ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Онлайн BA є хорошим способом для студентів, щоб заробити вищу освіту, не турбуючись про планування або поїздки в традиційному класі. Це бакалаври мистецтва ступеня зазвичай займає від трьох до п'яти років, щоб закінчити і може здійснюватися за допомогою класів, прийнятих через Інтернет. Багато предметів доступні.

Отже, що таке інтернет-BA в керівництві? Цей тип мірою призначений, щоб допомогти студентам дізнатися все про принципи і теорії провідних інших, особливо в професійному контексті. Студенти можуть охоплювати такі теми, як спілкування, переговори, вирішення спорів, управління, адміністрування, історичного керівництва, стратегічного планування або прийняття рішень. Багато програм мають особливу увагу в управлінні бізнесом в той час як інші можуть зосередитися на таких областях, як правоохоронні органи або підприємництва.

Ті, хто завершив один з цих ступенів часто виявляють, що вони поліпшили свої критичне мислення, прийняття рішень, вирішення проблем, спілкування, або лідерські навички, які можуть виявитися корисними не тільки в майбутній кар'єрі, але і в інших сферах життя. Крім того, ця ступінь може забезпечити корисне перевага при пошуку роботи.

Важливо пам'ятати, що загальна вартість одного з цих ступенів може залежати від усього, від щорічних коливань вартості навчання в тій чи іншій цін на матеріали. Обов'язково зверніться до вибраного установі до надходження, так що ви можете отримати поточну фінансову інформацію.

Багато кар'єри може здійснюватися після того, як заробляти на онлайн ступінь в області лідерства. Студенти можуть в кінцевому підсумку працює для широкого кола організацій, в тому числі державних установ, некомерційних організацій і корпорацій всіх розмірів. Крім того, велика різноманітність різних галузей і секторів шукають випускників з лідерськими градусів.Студенти можуть стати менеджерами, консультантами, аналітики, підприємці, або навіть топ-менеджери.

Якщо ви хочете, щоб заробити один з цих ступенів, ми можемо допомогти вам почати роботу. Просто пошук для вашої програми нижче, і безпосередньо зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

4 Результати в Лідерство Filter

Бакалавр мистецтв в області лідерства з концентрацією в управлінні

PATTEN UNIVERSITY
BA
англійська
Онлайн

Концентрація Лідерство забезпечує додаткову курсову роботу в організаційної динаміки, управління конфліктами, командної роботи і психології, підготовка випускників до лідерств ...

Детальніше

Бакалавр мистецтв в області лідерства з концентрацією в області підприємництва

PATTEN UNIVERSITY
BA
англійська
Онлайн

Концентрація підприємництва забезпечує додаткову курсову роботу в створення нового підприємства, розробки нових продуктів, нового венчурного фінансування, а також сім'ї і мало ...

Детальніше

Бакалавр мистецтв в області лідерства з концентрацією в правоохоронних органах і кримінального правосуддя

PATTEN UNIVERSITY
BA
англійська
Онлайн

Концентрація правопорядку і кримінального правосуддя в керівництві займається вивченням керівних принципів і практики, робота в команді, мотивація, управління конфліктами і пр ...

Детальніше

Бакалавр мистецтв в області управління з концентрацією в керівництві

PATTEN UNIVERSITY
BA
англійська
Онлайн

Бакалавр мистецтв в області управління великими є традиційною ділова програма ступеня призначена для осіб, які бажають отримати знання, навички та перспективи, які дозволять ї ...

Детальніше