MBA Online Master формує для вас:

 • Отримати необхідні знання для управління та спрямування різних дисциплін та методів, необхідних для належного функціонування організації або компанії.
 • Розробляти, впроваджувати, стежити за успішною стратегією управління бізнесом.
 • Оцінювати та оцінювати придатність комерційних стратегій.
 • Аналіз маркетингового плану компанії та прийняття відповідних рішень щодо маркетингових каналів в умовах онлайн та міжнародного середовища.
 • Виконувати економічний та фінансовий аналіз.
 • Знання правильного розвитку операційного менеджменту компанії.

Онлайн МВА спрямована на випускників з досвідом роботи та фахівців, які працювали в компаніях, коли менеджери середньої ланки хочуть покращити свою робочу позицію. Сьогоднішня реальність показує, що якщо у вас немає магістратури, то дуже важко знайти роботу або поліпшити її. Після закінчення магістра в галузі менеджменту та управління бізнесом, еволюція очевидна. Функціональним директором МСП може стати генеральний директор або функціональний директор великої компанії. У випадку проміжної позиції, наприклад, менеджер по продуктам може стати директором з маркетингу або директором або менеджером МСП.

Завдяки методології цього випадку магістр з ділового адміністрування та менеджменту (MBA) зосереджується на забезпеченні та консолідації знань у двох великих групах. Стовбури: маркетинг, фінанси та людські ресурси; та наскрізний: інші області знань і, насамперед, зосереджені на галузі зв'язку.

Мета онлайн MBA полягає в тому, щоб навчити студентів формулювати та впроваджувати успішні стратегії в управлінні бізнесом, входячи в кожну з областей компанії. Формувати менеджерів, здатних оцінювати маркетингові плани і відповідні канали для продажу продукції або послуг; управління операціями та планами логістики; інформаційні системи та технології; Людські ресурси; економіко-фінансове становище. Коротше кажучи, забезпечити необхідні знання для правильного управління бізнесом в будь-якому аспекті організації.

Ми хочемо приєднатися до МВА з викладацьким досвідом професіоналів з великим досвідом управління та адміністрування компаній.

Методологія та оцінка

МЕТОДОЛОГІЯ

Ми придумали ідею запропонувати освіту, доступну будь-кому, у будь-якій ситуації. Маючи більш ніж 15-річний досвід у навчанні, ми стали міжнародним еталоном в онлайн-освіті.

 • Онлайн-методологія: Доступ до порядку денного з нашого віртуального кампусу. Доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
 • Методологія дистанції: Якщо ви віддаєте перевагу, отримайте навчальний матеріал у форматі книги.
 • Методика змішаного навчання: з перевагами онлайнового режиму, крім того, що можна відвідувати заняття «лицем до лиця».

Ми пропонуємо методологію, близьку до студента, завдяки фундаментальним аспектам нашої методології:

 • Живі віртуальні класи: Ви можете побачити їх лише з доступом до Інтернету. Слухайте, запитуйте і обговорюйте з вчителем через інтерактивну платформу. Якщо ви пропустите клас або хочете побачити його знову, ви можете отримати доступ до них з кампусу IMF .
 • Віртуальний кампус: Доступ, коли або де ви хочете, щоб весь зміст навчання, з можливістю перегляду нас через 2.0 інструмент сам або завантажити їх у PDF. Співпрацюйте та взаємодійте зі своїми однокласниками та вчителями через дискусійні та дискусійні групи, форуми та чати. Скористайтеся читаннями, тематичними дослідженнями та тематичними дослідженнями з можливістю самооцінювання тестів.
 • Віртуальна бібліотека: Насолоджуйтеся більше, ніж онлайн навчальним змістом, більше 9000 посилань від більш ніж 120 спеціалізованих видавництв і пов'язаних зі світом компанії. Віртуальний формат дозволяє підкреслити, додати нотатки або змінити спосіб відображення тексту з місією заохочення навчання.
 • Наставник необмежений: він має підтримку особистого викладача і доступ професійних викладачів галузі, з якими можна здійснювати навчання електронним обличчям та спілкуватися через чати, форуми, телефон або електронну пошту. Якщо вам це потрібно, ви можете вдатися до особистих IMF штаб-квартирі IMF .
 • Майстер-клас та мережа: Важливим елементом у світі навчання є мережі контактів. У IMF ми робимо для вас можливість легко нав'язувати власну мережу з колегами та професіоналами галузі через запрошення на вебінари, круглі столи та всілякі поточні події.
 • Практичний кейс: Кожен модуль проектується на практичний кейс, реальну та поточну компанію, Amadeus, з якої вони будуть вивчати свої дані та обставини. Робота з точки зору кожного з предметів, як студент вивчає, дозволяє розробити глобальне бачення світу компанії.

ОЦІНКА

Безперервна оцінка з урахуванням курсу Інтернет-MBA. Кожен модуль оцінюється шляхом поєднання онлайн-іспиту та розробки практичних випадків.

Остаточне здобуття ступеня магістра в Небрійському університеті та IMF Business School підлягає проходженню тестів кожного з вищезгаданих модулів і підготовці магістерської роботи.

можливості кар'єрного росту

Після закінчення цієї програми Master MBA Online ви зможете виконувати наступні функції:

 • Директор і бізнес-адміністратор.
 • Стратегічний консультант в різних сферах діяльності компанії.
 • Директор з комерційних, продажів і маркетингу.
 • Бренд-менеджер / бренд-менеджер.
 • Відповідальний за розвиток бізнесу.
 • Менеджер продуктів

Ми хочемо , щоб IMF наші студенти набувають мовні навички та мову , необхідні для досягнення успіху в професійному світі , з гарантією компетентності.

Одним із способів акредитувати мовні навички є здача офіційних мовних іспитів. Саме тому з нашого відділу мовних шкіл IMF ми готуємося до офіційної сертифікації мовних іспитів в Кембриджському університеті (PET, FCE, CAE і CPE).

Біржа зайнятості та гарантована практика

IMF Business School через свій портал «Працевлаштування та практика» гарантує студентам МБА стажування в компаніях галузі. Перевірте умови.

Серед компаній, з якими IMF мають угоди про освітянське співробітництво для навчання на робочих місцях, включають:

partner115

Ціна та стипендії

У IMF ми пропонуємо нашим студентам чудові платіжні засоби:

 • Стипендія до 65%
 • Фінансування до 12 місяців без відсотків або банківського втручання (див. Умови)
 • Спосіб оплати Онлайн: Готівка (Знижка 5%) / Розстрочка без відсотків
 • Форма оплати Змішана: Готівка (Знижка 5%) / Розстрочка без відсотків
 • Бонус через Тристоронню Фундацію

Різноманітні

МОДАЛЬНІСТЬ: онлайн, змішані
ОЦІНКА: Інтернет

Доступні навчальні програми:
 • іспанська

Переглянути 46 інших курсів в IMF Business School »

Останнє оновлення Червень 9, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
12 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
9,900 EUR
65% стипендія - 3465 євро.
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date