close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Онлайн ступеня асоціювати це курс навчання, який, як правило, повністю завершено в Інтернеті. Деякі університети, однак, можуть як і раніше вимагають студенти відвідують деякі класи в особисто. При роботі в Інтернеті, с… Детальніше

Онлайн ступеня асоціювати це курс навчання, який, як правило, повністю завершено в Інтернеті. Деякі університети, однак, можуть як і раніше вимагають студенти відвідують деякі класи в особисто. При роботі в Інтернеті, студенти можуть бути в змозі взяти класи по їх власній швидкості. Проте, ад'юнкт ступінь зазвичай займає два роки, щоб закінчити.

Що таке онлайн ступеня асоціювати в харчових продуктів і напоїв досліджень? Онлайн ступеня асоціювати в харчових продуктів і напоїв досліджень можуть дивитися на їжу і напої від їх походження до використання. Цей слід може включати погляд на зберігання, транспортування і зберігання. Курси, зроблені під час цієї програми може варіюватися в залежності від установи, але можуть включати в себе продуктів харчування і напоїв виробництва, харчової науки, харчової гігієни, продуктів харчування і напоїв, методи транспортування і промислової випічки. Деякі з цих програм можуть зосередитися на кулінарному мистецтві, випічки або приготування їжі.

Це може асоціювати ступінь озброїти студентів зі знанням різних кулінарних методів, методів управління і безпеки харчових продуктів. З цим знанням, ви можете бути більш конкурентоспроможними заявник. Деякі роботодавці можуть навіть дати вам більш високу початкову зарплату через ступеня.

Вартість завершення онлайн ступеня асоціювати в харчових продуктів і напоїв досліджень можуть значно відрізнятися від школи до школи і навіть студента до студента. В університеті ви відвідуєте, грає певну роль в навчанні, але так робить ваш курс навантаження і як довго ви приймаєте, щоб завершити програму. Для отримання додаткової інформації зверніться до школи ви хочете взяти участь.

Після того, як ви завершили цей диплом про закінчення коледжу, якого роду роботу ви могли б отримати? Багато студентів використовують онлайн диплом про закінчення коледжу в харчових продуктів і напоїв досліджень як введення продовжити свою освіту. Тим не менш, ви можете бути в змозі стати режисером менеджер ресторану, бармен або продажу напоїв. Точна робота, яку ви можете отримати, буде залежати від вашого попереднього досвіду.

Чи готові ви почати свій шлях до нової кар'єрі? Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Lorain County Community College
Елірія, США

За даними Асоціації подорожей США, подорожі є сьомою за величиною галуззю за рівнем зайнятості. Прогнозується, що зростання робочої сили триватиме кожну дев'ять нових робочих ... +

За даними Асоціації подорожей США, подорожі є сьомою за величиною галуззю за рівнем зайнятості. Прогнозується, що зростання робочої сили триватиме кожну дев'ять нових робочих місць, виявлених у цій галузі. Для того, щоб задовольнити потребу в кваліфікованих професіоналах для роботи в цій захоплюючій і швидко розвивається галузі, LCCC пропонує дворічний спеціаліст прикладного ділового ступеня в галузі гостинності та управління туризмом. Концентрація в гостинності, подорожах чи кулінарному мистецтві надає студентам можливість вибрати програму навчання у своїй галузі інтересів. Динамічні курсові роботи в поєднанні з навчальною практикою або навчанням на основі роботи забезпечать студенту навички, необхідні для вступу до різних галузей цієї галузі. Студенти -
Associate Degree Associate Degrees
Денна
2 років
англійська
Сер 2020
Кампус

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання