Прочитайте офіційний опис

World Executive Education Institute

Найкращі онлайн-кваліфікації в межах досяжності

WEEI створена з метою надання професіоналам рідкісних можливостей для здобуття післядипломної кваліфікації в престижних міжнародних університетах. Ми підтримуємо партнерські стосунки з різними вищими навчальними закладами для доставки програм в цілому на ступінь онлайн через передові педагогічні та сучасні технологічні системи.

Завдяки WEEI студенти можуть увійти та завершити роботу в будь-який час, при цьому їхній навчальний прогрес визначається власним графіком та стилем навчання. Усі наші програми є галузевими та професійно важливими для покращення суспільства в цілому.

123500_123484_Image001.jpg

Наше завдання:

Ми прагнемо надихнути професіоналів у всьому світі на прагнення до вищої освіти. Культурна обізнаність, спілкування та глобальне лідерство - наші сильні сторони у цьому починанні. Глобалізоване мислення має важливе значення як для професійного, так і для особистісного зростання. Наше навчання в європейському стилі готує учнів до глобальної свідомості, заснованої на космополітизмі.

Наші програми:

Ми розуміємо, що ми навчаємо тих, хто активний у своїй кар’єрі та професійному житті. Тому академічний процес був зведений до суттєвих моментів, які можна застосовувати практично так само, як і професійно. Наша академічна команда розробляє та впроваджує у кожен курс найвідповідніші матеріали для ефективного прогресу.

Акредитована якість:

В WEEI ми прагнемо розробити найбільш відповідні галузі галузі курси, які відповідають міжнародним вимогам кар'єри. Наша якість доставки підтверджена багатьма міжнародними орієнтирами. Це відображає нашу прихильність до наших студентів та викладачів.

Дозвольте нам допомогти вам досягти ваших навчальних цілей.

Акредитація

Якісна освіта повинна бути прозорою та науково затвердженою різними міжнародними органами. Незважаючи на те, що ми не акредитовані США CHEA, наші партнерські установи визнані відповідними урядами та отримали ліцензію міністерств освіти. WEEI незалежно також підтримує такі показники якості. Таким чином, кваліфікація дотримується в усьому світі.

123503_Accredited-Member-Logo-310x119.png

Європейський центр незалежної сертифікації електронного навчання (ECICEL) - це міжнародна професійна організація, якою керують Рада та працівники; було створено з метою підвищення професіоналізму шляхом дотримання стандартів дистанційних програм, а також їх удосконалення. Після домовленості Ради у 2013 році процедури акредитації ECICEL були переглянуті з метою стандартизації його критеріїв, посилаючись на національно зрозумілі орієнтири. Голова ECICEL, казначей та секретар обираються щороку з акредитованих членів. Члени кооптованого складу, які добре визнані за професією, та члени, яких обрали акредитовані провайдери, складають раду. Рада призначає акредитовану колегію. Члени колегії мають відповідну кваліфікацію, мають досвід, незалежність та досвід у дистанційному навчанні та навчанні.

123504_eeua-logo-with-name.jpg

Нас схвалено Асоціацією Східноєвропейських університетів. EEUA заснована у 2010 році східноєвропейськими університетами з метою розвитку системи вищої освіти як глобального дому для міжнародних студентів. Сьогодні EEUA об'єднує міжнародних фахівців з вищого рівня з усього світу та виступає як ініціатор, фасилітатор та прихильник інтернаціоналізації HigherEd стосовно співробітництва університету та довгострокового партнерства. IUNC почався з Євразії, а потім поширився на весь світ. До відомих членів входять Московський державний університет, Гомельський державний університет, Казанський федеральний університет та Південно-Західний державний університет Курська.

123505_ISO-9001-310x117.jpg

WEEI сертифіковано ISO 9001, який визначається як міжнародний стандарт, що визначає вимоги до системи управління якістю (СМЯ). Організації використовують стандарт, щоб продемонструвати здатність послідовно надавати продукти та послуги, що відповідають вимогам клієнтів та регуляторним нормам. Це найпопулярніший стандарт у схемі ISO і єдиний стандарт у серії, на яку можуть сертифікувати організації.

Інститути-партнери

Фінансовий університет при уряді Російської Федерації

Федеральний державний навчальний заклад вищої освіти «Фінансовий університет при уряді Російської Федерації» є одним із найстаріших російських центрів для фінансових експертів, експертів з фінансового права та вважається провідним вищим навчальним закладом економістів Росії та СНД. Він був заснований сто років тому. Випускники університету фінансово-економічних програм з найкращими конкурентними перевагами в Росії та за кордоном. Члени уряду Російської Федерації, міністри фінансів, відомі політики та бізнесмени, громадські діячі та науковці є одними з випускників університету. Університет встановив партнерські відносини з 90 закордонними університетами, навчальними закладами, науково-дослідними центрами, фінансовими установами та банками з 50 країн світу.

123506_Media_574777_smxx.png

Шеньчженьський університет, Китай

Університет Шеньчжень - один з провідних університетів Китаю, створений у 1983 році. Він акредитований Державною радою КНР та фінансується муніципальним урядом Шеньчжень. Університет вперше записався в тому ж році, коли Ден Сяопін назвав «Шеньчжень Швидкість». Ден також був названий "батьком університету Шеньчжень". Він вважається університетом, що найшвидше розвивається в Китаї, а також є одним із "Топ-100 університетів у Китаї" та одним із найкращих університетів, що занесений до Всесвітнього університету рейтингу найкращих рейтингів. . Відомий випускник - Ма Хуатенг, засновник і генеральний директор компанії Tencent. З 2017 року університет сконцентрував науково-орієнтоване викладання та вклав значні кошти у забезпечення сучасних лабораторій дослідження. У 2017 році бюджет на дослідження становив 9705 000 млн. Юанів. У 2006 році три факультети були акредитовані, щоб запропонувати доктор наук. градусів.

123507_154426701-310x212.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

DBA

World Executive Education Institute

Організований World Executive Education Institute , кваліфікація DBA світового класу Фінансового університету Росії розширить ваші управлінські можливості з глобальної то ... [+]

Інтернет-доктор ділового адміністрування (DBA)

Організований World Executive Education Institute , кваліфікація DBA світового класу Фінансового університету Росії розширить ваші управлінські можливості з глобальної точки зору. Наша програма побудована так, щоб гнучко вписатися в графік з незалежними онлайн-дослідженнями. Кожен з дев'яти курсів складається з 4-х модулів (приблизно один тиждень занять у кожному), що складає загальну міжнародну базу даних баз даних, що складається з 36 модулів плюс 35 000-50 000 дослідницької роботи на словах. Процес дипломної роботи зазвичай триває 6-10 місяців. Остаточну кваліфікацію DBA присвоює Фінансовий університет при Уряді Російської Федерації.... [-]

США Пасадена
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
15 - 20 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

PhD

World Executive Education Institute

Програма міжнародної політичної економії пропонує освіту, орієнтовану на допомогу людям досягти успіху в динамічній глобальній робочій силі. Ці навички включають критичне ... [+]

Інтернет-доктор міжнародної політичної економії

Програма міжнародної політичної економії пропонує освіту, орієнтовану на допомогу людям досягти успіху в динамічній глобальній робочій силі. Ці навички включають критичне мислення, знання кількох культур і культурних контекстів, суворі дослідницькі навички та здатність ефективно спілкуватися у різних середовищах. Студенти будуть підготовлені до аналітичних та адміністративних посад у державному, некомерційному та приватному секторах, пов'язаних з міжнародними справами. Всього є 9 курсів, які необхідно виконати 36 модулів. Ця програма завершиться незалежною дослідницькою роботою. Студенти також матимуть можливість публікувати статті журналів під керівництвом наших досвідчених викладачів.... [-]

США Пасадена
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
15 - 20 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою