Onlineosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Отримання ступеня бакалавра мистецтв - це мета, яку переслідують багато людей. Студенти, які навчаються на ступінь бакалавра, зазвичай отримують поглиблену освіту і практичні навички, що відкривають можливості для професійної кар'єри.

Курси з соціальних наук готують студентів до участі в людському суспільстві. Через такі курси, як економіка, політологія, антропологія, соціологія, історія та психологія, студенти можуть краще зрозуміти, як працює навколишній світ.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

18 Результати в Соціальні науки, Заочне навчання Filter

бакалавр мистецтв з психології

McKendree University
Онлайн Вересень 2019 США USA Online

Ступінь бакалавра в області психології

San Diego Christian College
Онлайн 4 років Відкритий конкурс США Santee

Розроблений, щоб допомогти студентам продовжити академічну і особистісного зростання як усередині, так і за її межами класної кімнати, онлайн програма ступеня психології в Сан-Дієго Christian College прагне навчити студентів застосовувати психологію через міріади полів, в тому числі бізнесу, освіти, соціальної роботи, а також більше. Цей ступінь програма пропонується в Інтернеті, на кампусі або в гібридному форматі.

ба в розвитку людини

San Diego Christian College
Онлайн 4 років Відкритий конкурс США Santee

Розроблений, щоб задовольнити зростаючу потребу в християнських професіоналів в кар'єрі, такі як консультування, соціальні послуги, і людських ресурсів, онлайн людських ресурсів програма ступеня розвитку в Сан-Дієго Christian College готує випускників, щоб допомогти іншим нужденним. Цей ступінь програма пропонується в Інтернеті, на кампусі або в гібридному форматі.

бакалавр мистецтв в галузі політології

UMaineOnline (University of Maine)
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Orono

У Департаменті UMaine з політології, ви дізнаєтеся з професорів, які роблять передові дослідження, а також глибоко небайдужі навчання і консультування студентів. Деякі викладачі зосередитися на фундаментальних уявлень про політику, повертаючись тисячі років сучасності. Інші вивчити діяльність політики і уряду сьогодні в США і в усьому світі.

Бакалавр мистецтв в області психології з концентрацією в дошкільній освіті

PATTEN UNIVERSITY
Онлайн США Oakland USA Online

Психологія досліджує кілька з основних перспектив процесів людського мислення і поведінки, біологічні, поведінкові, пізнавальні, соціально-культурної та розвитку.

$ 1316 за семестр

PATTEN UNIVERSITY
Онлайн США Oakland USA Online

Виробничо-організаційна психологія займається вивченням поведінки на робочому місці. Люди, які володіють такою мірою, як правило, працюють в таких областях, як людські ресурси, навчання персоналу, маркетингу і продажів, а також організаційного розвитку. Це поле дослідження включає в себе застосування психологічних принципів до питань на робочому місці включати: вибір співробітників найкраще підходять для конкретних робочих місць, розвиток і навчання співробітників, а також підвищення продуктивності праці.

Бакалавр мистецтв в області психології з концентрацією в галузі кримінального правосуддя

PATTEN UNIVERSITY
Онлайн США Oakland USA Online

Концентрація кримінального правосуддя в психології займається вивченням людської поведінки, зокрема, як вона ставиться до осіб, які перебувають в системі кримінального правосуддя. Він призначений, щоб допомогти підготувати осіб для кар'єри в галузі кримінального правосуддя, консультування, виправлень і програм здійснення правосуддя щодо неповнолітніх, а також установами суспільного добробуту.

бакалавр соціального управління (ба)

Apollon Hochschule
Онлайн Заочне навчання 36 - 48 місяці Відкритий конкурс Німеччина Germany Online

Новий АПОЛОН Fernstudiengang Бакалавр соціального управління (BA) опосередковує ринок часто вимагали поєднання бізнесу ноу-хау і дуже складною з огляду на соціальної роботи. Це включає в себе надання галузевих знань і рамок соціальної економіки. Він також пропонує специфічні для додатка факультативи, які ви диференційовані vorbreiten в різних областях застосування. Піонерські навчальний план, наприклад, ...

бакалавр мистецтв в завершенні психології

Sofia University
Онлайн Денне навчання 1 - 2 років Вересень 2019 США Palo Alto

Б. Софії в психології програма пропонує: Спеціально розроблений програми для студентів, зацікавлених у кар'єрі в психотерапії, консультування та інших професій, пов'язаних практичне застосування психологічних знань.

онлайн загальна ступінь бакалавра дослідження

Abraham Lincoln University
Онлайн Заочне навчання 8 семестри Вересень 2019 США Los Angeles

Бакалавр гуманітарних наук в загальних досліджень готує студентів до позиції початкового рівня в бізнес, промисловість і некомерційних організацій. Програма дозволяє студентам індивідуально адаптувати свою програму, щоб об'єднати значну основний набір загальних курсів освіти з акцентом на курсах в кар'єрі областях, пов'язаних з. Студенти можуть розробити навчальну програму, які можуть більш легко задовольнити свої академічні ...

бакалавр соціальної роботи

IUBH Fernstudium
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 6 - 12 семестри Відкритий конкурс Німеччина Bad Honnef + 1 більше

Ступінь програми Бакалавр соціальної роботи (BA) в галузі дистанційного навчання IUBH готує вам ідеальне поєднання ділового адміністрування, освітнього, психологічного та медичного змісту до повсякденного життя в якості соціального працівника.

Бакалавр мистецтв у сфері консультування

Florida Christian University
Онлайн Денне навчання 3 - 4 років Відкритий конкурс США Orlando

Ступінь бакалавра в галузі консультування - це програма, призначена для занурення студента в розвиток людських особистостей і вивчення сучасних теорій про групову динаміку та їх застосування в різних ситуаціях.

Бакалавр мистецтв з психології

California Southern University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 4 - 6 років Відкритий конкурс США Costa Mesa + 1 більше

Знання та навички, надані програмою бакалавра мистецтв CalSouthern в галузі психології (BA), сприяють як особистому, так і професійному росту. Ви будете розвивати здатність обстежувати та синтезувати складну інформацію, відточувати свої критичні міркування, вдосконалювати вербальні та письмові комунікативні навички, вивчаючи гуманітарні, математичні та природничі науки.

Психологія

Arden University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років Січень 2020 Великобританія Coventry + 1 більше

Вивчіть дві основні дисципліни соціальних наук для здобуття спільної відзнаки. І психологія, і соціологія досліджують поведінку людини - але на різних рівнях. Хоча психологія зосереджується на окремих людях, соціологія розглядає більш широкі соціальні проблеми, які зачіпають цих людей; такі як бідність, нерівність та соціальна несправедливість.

Закон бакалавра (з відзнакою)

Arden University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років Січень 2020 Великобританія Coventry + 1 більше

Чому люди поводяться так, як вони роблять? І як ми повинні їх регулювати? Маючи юридичну та психологічну освіту, ви отримуєте шанс вивчити дві захоплюючі галузі соціальних наук.