інформаційна технологія

Факультет комп'ютерних та інформаційних технологій спрямована на забезпечення випускників з навичками і знаннями, щоб допомогти їм у придбанні відповідних кар'єри після закінчення в області інформаційних технологій. Вона також може допомогти їм у проведенні наукових досліджень або аспірантуру в цій області. Крім того, з основним фоном вони набувають, вони можуть стежити за технологічні досягнення і проводити протягом усього життя кар'єри.

декан

Доктор Мана Ахмед Ісмаїл Шоман є професором обчислювальної техніки в Хелуанського університеті, факультет інженерії. Вона отримала ступінь доктора філософії в Комп'ютери та системотехніки з інженерного факультету Університету Айн-Шамс, 1996..

В даний час вона є директором програми з інформаційних технологій в єгипетському E-Learning університету (EELU).

Вона займала посаду директора Центру інформаційних технологій при Університеті Хелуанського протягом 5 років. Вона була менеджером проекту PI для управління Helwan університету Інформація про систему проекту, лютий 2006 по 2009 рр.

Вона менеджер віце-проект «Розширення використання освітніх технологій і споруд в Хелуанського університеті», що фінансуються Фондом проекту Enhancement єгипетська вищої освіти, з метою підвищення спроможності співробітників Helwan університету використання комп'ютерів і мультимедіа в навчанні і перетворенні їх навчальні матеріали в електронному вигляді (вересень 2004 - вересень 2006).

Вона є автором і співавтором понад 35 наукових робіт в міжнародних конференціях і наукових журналах.

Місія

IT випускники будуть володіти наступними навичками по закінченню:

А. Основні навички:

 1. Застосувати поточні технічні концепції та практики в основних галузях знань ІТ.
 2. Визначити вимоги, необхідні організації для вирішення проблем і можливостей, з якими вони стикаються.
 3. Розробка ефективних рішень на основі ІТ і інтегрувати їх в призначеній для користувача середовищі.
 4. Надання допомоги у створенні ефективного плану проекту.

B. Нові технології та передовий досвід:

 1. Оцінка технологій і можливості їх використання в організаціях. Також аналізувати їх вплив на окремих осіб, організацій і суспільства в цілому, в тому числі питання, етичні, правові та політичні.
 2. Розуміння найкращої практики і стандартів, включаючи, як їх застосовувати.

C. Основні мислення і поведінкові навички:

 1. Купувати незалежні навички критичного мислення.
 2. Робота в команді для досягнення загальної мети шляхом інтеграції особистої ініціативи і група співпраці.
 3. Для того, щоб ефективно і ефективно спілкуватися з клієнтами, користувачами і колегами як в усній і письмовій формі, використовуючи відповідну термінологію.
 4. Визнання важливості безперервної освіти.

Цілі

Інформаційні технології (ІТ) в цілому, включає в себе всі аспекти обчислювальних і мережних технологій. IT програма зосереджена користувачів і допомагає користувачам в організаціях з усіма з наступних етапів: вибір, створення, застосування, інтеграцію і адміністрування комп'ютерних та мережевих технологій.

Ця програма забезпечує випускників з навичками і знаннями, щоб допомогти їм у придбанні відповідних кар'єри після закінчення в області інформаційних технологій. Вона також може допомогти їм у проведенні наукових досліджень або аспірантуру в цій області. Крім того, з основним фоном вони набувають, вони можуть стежити за технологічні досягнення і проводити протягом усього життя кар'єри.

Протягом короткого періоду після закінчення школи, студент зможе:

 1. Нанести відповідне ІТ і методології, необхідне для організації для досягнення своїх цілей і управляти своїми ресурсами.

 2. Заклопотані нові розробки в області інформаційних технологій і оцінки потреб організації від таких досягнень в активній формі.

 3. Вміти вносити свій вклад в науково-теоретичних основ ІТ.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 5 інших курсів в EELU Egyptian E-Learning University »

Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2020
Duration
інформація
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date