World Executive Education Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

World Executive Education Institute

Найкращі онлайн-кваліфікації в межах досяжності

WEEI створена з метою надання професіоналам рідкісних можливостей для здобуття післядипломної кваліфікації в престижних міжнародних університетах. Ми підтримуємо партнерські стосунки з різними вищими навчальними закладами для доставки програм в цілому на ступінь онлайн через передові педагогічні та сучасні технологічні системи.

Завдяки WEEI студенти можуть увійти та завершити роботу в будь-який час, при цьому їхній навчальний прогрес визначається власним графіком та стилем навчання. Усі наші програми є галузевими та професійно важливими для покращення суспільства в цілому.

Наше завдання:

Ми прагнемо надихнути професіоналів у всьому світі на прагнення до вищої освіти. Культурна обізнаність, спілкування та глобальне лідерство - наші сильні сторони у цьому починанні. Глобалізоване мислення має важливе значення як для професійного, так і для особистісного зростання. Наше навчання в європейському стилі готує учнів до глобальної свідомості, заснованої на космополітизмі.

126762_0206_BUS_PAS-L-SPACES-1.jpg

Наші програми:

Ми розуміємо, що ми навчаємо тих, хто активний у своїй кар’єрі та професійному житті. Тому академічний процес був зведений до суттєвих моментів, які можна застосовувати практично так само, як і професійно. Наша академічна команда розробляє та впроваджує у кожен курс найвідповідніші матеріали для ефективного прогресу.

Акредитована якість:

В WEEI ми прагнемо розробити найбільш відповідні галузі галузі курси, які відповідають міжнародним вимогам кар'єри. Наша якість доставки підтверджена багатьма міжнародними орієнтирами. Це відображає нашу прихильність до наших студентів та викладачів.

Дозвольте нам допомогти вам досягти ваших навчальних цілей.

Акредитація

Якісна освіта повинна бути прозорою та науково затвердженою різними міжнародними органами. Незважаючи на те, що ми не акредитовані США CHEA, наші партнерські установи визнані відповідними урядами та отримали ліцензію міністерств освіти. WEEI незалежно також підтримує такі показники якості. Таким чином, кваліфікація дотримується в усьому світі.

123503_Accredited-Member-Logo-310x119.png

Європейський центр незалежної сертифікації електронного навчання (ECICEL) - це міжнародна професійна організація, якою керують Рада та працівники; було створено з метою підвищення професіоналізму шляхом дотримання стандартів дистанційних програм, а також їх удосконалення. Після домовленості Ради у 2013 році процедури акредитації ECICEL були переглянуті з метою стандартизації його критеріїв, посилаючись на національно зрозумілі орієнтири. Голова ECICEL, казначей та секретар обираються щороку з акредитованих членів. Члени кооптованого складу, які добре визнані за професією, та члени, яких обрали акредитовані провайдери, складають раду. Рада призначає акредитовану колегію. Члени колегії мають відповідну кваліфікацію, мають досвід, незалежність та досвід у дистанційному навчанні та навчанні.

123504_eeua-logo-with-name.jpg

Нас схвалено Асоціацією Східноєвропейських університетів. EEUA заснована у 2010 році східноєвропейськими університетами з метою розвитку системи вищої освіти як глобального дому для міжнародних студентів. Сьогодні EEUA об'єднує міжнародних фахівців з вищого рівня з усього світу та виступає як ініціатор, фасилітатор та прихильник інтернаціоналізації HigherEd стосовно співробітництва університету та довгострокового партнерства. IUNC почався з Євразії, а потім поширився на весь світ. До відомих членів входять Московський державний університет, Гомельський державний університет, Казанський федеральний університет та Південно-Західний державний університет Курська.

123505_ISO-9001-310x117.jpg

WEEI сертифіковано ISO 9001, який визначається як міжнародний стандарт, що визначає вимоги до системи управління якістю (СМЯ). Організації використовують стандарт, щоб продемонструвати здатність послідовно надавати продукти та послуги, що відповідають вимогам клієнтів та регуляторним нормам. Це найпопулярніший стандарт у схемі ISO і єдиний стандарт у серії, на яку можуть сертифікувати організації.

Розташування

Пасадена

Address
680 E. Colorado Blvd, Suite 180
91101 Пасадена, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія