6-е видання PRINCE2®: Сертифікація фонду з офіційним посібником та іспитовим курсом

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Отримайте сертифікат PRINCE2® у провідного британського тренінга з управління проектами, щоб просунути свою кар’єру.

Поліпшіть свої кар’єрні перспективи завдяки сертифікації управління проектами PRINCE2®

Отримайте сертифікат PRINCE2® Foundation всього за шість тижнів, надаючи вам навички та впевненість у успішному управлінні складними проектами, а також загальне визнання роботодавцями ваших навичок управління проектами.

Сертифікація PRINCE2® надасть вам знання та основи для успішного управління складними проектами, а також глобальне визнання роботодавцями ваших навичок управління проектами.

Підвищте свою кар’єру в управлінні проектами за допомогою сертифікації PRINCE2®

Відомий як світовий клас та міжнародна кваліфікація, PRINCE2® - це міжнародний стандартний метод управління проектами. На основі найкращої практики управління проектами метод можна застосовувати до будь-якого проекту, незалежно від його розміру, галузевого сектору, географічного розташування чи культури.

Ця мікрокредитологія пропонує глибоке вивчення методу PRINCE2® та можливість скласти і скласти іспит PRINCE2® Foundation, щоб отримати перший рівень сертифікації PRINCE2®.

На курсі ви розглянете чотири інтегровані компоненти сертифікації - принципи, теми, процеси та середовище проекту, а також відкриєте різні управлінські ролі, необхідні в проекті PRINCE2®.

Ви вивчите сім основних принципів PRINCE2®, покликаних забезпечити успіх кожного проекту. Це принципи: безперервне виправдання бізнесу, вивчення досвіду, визначення ролей та відповідальності, управління за етапами, управління за винятками, орієнтація на продукцію, пристосування до навколишнього середовища.

Ви дізнаєтесь про основи PRINCE2® завдяки цілому ряду вправ, включаючи програми для вивчення конкретних випадків та питання іспитів на практиці.

Розкрийте свій потенціал заробітку за допомогою кваліфікації PRINCE2®

Розроблений QA та акредитований AXELOS, цей мікрокредент дозволить вам розвинути глибокі знання про методологію PRINCE2® та про те, як адаптувати її для управління успішними проектами.

У 2017 році Асоціація управління проектами виявила, що професійно сертифіковані менеджери проектів можуть розраховувати заробляти в середньому на 20% більше, ніж несертифіковані аналоги.

Підготуйтеся до іспиту на фундамент PRINCE2®

Понад 90% тих, хто пройшов сертифікацію PRINCE2®, визнали це цінним для їхньої кар’єри, і це підтвердження надасть вам впевненості та навичок для складання іспиту PRINCE2® Foundation.

Ви також отримаєте керівництво з управління успішними проектами за допомогою посібника PRINCE2®, який включений у вартість мікрокредітації.

Чи включений до курсу іспит PRINCE2®?

У вартість мікрокредитів входить вступ до офіційного іспиту PRINCE2® Foundation. Завершення цього іспиту підготує вас до проходження наступного рівня сертифікації PRINCE2® - курсу практики.

Скільки годин потрібно для отримання сертифікації PRINCE2® Foundation?

Мікрокредитив діє протягом шести тижнів, а рекомендований час дослідження - 24 години.

Як отримати сертифікат PRINCE2®?

Отримавши цю мікрокредітацію, ви отримаєте сертифікацію на рівні Фонду, готову отримати наступний рівень сертифікації - практик.

AXELOS Глобальна найкраща практика інтелектуальної власності. ITIL® і PRINCE2® є зареєстрованими товарними знаками AXELOS Limited, що використовуються з дозволу AXELOS Limited. Всі права захищені. Логотипи ITIL® & PRINCE2®, акредитованої навчальної організації, є товарними знаками AXELOS Limited, що використовуються з дозволу AXELOS Limited. Всі права захищені. Логотип Swirl ™ є товарним знаком AXELOS Limited, що використовується з дозволу AXELOS Limited. Всі права захищені.

Які навички ви будете вчитися?

 • Метод PRINCE2
 • Планування проекту
 • Управління проектом
 • Управління часом
 • Планування
 • Ведення переговорів
 • Критичне мислення

Коли ви хотіли б почати?

Ми прагнемо запускати свої мікрокредитиви кожні кілька місяців. Приєднуйтесь до дати, яка вам підходить, або зареєструйтесь, щоб почути від радника при реєстрації щодо майбутніх пробіжок та оновлень.

 • 10 листопада 2020 р

Що ти досягнеш?

До кінця мікровірних даних ви зможете:

 • Продемонструйте розуміння та згадування різних компонентів методу PRINCE2.
 • Поясніть принципи PRINCE2.
 • Поясніть мету семи тем PRINCE2.
 • Опишіть кожен крок подорожі PRINCE2, перелічивши заходи, необхідні для керівництва проектом протягом його життєвого циклу.
 • Визначте рекомендовані засоби управління PRINCE2, які включають базові лінії, записи та звіти.

Що ви отримаєте

Сертифікат PRINCE2® від QA, акредитований PeopleCert

Після того, як ви пройдете мікрокредитність, вам буде видано офіційний ваучер на іспит із інструкціями щодо планування іспиту за допомогою онлайн-розкладу PeopleCert. У вас буде не більше 12 місяців, щоб замовити і відвідати іспит.

Чи маєте ви право на цей мікрокредитив?

Сертифікація PRINCE2® продемонструє навички управління проектами тих, хто хоче перейти на кар’єру в галузі управління проектами, а також професіоналів, які прагнуть просунутися в своїй поточній ролі управління проектами.

Студенти можуть скористатися певним досвідом роботи в проектах, але немає необхідних умов для отримання цієї мікрокредитології.

Це мікрокредитивне право для вас?

Мікрокредитність та сертифікація PRINCE2® розрахована на сучасних та майбутніх фахівців з управління проектами, які підтримують або керують проектами.

PRINCE2® допоможе кар’єрі та працевлаштуванню:

 • Керівники проектів, які прагнуть отримати професійне визнання за свої навички.
 • Аналітик проекту та молодші менеджери проектів, які прагнуть розвинути свої навички.
 • Менеджери, що ведуть проекти як частину своєї ролі.
 • Ті, хто переходить у кар’єру в галузі управління проектами.

Це також буде корисно менеджерам, розробникам, дизайнерам та ІТ-спеціалістам, які прагнуть розширити свої знання.

Навчання, орієнтоване на кар'єру

QA

QA - провідна організація у галузі технологій та управління проектами у Великобританії. Ми є справжніми спеціалістами в галузі технологій, які надають широкий спектр послуг як для навчання, так і для талантів, допомагаючи приватним особам та компаніям стати переможцями в цифровій революції.

АКСЕЛОС

Акредитоване навчання та сертифікація PRINCE2 проводить QA, акредитоване PeopleCert від імені Axelos. QA - це акредитована навчальна організація (ATO)

Що таке мікрокредитив?

Мікрокредитиви розроблені для того, щоб підвищити кваліфікацію для роботи у швидко зростаючих галузях, не вимагаючи часу та витрат на повну ступінь. Ваш мікрокредитив може бути окремим незалежним обліковим записом, а деякі також пропонують академічний кредит для отримання ступеня.

Дізнайтеся в Інтернеті за допомогою інструкторів-експертів

Повні онлайн-курси під керівництвом експертів протягом 12-16 тижнів із спеціальною групою професіоналів.

+

Повні оцінки на основі проекту

Перевірте своє розуміння за допомогою оцінок та вправ, позначених в Інтернеті.

+

Заробіть професійний акредитив

Закінчіть навчання та здайте свої оцінки, щоб отримати акредитований обліковий запис.

=

Просувайтесь далі у своїй кар’єрі

Використовуйте свій мікрокредитив як доказ вашої спеціалізованої майстерності та подальшого прогресу у вашій галузі.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. Згорнути
Лондон , Абердін , Окленд , Балтімор , Барселона , Ванна , Батерст , Берген , Biel / Bienne , Бірмінгем , Bracknell , Місто Брісбен , Кембридж , Кейптаун , Clayton , Кроулі , Шарлоттсвілль , Delhi , Дублін , Данді , Дарем , Едінбург , Енсхеде , Ексетер , Fiesole , Женева , Королівський район Грінвіч , Гренобль , Гронінген , Глід , Схінчу , Єрусалим , Кентербері , Гонконг , Lancaster , Лідс , Лестер , Льовен , Мадрид , Макати , Манчестер , Мельбурн , Енн Арбор , Мілтон Кейнс , Montreux , Мердок , Norman Gardens , Норвіч , Оксфорд , Padua , Париж , Darling Heights , Читання , Rehovot , Сеул , Шеффілд , Сльоз , Саутгемптон , Глазго , Гілдфорд , Сідней , Тайбей , Токіо , Трондхейм , Упсала , Уорвік , Вест-Лафайєт , Йорк , Чикаго + 68 Більше Менше