ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Додаткові сертифікаційні програми ідеально підходять для студентів, які вже працюють в області за власним вибором і хочуть збільшити свої знання, щоб продовжувати рухатися вгору по кар'єрних сходах. Ці програми також є хорошим вибором для студентів, які раніше брали курсові в своїй галузі дослідження і хочуть продовжити навчання.

Що таке розширений сертифікат в області управління проектами? Ця академічна програма призначена для студентів з професійним досвідом або тих, з результатами попередніх досліджень в галузі управління проектами для подальшого їх розуміння бізнес-операцій. Ці програми призначені для побудови на студентах знань вже розроблено на основі їх досвіду в діловому світі, і багато хто з них мають акцент на використання технології для зниження неефективних процесів. Курси допоможуть випускникам навчитися оцінювати проекти для їх потенціалу для успіху, оцінки постачальників і управління зв'язком від початку проекту до реалізації.

На додаток до більш повного розуміння бізнесу, випускники добре розбираються в області досліджень і управління розвитком, управління матеріально-технічного забезпечення та фінансів, щоб переконатися, що проект залишається в термін і в рамках бюджету. Ці навички служать випускник добре в різних галузях промисловості, тому вони не сукно, і можуть мати багато можливостей доступні.

Навчальні витрати різняться між країнами і програмами, тому важливо, щоб дослідити зміни в навчанні і збори при виборі курсу навчання, щоб переслідувати. Кількість курсів, необхідних в програмі може вплинути на вартість.

робота з управління проектами не є специфічною для тільки одна промисловості, яка є благом для випускників, які можуть бути в змозі зосередити свою кар'єру в області вони знаходять цікавими. Менеджери проектів можуть виявитися управлінням великомасштабними проектами розвитку нерухомості, направляючи реалізацію нових технологічних систем або обробкам операцій і матеріально-технічне забезпечення на інфраструктурному проекті.Випускники можуть знайти широкі можливості роботи в секторі охорони здоров'я, очолюючи впровадження нового продукту у виробництві або запуску масштабних заходів від планування до завершення.

Вдосконалений сертифікат програма варіюється і так само гнучкість, пропонованого очної програмою неповного робочого дня або. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

1 Результати в Управління проектами Filter

RNCP назва Рівень 3: Event-менеджер проекту

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture
Advanced Certificate
<
Заочне навчання
французький
Онлайн

RNCP Сертифікація видається Національною комісією з питань професійної сертифікації (ПАГ), під керівництвом Міністерства праці. Кожен навчальний включені в RNCP зустрічає чітк ...

Детальніше