BBA в Hospitality Management - Дистанційне навчання

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

  • Перший у своєму роді в Інтернет-педагогіці готельного бізнесу

24 ступеня модульної програми з 3 модулями на семестр

Повний онлайн курс, що веде до нагородження University of Nicosia

Заробити паралельно професійні кваліфікації AHLEI

Нагороджені технології електронного навчання та перший в Європі університет для отримання потрійної сертифікації для онлайн-освіти

Ми є першопрохідцями у сфері менеджменту гостинності, туризму та спорту, оскільки перший університет на Кіпрі пропонує акредитовані ступені у всіх трьох областях, а також перший університет у регіоні, який пропонує ступінь концентрації в управлінні казино та ступінь Туризм, дозвілля та менеджмент подій.

BBA в Hospitality Management - Online програма є інноваційним світовим класом повністю онлайн акредитованих ступеня з тільки 24 модулі (3 модулі на семестр), пропоновані протягом 8 семестрів.

University of Nicosia , AHLEI та HOSCO

Відділ HTSM пишається тим, що є Глобальним академічним партнером (GAP) для Кіпру та Греції AHLEI та у партнерстві з мережею HOSCO (Hospitality Connection, найбільша мережа такого роду).

Участь у програмі University of Nicosia надає студентам можливість отримати певні кваліфікації AHLEI, а також отримати доступ до мережі HOSCO, що дозволяє нашим студентам отримати доступ до глобальної мережі працевлаштування.

Що говорять наші студенти

"Кожен клас, професор і однокласник сприяли моїй освіті у сфері управління гостинністю. Я відчуваю, що я вийшов з UNIC з чітким розумінням того, як розвивати свої сильні сторони як особистості, як лідера, так і як командного гравця. Мої професори були надзвичайно сприятливими, динамічними та привабливими. Мої курси вивчали як практичні, так і теоретичні аспекти теми. Завдяки багатому практичному досвіду та позашкільній діяльності я отримав фундаментальне розуміння бізнесу та те, як застосувати теорію на практиці. після закінчення навчання я зайняв посаду керівника підлоги у відділі ділового обслуговування готелю Four Seasons в Лімассолі.Моя пора в UNIC підготувало мене до цього добре. Навчання Управлінню готельного бізнесу в UNIC було для мене розумним вибором ... це може бути для ти також!"

Еліана Сократо, менеджмент гостинності, клас 2016 року
"UNIC добре обладнаний для студентів, які переїхали з іншої країни, факультети та студенти вітають і надзвичайно корисні.Яке краще перше враження для студента, починаючи з їх програми управління гостинністю? Курси були ідеально структуровані для добре обізнаної освіти в моїй На чолі з моїми викладачами я зміг працювати кожного літа, використовуючи навички, які вони надихнули на мене, щоб стати тим, що я сьогодні ».
Еріна Сінгх Елліс, Управління гостинності - концентрація в готелі
Останнє оновлення Листопад 2018

Про навчальний заклад

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Згорнути