close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Associate Degree є Програма бакалаврату, як правило, переслідували після закінчення середньої школи, але перш, ніж будь-яких інших досліджень на університетському рівні. Онлайн ступінь ад'юнкт відбувається майже виключно в Ін… Детальніше

Associate Degree є Програма бакалаврату, як правило, переслідували після закінчення середньої школи, але перш, ніж будь-яких інших досліджень на університетському рівні. Онлайн ступінь ад'юнкт відбувається майже виключно в Інтернеті; деякі університети можуть зажадати студентів відвідувати на кампусі класу, а також. Цей курс навчання зазвичай може бути завершена протягом двох років.

Що являє собою інтернет ступеня асоціювати в управлінні? Багато он-лайн дипломи в галузі управління розроблені, щоб допомогти студентам перейти від початкового рівня до управління. У зв'язку з цим, багато програм націлені на бізнес-теорій, прийняття рішень, галузевих тенденцій і методів керівництва. Точні курси, які ви повинні прийняти, може залежати від школи ви берете участь. Деякі приклади включають в себе комп'ютерні програми, принципи управління, математики та фінансів, внутрішнього маркетингу, технічної документації, управління роздрібної та маркетингових досліджень.

Після закінчення цього ступеня, ви можете бути в змозі аналізувати проблеми, ефективно спілкуватися та ринок добре.За допомогою цих навичок, це більш ймовірно, що ви будете мати можливість отримати посаду керівної ланки. Деякі компанії можуть бути навіть готові платити вам більше, через вашу ступеня.

Якщо ви хочете отримати оцінку вартості диплом про закінчення коледжу в галузі управління, вам доведеться звернутися в школу ви думаєте відвідування. Багато факторів впливають на навчання, наприклад, розташування школи, термін дії програми і інструменти, необхідні для участі в клас он-лайн.

Ще одна річ, яку ви можете розглянути, перш ніж застосовувати для цієї програми є кар'єрні можливості, які вона надає. Студенти з диплом про закінчення коледжу в галузі управління може бути в змозі працювати в корпоративних, урядових і некомерційних організацій. Високі посади, такі як генеральний директор, менеджер людських ресурсів і віце-президента по операціях, можуть бути в межах досяжності. Проте, ваш попередній досвід може відігравати певну роль в роботу ви можете отримати після закінчення навчання.Багато студентів вважають за краще використовувати цей диплом про закінчення коледжу в якості відправної точки для подальшої освіти.

Заявки на отримання асоційованого програми в управлінні дуже просто. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Цюрих , Швейцарія

Швейцарський диплом (1 рік) або співробітник бакалавра міжнародного диплома управління означає перший рівень досягнення в будь-якої наукової дисципліни. ... +

Швейцарський диплом (1 рік) або співробітник бакалавра міжнародного диплома управління означає перший рівень досягнення в будь-якої наукової дисципліни. -
Associate Degrees
Денна
заочно
англійська
Онлайн
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання