Winthrop University Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Віннтроп - це державний, всеосяжний університет, який прагне бути одним з найкращих закладів такого типу в країні. Якщо ви розглядаєте Winthrop, ви знайдете суворий навчальний план та досвідчені викладачі, які повністю присвячені цінностям сервісу, досконалості, різноманітності та створенню міцної спільноти для студентів.

Завдяки навчальному досвіду, який поєднує професійні програми, глобальну обізнаність та громадянську участь, Winthrop допоможе вам розвинути знання, вміння та цінності, які назавжди збагатять ваше життя та підготують вас до того, що має бути майбутнім.

Основні моменти школи

 • Комісія з питань коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл в регіональному масштабі акредитована на присвоєння наукових ступенів бакалавра, магістра та спеціаліста.
 • Заснований у 1886 році.
 • Пропонує обидві кампуси
 • Прекрасний кампус біля Шарлотти в місті Рок-Хілл, Південна Кароліна, з неогрузинською архітектурою, занесеним до Національного реєстру історичних місць .
 • Спільно орієнтовані на громаду та високо оцінені за внесок у суспільне благо

Рейтинг та визнання

 • Посідає восьме серед південних державних університетів і 19 кращих коледжі для ветеранів США Новини
 • Вашингтон щомісяця займає 74 місце з 673 установ за внесок у суспільне благо
 • The Princeton Review - серед кращих на південному сході

Населення студентів

 • Зарахування випускників: 1,018 (на основі даних осені 2016 року)
 • Зарахування на бакалаврат: 5,091
 • Відношення чоловіків / жінок: 30% / 70%
 • Різноманітність: 37,5% меншин США
 • Співвідношення студентів / факультетів: 14 до 1

Акредитація

Університет Віннтроп акредитований Комісією Коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл на регіональному рівні для присвоєння наукових ступенів бакалавра, магістра та спеціаліста. Крім того, багато індивідуальних програм у Winthrop мають затвердження спеціальності від галузевих акредитаторів.

Фінансова допомога

Аспіранти можуть мати право на федеральні позики. Щоб подати заявку, студенти повинні подати FAFSA, використовуючи код школи Winthrop 003456.

Місія

Університет Віннтроп надає персоналізовані та складні програми для студентів, випускників та безперервної професійної освіти національного калібру в контексті, присвяченому державній службі нації та державі Південна Кароліна. Багаторічна відданість Вінтропа бути одними з найкращих закладів подібного типу в країні постійно керує місією університету.

Спираючись на своє витоки 19 століття як видатний жіночий коледж, Університет Віннтропа 21 століття досягає національного статусу як конкурентоспроможної та самобутньої, загальноосвітньої, загальноосвітньої, житлової загальноосвітньої установи, орієнтованої на цінності. Цінності сервісу, досконалості, різноманітності, спільноти та лідерства служать основою для постійного розвитку Winthrop та формують постійний успіх Winthrop.

Вінтроп зараховує до студентів, орієнтовані на досягнення, культурно різноманітні та соціально відповідальні органи, набираючи студентів, присутність яких додає різноманітності та збагачення. Winthrop пишається тим, що є організацією вибору для груп, які традиційно недостатньо представлені на багатьох кампусах коледжів.

Розташування

Rock Hill

Address
701 Oakland Avenue
29733 Rock Hill, Південна Кароліна, США