ONLINESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалавр мистецтв - це чотирирічний ступінь, який поєднує в собі фокус у конкретній темі з обраними курсами ліберального мистецтва. Мета полягає в тому, щоб підготувати вас до кар'єри та забезпечити вам добре освічену освіту.

Що таке філософія бакалавра? Вивчення проблем, що стосуються існування, знання, розуму, мови та цінностей, є філософією. Деякі фокуси у філософії включають політику, психологію та гуманітарні науки. Бакалавра філософії включає в себе деякі базові курси, такі як математика, наука та історія. Ви також можете приймати більш спеціалізовані курси, такі як логіка та парадокси, спори та етика. Деякі курси також можуть подивитися на праці впливових філософів, у тому числі К'єркегора та Платона.

Деякі навички, які ви можете отримати під час вивчення філософії, включають критичне мислення, вирішення проблем та організацію. Коли ви поєднете критичне мислення та вирішення проблем, ви зможете більш легко вирішувати поширені проблеми в житті. З організацією ви зможете заощадити час або створити спокійне середовище для життя.

Школа, яку ви обрали для участі, відіграє велику роль у визначенні ваших витрат. Такі риси, як розмір школи та місце розташування, можуть зробити ваш ступінь більш або менш дорогими порівняно з іншими установами. У ваш бюджет включені такі матеріали, як книги, навчання, харчування та житло.

Уміння висловлювати ідеї логічно та чітко може відповісти на різні позиції у багатьох галузях. Деякі роботодавці, які шукають філософію, включають державні службовці, юридичні фірми, школи, благодійні фонди, банки та кадрові агентства. Деякі титули робочих місць, до яких ви можете претендувати, включають адвокат, посадову службу місцевого самоврядування, паралегал та психотерапевт. Знання філософії також може призвести до письмової кар'єри, такої як романіст чи журналіст.

Ви можете вивчати філософію у багатьох різних школах. Щоб звузити ваші варіанти, вважають, чи хочете ви відвідувати школу в Інтернеті, поблизу будинку або за кордоном. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Філософія Filter

Бакалавра філософії

University of North Carolina Greensboro - Online
BA
Вер 2021
англійська

Підготуйтеся до кар’єри в освіті, науці, праві або уряді разом з Інтернет-бакалавром філософії, який зміцнює логічні міркування, критичне мислення, аналітичні навички та етичн ...

Детальніше