Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Понад 100 років академічної досконалості

Університет Вальдорфа - це привітна приватна школа гуманітарних мистецтв, розташована в центрі міста, в прекрасному Форест-Сіті, штат Айова. Понад 100 років Вальдорф є наріжним каменем у житті тисяч людей, створюючи міцну основу для успіху серед студентів, їх сімей та громади.

З самого початку у 1903 році Вальдорф був на передовій академічних інновацій, прокладаючи шлях для майбутніх поколінь. Пропонуючи колонію сертифікатів, асоційованих, бакалаврських та магістерських програм, Вальдорф має можливість для всіх, хто хоче покращити своє життя в академічній, особистій чи професійній сферах.

У Вальдорфі ми вважаємо, що справді всебічна освіта включає не лише академічні дослідження, але й участь у мистецтві, фізичному вихованні тощо. Наш жвавий кампус кишить студентами з усього світу, які обрали Вальдорф, щоб допомогти їм досягти своїх освітніх цілей.

Наші викладачі та співробітники працюють один на один зі студентами, щоб переконатися, що вони впевнені та здатні розкрити свій повний потенціал, забезпечуючи заохочення на кожному кроці. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу навчанню в традиційному класі або гнучкості здобуття ступеня в Інтернеті, ми вітаємо ваше рішення просунути своє життя за допомогою освіти.

Ласкаво просимо до Вальдорфа. Ми Воїни!

Чотири стовпи

Ці чотири стовпи описують досвід Вальдорфського університету: традиції, пристрасть, спільнота та успіх. Вони є основою історії Вальдорфа, відображають сучасність Вальдорфа та прагнуть до майбутнього Вальдорфа.

ТРАДИЦІЯ

Основна сила Вальдорфського університету, заснована в 1903 році, - це його історія та потужна система цінностей. Наші засновники цінували служіння громаді - і це не змінилося. Наше довголіття зумовлене успіхом у навчанні, міцними традиціями в образотворчому мистецтві та широкою програмою легкої атлетики. Але головне, ми розуміємо цей досвід як дар від Бога, який несе відповідальність служити світові.

СТРАСТЬ

Минуле і сьогодення наші студенти роблять Вальдорфський університет таким, яким він є сьогодні, і яким він буде в майбутньому. Університет Вальдорфа зі студентами з усіх штатів та багатьох країн в університеті оцінює різноманітність, яку наші студенти вносять у наше навчальне співтовариство, і збагачення, яке воно приносить нам усім. Ми закликаємо наших студентів-резидентів переслідувати всі свої пристрасті - позакласні, засновані на вірі, орієнтовані на академіків чи іншим чином, - бо ми знаємо, що добре освічені люди перевершують. Багато наших студентів в Інтернеті знають, що це правда, оскільки вони вже жонглюють сім'єю, роботою і тепер хочуть досягти своїх навчальних цілей.

Наші викладачі та співробітники пишаються тим, що навчають та обслуговують наших студентів. Вони несуть і прищеплюють цінності, традиції та місію Вальдорфського університету. В класі або поза ним, у студентському містечку чи в Інтернеті, ми пишаємося тим, що допомагаємо нашим студентам переслідувати свої пристрасті, досягти своїх навчальних цілей і залишаємо Вальдорфу міцну основу для початку своєї кар’єри.

Спільнота

Розташований в самому центрі Форест-Сіті, штат Айова, університетський містечко Вальдорфа є основою нашої Нації Воїнів. Виходячи за межі університетського містечка, наша громада охоплює єдність та спілкування. З першого кроку до кампусу або розмови із співробітником по телефону, студенти миттєво стикаються з чимось особливим, що є громадою Вальдорфа. Створюючи спільні спогади та знання, ми розвиваємо унікальну відданість фіолетовому та золотому кольорам.

УСПІХ

Очолюючи плату за зміни з моменту свого створення, Вальдорфський університет завжди мав в основі схоластичні інновації. Наш підхід поєднує традиційні навчальні класи з найновішими онлайн-курсами, забезпечуючи всіх наших студентів - незалежно від того, перебувають вони в Форест-Сіті чи ні - академічний досвід, який відповідає їхнім потребам. Наші студенти - Воїни в усіх відношеннях. Ми визначаємо успіх як торжество людського духу - і використовуємо свої успіхи, щоб служити іншим.

Розташування

Лісове місто

Address
South 6th Street,106
50436 Лісове місто, Айова, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: