Ми пропонуємо спеціальні програми абсолютно безкоштовно, завдяки нашим щедрим донорам, які підтримують нашу місію. Щоб підтримати подальшу діяльність університету, UoPeople стягує плату за заявку в розмірі 60 доларів США, а також оплачується плата за оцінку за курс (120 доларів за бакалаврські програми та 240 доларів - для аспірантури). Це воно. Без щорічної плати за зарахування та без витрат на навчальний матеріал.

Виходячи з цього, ступінь юриста може бути закінчена за 2 роки за 2460 доларів, ступінь бакалавра може бути закінчена за 4 роки за 4860 доларів. Для програм випускників ступінь MBA може бути закінчена за 15 місяців за 2940 доларів, а магістратура. може бути завершено за 17 місяців за 3180 доларів. UoPeople ніколи не вимагатимуть ці суми заздалегідь, але, скоріше, студенти сплачуватимуть кожну плату за оцінку до кінця кожного екзаменаційного періоду. Ці скромні внески гарантують, що університет залишатиметься стійким та може продовжувати надавати якісну освіту для всіх.

100% Інтернет-ступінь

Наша унікальна онлайн-модель вищої освіти дозволяє нам наблизити аудиторію до вас - знижуючи вартість для наших студентів загалом. Ми пропонуємо студентам вибір випускника в режимі он-лайн та / або ступінь бакалавра з питань ділового адміністрування, комп'ютерних наук або науки про здоров'я, а також магістерських програм з питань ділового адміністрування та освіти, без безкоштовного навчання, онлайн, гнучкості та легкодоступності.

Розташування

Пасадена

Address
595 E. Colorado,
Boulevard. Suite 623

91101 Пасадена, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія