V School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому V School ?

Прем'єрські результати

Починаючи з першого тижня заняття, студенти починають працювати з радником з кар'єри, щоб підготувати їх до полювання на роботу, організовуючи щотижневі семінари та індивідуальні заняття, щоб ви готові відразу потрапити до рад. Ми працюємо з вами, щоб точно визначити, що ви хочете, з вашої нової кар'єри та говорити про придатність до культури, позиції, переговори про зарплату та про те, як переплітати вашу поточну майстерність з навичками, які ви нещодавно отримали.

Супер транскрипт

Супер-транскрипт V School є першим інтелектуальним інструментом галузі, який використовується для оцінки технічних, професійних та навичок вирішення проблем випускників бут-табору. Працюючи безпосередньо з найманнями керівників провідних компаній та організацій, ми визначили та навчали точні навички, необхідні для надання вам першої технічної роботи. Цей живий документ - це портфоліо, стенограма та рекомендаційний лист у одному. Коли роботодавець швидко розуміє ваші сильні сторони та здібності і негайно розбирається у відповідній роботі з портфоліо, він приймає вигадану гру з процесу інтерв'ю. Роботодавці високо цінують прямий підхід, що підтримується даними, і випускники V School користуються впевненістю у тому, що вони надзвичайно готові до співбесіди. Виграй, виграй.

Життя занурюється

V School - це більше, ніж наш елітний навчальний план або інструктори першого класу: ми кодуємо, створюємо, і ми скликаємо разом. Саме там, де ви приходите, щоб навчитися новим навичкам і піти з новим життям. Дізнайтеся, що може статися, коли ви дійсно занурюєтеся.

Житло

Ми дбаємо про все, щоб ви могли зосередитися на освоєнні нових навичок та запуску нової кар'єри. Наше студентське житло розташоване за кілька кварталів від кампуса та за пів кварталу від залізничної зупинки. Це досвід, орієнтований на громаду, із загальними кімнатами та житловими приміщеннями. Кожна житлова одиниця комплектується продуктами та меблями, які студенти повинні комфортно жити та зосереджуватись на їх освіті.

Інтернет-класи

Освіта з комфортом вашого власного будинку та міста з віртуальними школами 100% віртуального класу. Різко відрізняється від більшості онлайнових навчальних платформ, дистанційний параметр V Schools спрямовує вас безпосередньо в клас з живими інструкціями, живими наставниками, парами програмування та реальними груповими проектами. Це як би ви особисто. Зміст однаковий. Інструкція однакова. Результати роботи однакові. Як вигода, всі випускники мають можливість жити потоком у нашому віртуальному класі. Незалежно від того, чи хочете ви зрозуміти свій код перед співбесідою, мати складну проблему, яку ви хочете пройти через наставника, або просто пропустити співчуття та співпрацю в класі V School , віртуальна платформа є вашою. Оскільки технологія змінюється практично щодня, залишається актуальним.

Розташування

Солт-Лейк-Сіті

Address
150 State St.
UT 84111 Солт-Лейк-Сіті, Юта, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: