Onlineosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Додаткові сертифікаційні програми ідеально підходять для студентів, які вже працюють в області за власним вибором і хочуть збільшити свої знання, щоб продовжувати рухатися вгору по кар'єрних сходах. Ці програми також є хорошим вибором для студентів, які раніше брали курсові в своїй галузі дослідження і хочуть продовжити навчання.

Що таке розширений сертифікат в області управління проектами? Ця академічна програма призначена для студентів з професійним досвідом або тих, з результатами попередніх досліджень в галузі управління проектами для подальшого їх розуміння бізнес-операцій. Ці програми призначені для побудови на студентах знань вже розроблено на основі їх досвіду в діловому світі, і багато хто з них мають акцент на використання технології для зниження неефективних процесів. Курси допоможуть випускникам навчитися оцінювати проекти для їх потенціалу для успіху, оцінки постачальників і управління зв'язком від початку проекту до реалізації.

На додаток до більш повного розуміння бізнесу, випускники добре розбираються в області досліджень і управління розвитком, управління матеріально-технічного забезпечення та фінансів, щоб переконатися, що проект залишається в термін і в рамках бюджету. Ці навички служать випускник добре в різних галузях промисловості, тому вони не сукно, і можуть мати багато можливостей доступні.

Навчальні витрати різняться між країнами і програмами, тому важливо, щоб дослідити зміни в навчанні і збори при виборі курсу навчання, щоб переслідувати. Кількість курсів, необхідних в програмі може вплинути на вартість.

робота з управління проектами не є специфічною для тільки одна промисловості, яка є благом для випускників, які можуть бути в змозі зосередити свою кар'єру в області вони знаходять цікавими. Менеджери проектів можуть виявитися управлінням великомасштабними проектами розвитку нерухомості, направляючи реалізацію нових технологічних систем або обробкам операцій і матеріально-технічне забезпечення на інфраструктурному проекті.Випускники можуть знайти широкі можливості роботи в секторі охорони здоров'я, очолюючи впровадження нового продукту у виробництві або запуску масштабних заходів від планування до завершення.

Вдосконалений сертифікат програма варіюється і так само гнучкість, пропонованого очної програмою неповного робочого дня або. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

2 Результати в Управління проектами Filter

RNCP назва Рівень 3: Event-менеджер проекту

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture
Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс Франція Франція Інтернет Бельгія Бельгія Інтернет Швейцарія Швейцарія Інтернет Люксембург Люксембург Інтернет Канада Канада Інтернет Ліван Ліван Інтернет Французька Гвіана Французька Гвіана Інтернет Гваделупа (Fr.) Гваделупа Інтернет Мартініка (Фр.) Мартініка онлайн Туніс Туніс Інтернет Алжир Алжир Онлайн Марокко Марокко Інтернет Маврикій Маврикій Інтернет Реуніон (Фр.) Поєднання в Інтернеті Французька Полінезія Французька Полінезія Інтернет ДРК Конго (Заїр) Конго ДРК (Заїр) Інтернет Китайська Республіка Конго (Браззавіль) Конго РПЦ (Браззавіль) Інтернет Нігер Нігер Інтернет Сенегал Сенегал Інтернет Кот-д-Івуар Кот-д'Івуар Інтернет + 37 більше

RNCP Сертифікація видається Національною комісією з питань професійної сертифікації (ПАГ), під керівництвом Міністерства праці. Кожен навчальний включені в RNCP зустрічає чітко визначені необхідність серед професіоналів, так і на французькому ринку праці.

управління проектами Advanced Certificate

NYU Tandon Online
Онлайн Вересень 2020 США Нью-Йорк

Поліпшити технічні знання, щоб привести, інновації та управління проектами для поліпшення бізнес-операцій з нашим Project Management Advanced Certificate.