ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Досягнення онлайн ступеня асоціювати може допомогти студентам підтримки, які шукають, щоб досягти успіху в обраній області або торгівлі, пропонуючи великі можливості для майбутньої кар'єри. Ці ступеня часто сходинками до вищих навчальних і навіть більш престижні нагороди. Різноманітність предметів доступні на рівні асоційованої ступеня і в цілому може бути придбано протягом двох років.

Що таке онлайн ступеня в англійській мові? Ця програма може дати студентам можливість поліпшити свої навички читання, записи і прослуховування здатності в англійській мові. Ці онлайн курси можуть варіюватися від лінгвістики до розуміння прочитаного, для фокусів в англійській літературі або навчитися писати науково-дослідних робіт. Для тих, хто хоче вивчати англійську мову в якості другої мови, ESL курси часто надаються для новачків в цій області.

Отримання англійської ступеня може бути вельми корисним.Студенти можуть отримати практичні навички в області творчості, поглиблене читання, і в цілому більше можливостей говорити. Такі цінні активи мають важливе значення для досягнення успіху в будь-якій області дослідження або бізнес. Відмінні комунікативні, як усні та письмові, часто необхідно на робочому місці.

Вартість цієї програми онлайн ступеня зазвичай варіюється в залежності від країни, установи, а два роки середньою довжиною цих програм. Для більшого розуміння ціноутворення, шукаючи інформацію з сайту Привілейованого коледжу може бути корисними.

Оскільки вивчення знань англійської мови є такою широкою темою, вона залишає багато відкритих дверей з точкою зору перспектив працевлаштування. Така освіта і досвід може привести до кар'єри в області маркетингу та реклами, журналістики, управління або загального управління, обслуговування клієнтів і багато іншого. Є також спеціалізовані робочі місця, такі як юридичний помічник, касир банку, або помічника вчителя, які можуть бути отримані за рахунок більш конкретної підготовки.

Отримання асоційованих ступеня стало більш досяжним, ніж будь-коли раніше через віддалені доступності через інтернет-програми. Міжнародні можливості процвітають. Просто пошук для вашої програми нижче і зверніться безпосередньо в офіс прийому в школу за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

4 Результати в Англійська Filter

Помічник мистецтв

Lorain County Community College
Associate of Arts
Associate Degrees
Сер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Спеціаліст програми мистецьких ступенів надає студентам широку академічну освіту для підготовки їх до робочого місця та до університетського навчання вищого рівня. Вимоги до с ...

Детальніше

співробітник гуманітарних наук

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
Associate Degrees
<
Денна
<
заочно
англійська
Онлайн

Промені сайті коледжу Кредити пропонує онлайн ступінь Associate еквівалентну дворічної програми Associate Degree багатьох міжнародних університетів. ...

Детальніше

Доцент науки

Lorain County Community College
Associate of Science
Associate Degrees
Сер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Співробітник програми наукових ступенів надає студентам широку академічну освіту для підготовки їх до робочого місця та до університетського навчання вищого рівня. Вимоги до с ...

Детальніше

Associate Degree в англійський

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
Associate Degrees
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;3 років
англійська
Онлайн

Це два роки програма готує студентів навичкам англійської мови для: TOEFL / IELTS, основний викладання англійської, продовження в академічних досліджень, робочих місць колл-це ...

Детальніше