Прочитайте офіційний опис

Натисніть тут, щоб підписатись - лише 19,95 долара США на місяць

Дізнайтеся дизайн одягу онлайн від професіоналів - найбільший онлайн моди бібліотеки дизайну в світі

 • Перший онлайн дизайн одягу та бізнес-відео бібліотека
 • Урок вчив професорів коледжу моди & професіоналів галузі
 • Передплати містять у собі необмежене доступ до усіх відео моди

ВИСОКУ ЯКІСТЬ ВІДЕО УРОКИ

Університет бібліотеки Моди містить сотні уроків, які демонструють всі аспекти індустрії моди і дизайну одягу, наприклад, драпірування, картини рішень, мистецтва моди, розробка продукту, CAD, шиття, модного бізнесу, в'яже, лекції та багато іншого.

Наші уроки організовуються початківець, середній і просунутий, щоб просвіщати початківців студентів моди, а також досвідчені, професійні модельєри і домашні каналізаційні труби, які бажають розширити свої навички.

навчені ПРОФЕСІОНАЛІВ

Наші заняття проходять виключно моди професорів коледжу і професіоналів індустрії моди.

Серйозно хороше співвідношення ціни

Університет моди працює по підписці. Одна фіксована плата дозволяє отримати доступ до всіх з наших уроків, сотні з них, всього лише кілька центів в день. Ви ніколи не знайдете так багато, високоякісні уроки моди на краще значення ... в будь-якому місці.

Ми доклали багато зусиль, щоб зробити наші уроки EASY-TO-НАСТУПНІ

Наші відео уроки пояснити, як зробити все самі, крок за кроком.

Деякі з наших відео короткі, наприклад, 10 хвилин або до тих пір. Але, більшість з них більше, тобто в середньому за 30-40 хвилин завдовжки, з деякими, що добре протягом години довжиною.

Інструменти і матеріали

Кожен з наших How-To уроки поставляється з переліком витратних матеріалів та інструментів, які вам потрібно створити проект, який ознаками уроку.

Якщо у вас немає деякі або всі поставки вам потрібно завершити певний урок, просто натисніть на цей інструмент на сторінці відтворення відео цього уроку, або піти в Fashion Design Tools під нашим меню вкладки "Ресурси". У будь-якому з цих місця, ви можете купити інструменти та витратні матеріали, необхідні негайно, прямо з нашого сайту!

ЯСНО Видиме і збагненними ДЕМОНСТРАЦІЇ

Наші уроки професійно у великій, добре освітленій студії з використанням професійних відеооператорів та звукооператорів працюють камери високої якості, освітлення і записуючі пристрої.

Всі наші уроки вчать з точки зору дизайнера, тобто, дивлячись на вашу роботу, як при створенні чогось, себе. Це набагато краще, щоб дізнатися, чим спостерігати демонстрацію перед вами, де ви можете побачити тільки те, що вчитель робить з пункту А в зворотному напрямку або "клацнув" перспективу.

Чуєте, що наші викладачі КАЖУТЬ, ДОБРЕ

Всі наші уроки проводяться з окремою озвучування доріжки, приуроченої точно відповідають діям вчительська на екрані. Ви завжди можете чути і розуміти кожен крок в університеті моди уроку. Жоден довгий, не нудно пауз. Немає помилок. Ні Не пуловери.

КОРИСНІ БАГАТО "Extras"

Багато з наших уроків включають в себе корисні графіки і завантаження, які допоможуть вам зрозуміти ключові концепції, роблять складні обчислення або налаштувати ваш проект для різних моделей розміру.

ВИ ДОСІ ATTEND школи моди?

Ми великий прихильник шкіл моди. Багато з наших абонентів використовують нашу бібліотеку відео уроку та інші ресурси, щоб допомогти їм знайти і застосувати до хорошій школі моди. Під нашим меню ресурсів, ми надаємо великий список кращих в світі шкіл моди, а також посилання на їх сайти.

Чи має ваша школа моди вже підписатися на університет моди? Якщо так, то вам пощастило! Ви отримаєте всі наші ресурси безкоштовно! Це допоможе вам отримати максимум від вашої освіти. Якщо немає, то попросіть вашого шкільного бібліотекаря, щоб отримати підписку на всю школу.

Як ми можемо допомогти вам в школі

Якщо ви коли-небудь пропустили ключовий клас, то ви знаєте, що неможливо відновити демонстрацію ви пропустили в той же день. Звичайно, ви можете брати ноти іншого студента. Але слова просто не можу описати фізичні руху досвідченого вчителя. Але, університет моди дійсно може допомогти! Швидше за все, у нас є урок, який приходить досить близько до того, що продемонстрував ваш професор. Але на відміну від демонстрації в своєму класі, ви можете перегравати нашу демонстрацію знову і знову, поки ви повністю не зрозуміти. Це може бути різниця між отримувати A або C, коли термін закінчується.

Багато тисяч студентів з кращих шкіл моди в світі розглядають наші уроки на додаток до їх формального освіти моди і допомогти їм асі свої домашні завдання і спеціальні проекти.

ВИПРОБУВАННЯ І СТУПЕНЯ

Університет моди не робить вас здавати іспити або тести. Ми не удостоєні формальних ступенів. Ми фокусуємо всю нашу енергію на створення корисних уроків моди і ресурсів.

Відверто кажучи, ми вважаємо, що найкращий спосіб дізнатися дизайн одягу від компетентного вчителя в школі або професійного дизайнера, який може продемонструвати важливі навички прямо перед вами і, може бути, найголовніше, відповісти на ваші численні запитання, прямо на місці.

Але, якщо ви не можете дозволити собі формальну освіту моди або якщо ви просто фізично не може їхати далеко від дому, щоб відвідувати школу моди, ми, руки вниз, ваш кращий варіант, як з точки зору якості нашої освіти і наш дуже, дуже доступний вартість передплати!

РЕЗЮМЕ ПЕРЕВАГИ

 • Великі бібліотека сотень дизайн одягу уроки відео
 • Уроки викладаються тільки професійними модельєрами
 • Дізнайтеся, в будь-який час дня чи ночі, на комп'ютерах, смартфони або планшети
 • Письмові урок стенограми, які посилюють навчання
 • Отримайте відповіді на ваші питання
 • Список інструментів & витратних матеріалів для кожного уроку і безпосереднім чином, щоб купити їх
 • Створити видимим доказом ваших навичок для роботодавців та коледжів моди
 • Мода лекції, інтерв'ю, назви компаній і музейні тури і багато іншого
 • Мода термінологія словник, рекомендовані книги, журнали і блоги
 • Вчить, що вам потрібно знати, щоб отримати роботу, отримати визнання з боку школи моди або навіть почати свій власний модний дизайн бізнесу!

COST

Наша річна підписка коштує всього 189 доларів США на рік. У свою чергу, ви отримуєте необмежений доступ до всіх наших ресурсів і відео-уроків. Все! Подивіться навколо в Інтернеті. Більшість інших онлайн-курси коштують багато сотень, а то й тисячі доларів тільки для одного класу!

Ми також пропонуємо повторюється щомісячний підписаний $ 19,95 в місяць США.

ІСТОРІЯ

Університет моди був заснований і розроблений Франческа Sterlacci, нью-йоркський модельєр, педагога і автора.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

University of Fashion - Online Fashion Design School

Наші уроки з автоматизованого проектування (CAD) були створені з урахуванням дизайнера моди, модного мерчандайзера та розробника продукту / технічного дизайнера. Ви дізна ... [+]

Що таке Університет Моди?

Університет моди працює дуже інакше, ніж у більшості шкіл дизайну моди. Ми не стягуємо окрему плату за навчання для кожного окремого заняття. Замість цього ми надаємо вам 24/7 за запитом доступ до всіх наших сотень уроків відеоролика повної довжини за невелику щорічну абонентську плату. UoF викладаються виключно викладачами школи моди та фахівцями галузі, а не аматорами. Ви побачите ті самі лекції та практичні демонстрації, які навчають найкращі школи моди, але без жорстких класів у незручних місцях. Замість цього ви вирішуєте, що, коли і де ви хочете навчатися. Університет моди пропонує уроки у всіх основних дисциплінах: драпірування, виготовлення візерунків, виготовлення візерунків CAD, аксесуарів, шиття, модного мистецтва, в'язання, бізнесу, розробки продуктів, лекцій, модного мистецтва CAD, дитячого одягу тощо. Більшість шкіл стягують велику плату за навчання, щоб навчати одного предмету моди в певній дисципліні моди, як шиття чи виготовлення візерунків. В Університеті Моди, ви будете платити набагато менше, щоб отримати доступ до кожного предмету моди в кожній дисципліні!... [-]

США New York
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Fashion - Online Fashion Design School

Наш інтернет-малюнок моди, рендеринга і ілюстрації відео уроки допоможуть вам реалізувати ваші проекти на папері і зробити художника з вас! Будучи в змозі повідомити свої ... [+]

Що таке Університет Моди?

Університет моди працює дуже інакше, ніж у більшості шкіл дизайну моди. Ми не стягуємо окрему плату за навчання для кожного окремого заняття. Замість цього ми надаємо вам цілодобовий доступ до запиту на вимогу Все З наших сотень повноформатних уроків відео на низьку щорічну абонентську плату.

Уроки UoF викладаються виключно професорами школи моди та професіоналами галузі, а не аматорами. Ви побачите ті ж самі лекції та практичні демонстрації, які навчають найкращі школи моди, але без жорстких класів у незручних місцях. Замість цього ви вирішуєте, що, коли і де ви хочете навчатися. ... [-]

США New York
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Fashion - Online Fashion Design School

Наші в'язані урок уроки включають вирізати і шити трикотаж, а також мистецтво ручного в'язання. ... [+]

Що таке Університет Моди?

Університет моди працює дуже інакше, ніж у більшості шкіл дизайну моди. Ми не стягуємо окрему плату за навчання для кожного окремого заняття. Замість цього ми надаємо вам цілодобовий доступ до запиту на вимогу Все З наших сотень повноформатних уроків відео на низьку щорічну абонентську плату.

Уроки UoF викладаються виключно професорами школи моди та професіоналами галузі, а не аматорами. Ви побачите ті ж самі лекції та практичні демонстрації, які навчають найкращі школи моди, але без жорстких класів у незручних місцях. Замість цього ви вирішуєте, що, коли і де ви хочете навчатися. ... [-]

США New York
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Fashion - Online Fashion Design School

Childrenswear охоплює всі продукти одягу для дітей, від немовлят до "" підлітків. Childrenswear зазвичай зустрічається широкий спектр застосування, від гри в школу до пар ... [+]

Що таке Університет Моди?

Університет моди працює дуже інакше, ніж у більшості шкіл дизайну моди. Ми не стягуємо окрему плату за навчання для кожного окремого заняття. Замість цього ми надаємо вам цілодобовий доступ до запиту на вимогу Все З наших сотень повноформатних уроків відео на низьку щорічну абонентську плату.

Уроки UoF викладаються виключно професорами школи моди та професіоналами галузі, а не аматорами. Ви побачите ті ж самі лекції та практичні демонстрації, які навчають найкращі школи моди, але без жорстких класів у незручних місцях. Замість цього ви вирішуєте, що, коли і де ви хочете навчатися. ... [-]

США New York
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Fashion - Online Fashion Design School

Драпірування це мистецтво маніпулювання тканини безпосередньо на плаття формі в трьох вимірах. Це самий творчий шлях для дизайнера, щоб перетворити дизайнерські ідеї в ре ... [+]

Що таке Університет Моди?

Університет моди працює дуже інакше, ніж у більшості шкіл дизайну моди. Ми не стягуємо окрему плату за навчання для кожного окремого заняття. Замість цього ми надаємо вам цілодобовий доступ до запиту на вимогу Все З наших сотень повноформатних уроків відео на низьку щорічну абонентську плату.

Уроки UoF викладаються виключно професорами школи моди та професіоналами галузі, а не аматорами. Ви побачите ті ж самі лекції та практичні демонстрації, які навчають найкращі школи моди, але без жорстких класів у незручних місцях. Замість цього ви вирішуєте, що, коли і де ви хочете навчатися. ... [-]

США New York
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Fashion - Online Fashion Design School

Бізнес моди поєднує в собі творче мислення з аналітичними навичками. Наші бізнес-уроки включають в себе відео, спрямовані на роздрібних покупців, мерчендайзерів та маркет ... [+]

Що таке Університет Моди?

Університет моди працює дуже інакше, ніж у більшості шкіл дизайну моди. Ми не стягуємо окрему плату за навчання для кожного окремого заняття. Замість цього ми надаємо вам цілодобовий доступ до запиту на вимогу Все З наших сотень повноформатних уроків відео на низьку щорічну абонентську плату.

Уроки UoF викладаються виключно професорами школи моди та професіоналами галузі, а не аматорами. Ви побачите ті ж самі лекції та практичні демонстрації, які навчають найкращі школи моди, але без жорстких класів у незручних місцях. Замість цього ви вирішуєте, що, коли і де ви хочете навчатися. ... [-]

США New York
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Fashion - Online Fashion Design School

Нехай наші фахівці навчити вас про індустрії моди. Дізнайтеся, як відомі дизайнери почали свої моди династій. Дізнайтеся про роздрібну торгівлю, брендингу, ліцензування т ... [+]

Що таке Університет Моди?

Університет моди працює дуже інакше, ніж у більшості шкіл дизайну моди. Ми не стягуємо окрему плату за навчання для кожного окремого заняття. Замість цього ми надаємо вам цілодобовий доступ до запиту на вимогу Все З наших сотень повноформатних уроків відео на низьку щорічну абонентську плату.

Уроки UoF викладаються виключно професорами школи моди та професіоналами галузі, а не аматорами. Ви побачите ті ж самі лекції та практичні демонстрації, які навчають найкращі школи моди, але без жорстких класів у незручних місцях. Замість цього ви вирішуєте, що, коли і де ви хочете навчатися. ... [-]

США New York
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Fashion - Online Fashion Design School

Якщо ви зацікавлені в розробці власної колекції або роботи в компанії, наші уроки з розробки продуктів навчать вас керувати розвитком бізнесу вашого продукту. Це професіо ... [+]

Що таке Університет Моди?

Університет моди працює дуже інакше, ніж у більшості шкіл дизайну моди. Ми не стягуємо окрему плату за навчання для кожного окремого заняття. Замість цього ми надаємо вам цілодобовий доступ до запиту на вимогу Все З наших сотень повноформатних уроків відео на низьку щорічну абонентську плату.

Уроки UoF викладаються виключно професорами школи моди та професіоналами галузі, а не аматорами. Ви побачите ті ж самі лекції та практичні демонстрації, які навчають найкращі школи моди, але без жорстких класів у незручних місцях. Замість цього ви вирішуєте, що, коли і де ви хочете навчатися. ... [-]

США New York
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Fashion - Online Fashion Design School

Швейна є одним з найбільш важливих дисциплін в області дизайну моди. Наші швейні відео уроки охоплюють все, починаючи від навчання, як нитка швейна машина, щоб навчитися ... [+]

Що таке Університет Моди?

Університет моди працює дуже інакше, ніж у більшості шкіл дизайну моди. Ми не стягуємо окрему плату за навчання для кожного окремого заняття. Замість цього ми надаємо вам цілодобовий доступ до запиту на вимогу Все З наших сотень повноформатних уроків відео на низьку щорічну абонентську плату.

Уроки UoF викладаються виключно професорами школи моди та професіоналами галузі, а не аматорами. Ви побачите ті ж самі лекції та практичні демонстрації, які навчають найкращі школи моди, але без жорстких класів у незручних місцях. Замість цього ви вирішуєте, що, коли і де ви хочете навчатися. ... [-]

США New York
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Location address
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
New York, New York, US