Westfield Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

Європейські корені

Westfield Business School починається з 2000 року, коли доктор філософії Хав'єр Рівера. з Стенфордського і IE професора del IE, і Віктора Роса, військово-морського інженера і MBA з IESE, які тоді були викладачами в Instituto de Empresa в Мадриді. Вони співпали в необхідності зробити будь-якою людиною доступ до нової інтегрованої освітньої системи управління, поставивши нові технології доступними і руйнівними у віртуальності на службі навчання. Таким чином, в Мадриді, Іспанія, народжується змішана методологія з метою стати навчальною школою в онлайн управлінській освіті, школою з найвищою якістю магістрів і MBA, замінивши традиційні програми «віч-на-віч».

Таким чином, ми зарекомендували себе як школа піонера бізнесу, що пропонує онлайн-програми.118209_adult-attire-commerce-1367269.jpg

Траєкторія, відзначена зобов'язаннями наших студентів

Інституція, усвідомлюючи, що вона є більш відкритою та міжнародною обстановкою у світі з питань викладання та управління, розвинулася, забезпечуючи нові моделі, адаптуючись до цього нового способу підприємницької реальності, зберігаючи при цьому чіткі гуманістичні цінності та розуміння того, що саме в людях що найбільше значення має, підживлюючи їх зусиллями та наполегливою роботою, а також допомагає з необхідними змінами для побудови більш справедливих суспільств та підприємницьких умов, які створюють додаткову цінність.

Історія

У 2009 році прийнято рішення про створення бізнес-школи в Сполучених Штатах, яка є світовим референтами у високоякісній університетській освіті та підготовці; в рамках конкурентної регуляторної, прозорої, вимогливої структури. Це означає прийняття канону цінності та попиту, що регулює університетську освіту в Сполучених Штатах.

У 2012 році ця нова бізнес-школа пропонує освітні програми за складною методологією, як і у випадку з Гарвардським університетом за ліцензією Комісії з незалежної освіти (CIE) Департаменту освіти Флориди. Цей суб'єкт регулює та контролює виконання своїх стандартів якості, змісту, факультету та ступеня відданості студентам.

У 2014 році завдяки якості програм CIE ратифікує ліцензію № 4569, яка дозволяє бізнес-школі ISEAD пропонувати магістерські та MBA програми зі ступенем та американським академічним визнанням.118210_adult-cheerful-collaboration-1391373.jpg

Місія та бачення

Люди, планети, прибуток

Завдання Westfield Business School полягає в тому, щоб виховувати людей, орієнтованих на потрійний результат, з можливістю впливу на результати бізнесу, одночасно роблячи позитивний вплив на людей, суспільство і планету.

Розташування

Доральний

Address
4005 NW 114th Ave #11
Doral, FL 33178

Доральний, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія