Onlineosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Професіонали, які хочуть, щоб зробити наступний крок у своїй кар'єрі є основними одержувачами передових програм сертифікації. Сертифікати орієнтовані на тих, хто по суті знань в обраній ними галузі дослідження, або через досвід або через попередню курсову.

Ви можете бути здивовані, «Що таке розширений сертифікат в управлінні?» Ці програми зосереджені на використанні нових технологій в галузі управління, вивчення можливостей в області підприємництва, розвитку бізнес-планів розвитку для просування вашого бізнесу і планування бізнес-стратегій і їх реалізації. Просунута програма сертифікат в області управління дає можливість дізнатися, як досягти успіху в оперативному управлінні в різних галузях промисловості, допомагаючи Відкривають двері до професії в іншому секторі бізнесу, ніж студент, можливо, спочатку передбачалося.

Випускники просунутому сертифіката в галузі управління, як правило, залишають програму з чудовими діловими навичками, які допомагають їм синтезувати інформацію для вибору успішних проектів і забезпечити впевненість у столі переговорів. Підвищені лідерські та комунікативні навички, сформовані з глибокого знання оперативних управлінських теорій є основною перевагою.

Програми і курси, необхідні для завершення просунутого сертифіката розрізняються, і, таким чином, так що витрати. Витрати сертифікатів також варіюються від країни до країни, так що це міркування, щоб мати у вигляді при дослідженні ваших наступних освітніх кроків.

З широко застосовними знаннями, отриманих в просунутому сертифікаті в галузі управління, випускники мають багато можливостей, доступних в діапазоні різних галузей промисловості. Робота в управлінні охороною здоров'я або проектах інформаційних технологій має багато можливостей для реалізації нових ідей, витягнутих з програми.Управління інфраструктурного проекту або працювати в режимі реального розвитку нерухомості та інші варіанти випускник може переслідувати. Додаткові сертифікати в галузі управління також надають студентам знання можна використовувати, щоб почати свій власний бізнес і зробити свій шлях в світі в якості підприємця.

Рівень гнучкості вам потрібно в програмі необхідно враховувати. Багато дозволяють студентам проводити свої дослідження неповного робочого дня, тримаючи іншу роботу, але деякі програми воліють штатний зобов'язання. Для того, щоб знайти правильну школу для вас, шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

2 Результати в Дослідження в галузі управління Filter

RNCP назва Рівень 3: Event-менеджер проекту

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture
Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс Франція France Online Бельгія Belgium Online Швейцарія Switzerland Online Люксембург Luxembourg Online Канада Canada Online Ліван Lebanon Online Французька Гвіана French Guiana Online Гваделупа (Fr.) Guadeloupe Online Мартініка (Фр.) Martinique Online Туніс Tunisia Online Алжир Algeria Online Марокко Morocco Online Маврикій Mauritius Online Реуніон (Фр.) Reunion Online Французька Полінезія French Polynesia Online ДРК Конго (Заїр) Congo DRC (Zaire) Online Китайська Республіка Конго (Браззавіль) Congo ROC (Brazzaville) Online Нігер Niger Online Сенегал Senegal Online Кот-д-Івуар Cote d'Ivoire Online + 37 більше

RNCP Сертифікація видається Національною комісією з питань професійної сертифікації (ПАГ), під керівництвом Міністерства праці. Кожен навчальний включені в RNCP зустрічає чітко визначені необхідність серед професіоналів, так і на французькому ринку праці.

управління проектами Advanced Certificate

NYU Tandon Online
Онлайн Вересень 2019 США New York

Поліпшити технічні знання, щоб привести, інновації та управління проектами для поліпшення бізнес-операцій з нашим Project Management Advanced Certificate.