Watson Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Починається життя наслідків.

Watson Institute - це місце, де лідери підприємців нового покоління можуть знайти свою громаду, відкрити для себе покликання та прискорити свою кар’єру. Ми надаємо інструменти, мережу, розум та сміливість для наступного покоління, щоб вирішити найскладніші виклики, що стоять перед світом, розпочати успішну кар’єру та вести вражаюче життя.

Watson Institute має місцезнаходження в Боулдері, штат Колорадо, в університеті Лінна в Бока-Ратоні, штат Флорида, та в університеті Франсиско Маррокін (UFM) в місті Гватемала, Гватемала.


Watson Institute Watson Institute / Watson Institute

Акселератор Уотсон в Боулдері, штат Колорадо, був запущений у 2013 році для просування підприємств та кар'єри підприємців нового покоління, орієнтованих на вплив. Програма Accelerator включає в себе нагородне навчання, інтенсивне наставництво та глобальну спільноту однолітків.

Зараз ми будуємо партнерські стосунки з інноваційними університетами у США, Латинській Америці та Китаї для розробки програм, що прискорюють кар'єру підприємницьких лідерів нового покоління.

223 науковці та випускники Watson Institute зібрали понад 77,2 млн. Доларів США, створили понад 500 робочих місць на повній або зайнятій робочій силі та вплинули на 150 000 людей у всьому світі завдяки ініціативам, які вони допомагають вести. Випускники Уотсона були обрані до Y Combinator, Echoing Green Fellowship і чотири були названі Forbes '30 за 30 списками. Випускники продовжують освіту в Гарвардському університеті, Нью-Йоркському університеті та Принстонському університеті, серед інших.

Watson Institute , Боулдер

The Watson Semester Accelerator в Боулдері, штат Колорадо, це програма для студентів коледжу, недавніх випускників та студентів, які мають розрив, із соціальним підприємством на ранньому етапі, спрямованим на вирішення найважчих проблем, що стоять перед світом.


Watson Institute Watson Institute / Watson Institute

Досвід Watson Institute

Ми існуємо, щоб служити платформою для наступного покоління лідерів, підприємців та інноваторів для побудови успішної кар’єри та успішного життя.

Кожен елемент програми Watson Institute призначений для того, щоб дати підприємцям лідерів нового покоління інтенсивне навчання, глобальну мережу, віддане наставництво та практичний досвід для започаткування ефективної кар'єри.

Це основні стовпи кожної програми Watson Institute :

Наставництво

Наставництво каталізує особистісне зростання, розвиток лідерства та успішність у підприємництві, одночасно значно розширюючи мережу наших студентів. З цієї причини Програма наставника є основою досвіду Ватсона і послідовно вважається однією з найвпливовіших частин нашої програми.

В Watson Institute студенти поєднуються з перевіреними місцевими підприємцями, новаторами та лідерами на основі того, наскільки вони добре узгоджуються зі своєю місією та сучасним набором кваліфікацій. Викладачі навчають студентів через свою подорож і кидають виклик їм збільшити їх вплив, додавши перспективу, розширивши свою мережу, поставивши під сумнів їхні припущення та посилюючи їх світогляд.

Викладачі з майстер-курсу

Викладачі майстер-курсів Ватсона - це провідні лідери, підприємці та практичні діячі в світі, які працюють як короткотермінові підприємці, які проживають на місцях. Кожного тижня вчителя майстер-курсу запрошують до кампусу, щоб поділитися своєю підприємницькою подорожжю, надати менторство та розширити глобальну мережу студентів.

Майстер-курси варіюються від інтимного чату біля інтерактивної майстерні та обертаються навколо обміну кращими практиками, а також навчання та невдач. Цей стовп досвіду Ватсона ставить студентів поруч із лідерами та підприємцями, щоб слугувати взірцями для натхнення та польовим керівництвом до успіху.

Інтенсивні тренування

Навчання Watson Institute розвиває важкі та м'які навички, необхідні для формування успішної кар’єри та вражаючого життя, включаючи трансформаційне спілкування, лідерство, збір коштів, фінанси, зернистість, емпатію та стійкість. Рецептори - еквівалент факультету Watson Institute які самі ретельно вибирають практиків, лідерів та підприємців, які викладають навчальну програму Ватсона, користуються багатим особистим досвідом та індивідуально наставниками студентів.

Розташування

Валун

Address
Watson Institute, Boulder
1310 College Ave

80302 Валун, Колорадо, США

Бока Ратон

Address
Lynn University
3601 N Military Trail

33431 Бока Ратон, Флорида, США

Гватемала-Сіті

Address
Universidad Francisco Marroquín (UFM) Career Accelerator
Гватемала-Сіті, Департамент Гватемали, Гватемала

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: