BA (Hons) Бізнес (фінанси) (CMI)

Загальні відомості

Опис програми

Належне управління фінансами є ключовим фактором для будь-якого бізнесу, який досягає своїх стратегічних цілей. На цьому курсі ви розвинете широке розуміння ділової діяльності, а також вивчите основні інструменти та теорії управління фінансами та як застосувати їх до реальних бізнес-ситуацій.

Огляд курсу

Ця програма охоплює основні інструменти та теорії управління фінансами та способи їх застосування до реальних ситуацій. Онлайновий бакалавр (з відзнакою) бізнесу (фінанси) (CMI) Arden University розвине ваші навички управління фінансами, які є основними для досягнення успіху в бізнесі, підготуючи вас до наступних професійних кроків. Акредитація інституту дипломованого управління (CMI) цієї програми також означає, що випускникам буде присвоєно диплом рівня 5 за лідерство та менеджмент, щоб допомогти вам виділитися з натовпу.

Гнучкий режим навчання Arden дозволяє розвивати свої фінансові навички навколо існуючих зобов'язань. Ця програма надасть вам фінансові знання, необхідні для виконання ваших наступних кроків у діловому світі, і допоможе вам стати активом для багатьох організацій.

Повний спектр програм, пропонованих компанією Arden, має сильний акцент на працевлаштування, практичні навички та кар'єрний успіх. Ця програма була розроблена з особливим акцентом на фінансові навички та знання, які допоможуть вам надихати та керувати змінами у вашій організації.

Модулі курсу

Рівень 4

Розвиток особистих та управлінських навичок
Вам знадобляться великі навички управління, працюючи в транснаціональній корпорації або в мікробізнесі. Починаючи з власного особистого управління, ви працюєте над управлінням командою, а потім навчитеся застосовувати теорії мотивації, управління конфліктами та розширення прав і можливостей для більш великих організацій.

Розуміння ділового середовища
Дізнайтеся про структуру бізнесу та обов'язки зацікавлених сторін. Ви почнете розуміти основні бізнес-поняття, такі як попит та пропозиція, конкуренція, ринки та ефекти влади за допомогою цього модуля.

Принципи маркетингу
Цей модуль починається з базових визначень, після чого ви навчитесь аналізувати бізнес та широкі ринки. Ви також навчитесь розбивати ринки на сегменти та застосовувати динамічні маркетингові інструменти до своєї маркетингової стратегії.

Вступ до фінансів
Основне розуміння фінансів є чудовим плюсом, і цей модуль дозволить вам переконатися, як компанії керують своїми книгами, готують рахунки та інформують про бізнес-рішення. Ви будете краще оснащені, щоб вплинути на вашу організацію.

Люди в організаціях
Успішні організації знають, як керувати та мотивувати своїх співробітників, і цей модуль досліджує те, що змушує людей галочки. Ви дізнаєтесь, як найкраще працюють команди та як ефективно керувати змінами.

Управлінський облік
Цей модуль допоможе вам зрозуміти цифри, що відтворюються, та використовувати такі терміни, як калькуляція на основі діяльності (ABC), калькуляція витрат і гранична калькуляція. Ви навчитеся змушувати цифри працювати для вас і приймати розумні рішення за допомогою методів обліку, таких як збалансовані показники.

Рівень 5

Управління по всій культурі
Глобальний бізнес вимагає від нас врахування національних культур. Цей модуль запитує, як наші продукти працюватимуть на різних ринках, як сприяти полікультурній робочій силі та інші питання, що мають важливе значення для сучасного бізнесу.

Бізнес-процеси
Ваш спосіб роботи повинен бути розроблений та керований, щоб максимально використовувати ваш час та гроші. У цьому модулі ви ознайомтеся з такими питаннями, як бенчмаркінг, управління ланцюгами поставок та успішність проекту.

Підприємництво та підприємництво
Підприємцям усіх рівнів потрібні певні інструменти та методи, які дозволять їм процвітати. Цей модуль полягає у просуванні у великому бізнесі, від початкових інновацій до раннього зростання та за його межами.

Аналіз бізнесу
Те, як організації використовують величезну кількість отриманих ними даних, може бути різницею між успіхом і невдачею. Цей модуль вивчає пошук, вилучення, роботу з, аналіз та інтерпретацію даних, розвиток навичок розробки власного проекту збору даних.

Фінансова звітність
Цей модуль знайомить вас із підготовкою рахунку та національним та міжнародним форматами, які використовуєте. Ви навчитеся глибше копатись до чисел, інтерпретувати, що насправді говорять цифри, та повідомляєте про ці висновки для багатьох зацікавлених сторін.

Фінансовий аудит
Зовнішні аудити відображають реальність бізнесу та демонструють, чи правильно складено рахунки; внутрішні аудити забезпечують належне функціонування систем контролю, а бізнес-ресурси захищені. У цьому модулі ви дізнаєтеся, що це, чому і чому.

Рівень 6

Сучасні питання управління
Використовуючи найсучасніше мислення, цей модуль досліджує проблеми, з якими стикаються сьогодні менеджери, включаючи стійкість, моральний та етичний вибір та корпоративні цінності. Ви задумаєтесь про світ, що змінюється, включаючи глобалізацію, громади, в яких ми живемо, та те, як змінюється наш економічний ландшафт.

Стратегічний менеджмент
Дізнайтеся, як створити дорожню карту, щоб досягти успіху у вашому бізнесі, застосовуючи низку стратегічних теорій та методик. Ви подивитесь на злиття та поглинання, роботу з партнерами, національне та міжнародне планування та способи організацій здійснювати свої плани шляхом ефективного управління змінами.

Управління «Я» та іншими
Цей модуль продовжує тему підтримки та розвитку себе та інших. Вивчіть методи управління стресом, позитивне мислення та напористий розвиток разом з інструментами для творчості та прийняття рішень. Ви ретельно вивчите все, від набору персоналу до управління командою.

Прийняття фінансових рішень
Від залучення фінансів до коротко- та довгострокових бюджетних рішень ви навчитесь планувати різні результати, а також розвинете навички аналізу та інтерпретації фінансової політики та стратегій управління ризиками фірми.

Методи дослідження та дисертація
З вашим керівником-керівником ви визначите міждисциплінарну сферу, пов’язану з вашим ступенем дослідження, даючи вам можливість спеціалізуватися в галузі програми, яка вас найбільше зацікавила.

T37KXoshHxFzcA8MHFGdGxbWy-ci3cnwdVdBHjbR8Jua0yPA-e2YC5gxGHVWw-SaDLTulRuYquv_-bTL6ufWPwBH9Eu1x4-7v-I6fCw2tURr4gRuhNvfppAHP67uMRUJtqwZowCx

Промислові партнерства

Після вступу на курс бакалавра (з відзнакою) бізнес (фінанси) (CMI) у вас буде можливість брати участь у наступних програмах розвитку ділових навичок:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Мережева академія Cisco
Отримайте реальне світові заземлення в найцінніших технічних навичках сьогодні. Використовуйте реальне обладнання, програмне забезпечення та тренажери для отримання технічних знань принаймні в 1 або 2 сферах роботи з високим попитом.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Trailheads Salesforce
Є 140 трас і 520 значків на вибір, які охоплюють багато аспектів бізнесу, обчислень та використання Salesforce як інструменту управління.

Як це працює?
Участь з нашими галузевими партнерами є абсолютно добровільною. Ваша участь чи рішення не вивчати ці додаткові додатки не впливатимуть ні на ваш ступінь, ні на отримані вами оцінки.

Що говорять наші студенти:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"Я б точно рекомендував Ардена, оскільки ви навчитесь самостійно досліджувати та вирішувати проблеми, а у вас є резервна копія з репетиторами".

Марсель Вархафтіг,
Бакалавр (з відзнакою) Бізнес (CMI)
Німеччина

118147_klSkK5E0.png

"Дистанційне навчання дало мені велику гнучкість, яка була надзвичайно важливою. Я відчуваю велику честь навчатися, працюючи і виховуючи сім'ю".

Лора Бенсон,
Бакалавр (з відзнакою) Бізнес (маркетинг)
Об'єднане Королівство

Вимоги до відповідності:

Щоб мати право на цей курс, ви повинні мати:

  • Два суб'єкти на рівні GCE A-Level або еквівалент, плюс переходить до ступеня C або вище в трьох предметах на рівні GCSE або еквівалент АБО
  • Завершено визнану програму доступу або її еквівалент.
  • Для студентів, чиє попереднє навчання не проводилося англійською мовою: IELTS 6.0 або еквівалент (не менше 5,5 у будь-якому елементі).

Якщо у вас є досвід роботи

Ми позитивно заохочуємо і розглядаємо заяви тих, хто здатний продемонструвати свою мотивацію вивчати програму. Ми будемо запитувати Вашу особисту заяву разом з Вашим резюме та посиланнями у підтримку Вашої заявки.

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Детальніше

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Згорнути