Villanova University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа бізнесу Вілланова - це провідний навчальний заклад, який пропонує програми для студентів, аспірантів та виконавчої освіти. Заснована в 1922 році, VSB відома академічною суворістю, креативністю та інноваціями, можливостями для навчання та навчання, міцним обгрунтуванням етики та прикладної освіти, яка готує студентів стати видатними лідерами та глобальними громадянами в умовах постійно мінливих, складних і швидкий світ бізнесу.two people handshaking above table with laptoprawpixel / Unsplash

Про Університет Вілланова

Університет Вілланова, спільно освітній католицький інститут, був заснований орденом святого Августина в 1842 році у Вілланові, штат Пенсільванія. Провідний вищий навчальний заклад Вілланова забезпечує всебічну освіту, кореневу в ліберальному мистецтві; спільна відданість августинським ідеалам істини, єдності та любові; і спільнота, присвячена служінню іншим.

Широкий вибір студентів, аспірантів та професійних програм пропонуються через шість коледжів університету: Коледж ліберальних мистецтв та наук, Школа бізнесу Вілланова, Інженерний коледж, Коледж медсестер, Коледж професійних досліджень, як а також Університет Вілланова університету Чарльз Відгер. Якщо загальна кількість студентів, які перевищує 10 тисяч студентів, аспірантів та студентів юридичних наук, Вілланова є найстарішим і найбільшим католицьким університетом у Співдружності Пенсільванії.

Розташування

Вілланова

Address
19085 Вілланова, Пенсильванія, США