University of Fashion - Online Fashion Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Клацніть тут, щоб дізнатися більше про підписку на університет моди

Вивчіть модний дизайн в Інтернеті від професіоналів
 • Перша і найбільша бібліотека відеодизайну та бізнес-відео у світі
 • Урок, який викладали професори коледжу моди
 • Підпишіться та насолоджуйтесь необмеженим доступом до понад 500 відео-уроків, які навчають всіх аспектів модного дизайну
 • Відвідайте веб-сайт Університету моди на UniversityofFashion.com, щоб ознайомитись із попередніми переглядами, доступними для всіх уроків, та ознайомитися з багатьма особливостями на сайті
Як це працює

Працюємо за підпискою. Підписавшись на Університет моди, ви отримуєте негайний доступ на вимогу до всіх наших 500 уроків у 13 різних модних дисциплінах. Ви можете дивитися їх у будь-який час і з будь-якого місця. Більшість шкіл стягують окрему плату за навчання. Ці виплати можуть додати до кількох тисяч доларів, перш ніж закінчити навчання. Крім того, вам потрібно фізично подорожувати до шкільних аудиторій протягом декількох років, щоб дізнатися, що вам потрібно знати. Але, використовуючи Університет моди, всього за 189 доларів США ви можете отримати повний рік доступу до всіх наших курсів (понад 500) та зможете навчитися дизайну моди з будь-якого місця так швидко або так повільно, як вам захочеться.

Уроки професійного виробництва

Бібліотека Університету моди містить сотні уроків, що демонструють кожен аспект модного бізнесу та дизайну моди, наприклад драпірування, виготовлення візерунків, мистецтво моди, розробка виробів, CAD, шиття, модний бізнес, в'язання, лекції та багато іншого. Наші уроки організовуються початківцями, середніми та просунутими, щоб навчати початківців студентів моди, а також досвідчених, професійних дизайнерів моди та домашніх швейників, які прагнуть розширити свої навички.

Викладають професіонали, ніколи не любителі

Наші уроки викладають виключно професори коледжу моди та професіонали моди.

Уроки, які легко прослідкувати

Наші відео уроки пояснюють, як все зробити самостійно, покроково. Деякі наші відео короткі, наприклад 10 хвилин або близько того. Але, інші бігають півтори години. Більшість наших уроків триває в середньому 30-40 хвилин.

Запитайте у нас що завгодно

Якщо у вас є питання під час перегляду наших уроків або якщо у вас виникли проблеми під час роботи над одним із наших проектів, просто напишіть нам! На нашому веб-сайті представлена проста контактна форма. Ми майже завжди відповідаємо на запитання учнів протягом 24 годин, навіть у вихідні дні.

Інструменти та витратні матеріали

Усі наші уроки містять перелік приладдя та інструментів, які знадобляться для створення проекту цього уроку. Якщо ви не знайомі з необхідним інструментом або у вас немає деяких або всіх необхідних вами матеріалів, ми маємо сторінку «Інструменти дизайну моди», яка пояснює, як виглядає і робить кожен інструмент, а також пропонує різні способи придбати те, що тобі потрібно.

Чітко видимі демонстрації

Наші уроки професійно виробляються у великій, добре освітленій студії з використанням професійних відеографів та звукових технік, які керують високоякісною камерою, освітлювальним і звукозаписувальним обладнанням. Всі наші уроки викладаємо з точки зору дизайнера, тобто дивлячись на свою роботу так, як ви, створюючи щось, самі. Це набагато кращий спосіб навчитися, ніж дивитися демонстрацію перед собою, де ви можете бачити лише те, що вчитель робить з відсталої або «перевернутої» точки зору.

Закриті підписи та стенограми

Усі наші покрокові уроки містять повну стенограму, щоб ви могли прочитати саме те, що сказав викладач на уроці. Усі наші відео також включають додаткові закриті підписи, щоб зробити їх більш зрозумілими.

Відмінна якість звуку

Усі наші уроки виробляються з окремою звукозаписом, приуроченою точно до дій вчителя на екрані. Ви завжди можете почути та зрозуміти кожен крок на уроці університету моди. Немає довгих, нудних пауз. Без помилок. Ніяких перевершень.

Багато корисних модних ресурсів

Багато наших уроків містять корисні файли, які можна завантажити, які допоможуть вам краще зрозуміти ключові поняття, зробити складні обчислення вимірювань або налаштувати ваш проект для моделей різного розміру.

Наразі багато наших абонентів навчаються у школі моди

Ми великий прихильник шкіл моди. Якщо ви коли-небудь пропускали ключовий клас, то знаєте, що майже неможливо реконструювати цю демонстрацію, навіть коли ви запозичуєте ноти друга. Написані слова просто не можуть описати всі складні фізичні рухи, які використовує інструктор під час виготовлення одягу. Але, Університет моди справді може вам тут допомогти! Швидше за все, у нас є урок, який наближається до того, щоб точно показати те, що демонстрував ваш професор у класі.

Наші передплатники люблять вміння знову і знову відтворювати наші уроки, спостерігаючи за тим, що робить інструктор, і роблячи потім ті самі кроки, використовуючи власні тканини та інструменти. Наші серйозні студенти повторюють те, що робив те, що викладач робив на одному з наших уроків кілька разів, поки вони справді не оволоділи майстерністю, яку викладають. Це може бути різницею між отриманням A або C після закінчення терміну. Багато тисяч студентів з кращих модних шкіл світу переглянули наші уроки, щоб доповнити свою формальну модну освіту та допомогти їм у виконанні домашніх завдань та спеціальних проектів.

Сертифікати та ступені

Ми не вручаємо сертифікатів чи офіційних ступенів. Багато наших студентів вже працюють або відвідують модну школу, повний робочий день. Багато наших студентів підписуються на університет моди, щоб згодом могли працювати для себе у власному дизайнерському бізнесі. Інші студенти університету моди живуть занадто далеко від хорошої школи моди, щоб мати змогу відвідувати її, або мати дітей, щоб піклуватися про них і можуть вивчати моду лише вночі або у вихідні, або просто не можуть собі дозволити витрати на навчання до звичайної школи. Ми надаємо цим студентам набагато більш доступний, гнучкий спосіб дізнатися модний дизайн. Тим не менш, наші підписники все ще можуть використовувати наше навчання, щоб отримати роботу від традиційних робочих. Студенти університету моди демонструють свою компетентність роботодавцям, показуючи роботодавцям багато предметів одягу, які вони виготовили самі, використовуючи наші уроки. Це набагато кращий доказ компетентності, ніж пергамент.

Підсумок переваг
 • Насолоджуйтесь необмеженим доступом до бібліотеки, що містить багато сотень відео уроків дизайну моди, які навчають професійні модельєри
 • Дізнайтеся будь-який час дня і ночі на комп’ютерах, смартфонах або планшетах у будь-якому місці
 • Можна додатково підсилити ваше навчання, прочитавши наші повні письмові стенограми уроків
 • Швидко отримуйте відповіді на свої запитання. У нас є персонал досвідчених модельєрів, готових відповісти на ваші запитання та вирішити ваші проблеми.
 • Отримайте список інструментів
 • Створіть видимий доказ ваших нових знань, щоб показати майбутнім роботодавцям та модним коледжам
 • Насолоджуйтесь численними лекціями з моди, інтерв'ю дизайнерів, екскурсіями по компаніях та музеях та ін.
 • Безкоштовно скористайтеся нашими безліччю ресурсів, наприклад, використовуйте наш модний термінологічний словник, переглядайте наші рекомендовані книги, журнали та блоги та завантажуйте безкоштовні графіки
Вартість

Щорічна підписка коштує лише 189 доларів США на рік. Ми також пропонуємо щомісячну ставку передплати щомісяця в розмірі 19,95 доларів США на місяць. Натомість ви отримаєте необмежений доступ за потребою до всіх наших ресурсів та відео-уроків. Все! Подивіться навколо в Інтернеті. Більшість інших онлайн-курсів моди коштують багато сотень, якщо не тисяч, доларів лише за один клас! Ви ніколи не знайдете кращої цінності, ніж університет моди.

Наша історія

Університет моди був заснований і розвинений Франческа Стерлакчі. Франческа закінчила Технологічний інститут моди (FIT) у Нью-Йорку. Вона заснувала Francesca Sterlacci Ltd, дизайнерську марку високого класу в Нью-Йорку, яка продавала Saks, Nordstroms та багато інших розкішних торгових точок по всьому світу. Потім вона почала викладати на FIT і врешті-решт піднялася, щоб стати їх кафедрою модного дизайну. Франческа написала багато книг про моду, зокрема "Модний шкіряний дизайн", "Історичний словник індустрії моди", а в 2019 році 3-книжкові серії: "Швейні методи для початківців", "Техніка виготовлення візерунків для початківців" та "Техніка малювання для початківців".

Клацніть тут, щоб дізнатися більше про підписку на університет моди

Розташування

Нью-Йорк

Address
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія