Widener University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому вибирають університет широкого кола?

В Університеті Широкого регіону ми з гордістю розробляємо складні та культурно різноманітні навчальні середовища, де на перше місце виходять науковці, керівництво та служіння. Наші навчальні програми пов'язані з суспільними проблемами і закликають учнів брати соціальну відповідальність за свою роль у сучасному глобальному суспільстві.

Заснований у 1821 році в Честері, штат Пенсильванія, Widener визнаний національно за прихильність до громадянської активності, служіння та соціальної відповідальності. Університет щороку з моменту заснування в 2006 році був включений до спільноти Служби вищої освіти Президента США з відзнакою.

Наша мета - розвивати справжніх лідерів, які надихають на позитивні зміни в нашій громаді.

Закінчивши навчання в Інтернеті за спеціальністю Widener, ви повністю готові до професійного досвіду, знань та прагнете розвивати свою кар’єру та лідирувати у своїй галузі.

Ми пропонуємо наступні онлайн-ступені в нашому гнучкому, інноваційному форматі:

  • Магістр ділового адміністрування (MBA)
  • Магістр соціальної роботи (ТПВ)
  • Зареєстрована медсестра бакалавра наук з медсестер (RN-BSN)

Незалежно від програми чи професії, ширша освіта наголошує на практичному навчанні в малих класах, на значущих проектах навчальних послуг та відповідному досвіді на роботі.

Фінансова допомога в Університеті Ширшого

Фінансова допомога, включаючи федеральні позики та гранти, доступна студентам Widener University Online щоб допомогти оплатити витрати на освіту. Домовленості про оплату навчання роботодавців можуть бути також укладені для кваліфікованих студентів з документацією роботодавця.

Ви можете звернутися за фінансовою допомогою за допомогою Безкоштовної заявки на Федеральну допомогу студентам (FAFSA). Код університету Ширшого - 003313.

Розташування

Честер

Address
University Place,One
19013 Честер, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія