close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалавр ділового адміністрування є ступенем, яка займає приблизно три-чотири роки, щоб закінчити. Цей ступінь може допомогти студентам отримати знання і навички, які необхідні для знаходження більш високооплачувани… Детальніше

Бакалавр ділового адміністрування є ступенем, яка займає приблизно три-чотири роки, щоб закінчити. Цей ступінь може допомогти студентам отримати знання і навички, які необхідні для знаходження більш високооплачуваний і добре шановного кар'єра.

Що таке інтернет-BBA в області управління бізнесом? Ця програма ступеня, як правило, підкреслює важливість хорошого лідерства в області бізнесу. Через такі курси, як управління інформаційними системами, принципи маркетингу, вирішення конфліктів та управлінського обліку, студенти можуть навчитися приймати обгрунтовані рішення, як поліпшити функції день у день на робочому місці, і як аналізувати бізнес-практики з метою працювати в напрямку покращення. Оскільки це інтерактивна програма, студенти, як правило, в стані легко отримати доступ до їх навчальних матеріалів з використанням Інтернету, який може бути ідеальним для зайнятих студентів або для тих, хто живе у віддалених місцях.

Особи, які закінчили з BBA в області управління бізнесом, як правило, мають чудове керівництво, зв'язку та організаційні навички. Ці навички можуть допомогти випускникам бути більш успішними в їхній майбутній кар'єрі і привести до більшої мобільності кар'єри.

Вартість отримати ступінь бакалавра може відрізнятися для кожного студента. Для того, щоб повністю зрозуміти кінцеві витрати, студенти повинні зв'язатися з потенційними школами і запросити інформацію щодо навчання та інших зборів.

Випускники часто мають багато можливостей зайнятості доступні для них в різних областях, таких як бізнес і комерція, працюючи в якості адміністративного менеджера послуг, менеджер відділу продажів або менеджер проекту. У галузі охорони здоров'я та соціального забезпечення, можуть бути позиції доступні в якості медичного координатора, менеджера об'єктів або директора служб охорони здоров'я. Студенти також можуть мати варіанти кар'єри в галузі фінансів, працюючи в якості бухгалтерів, фінансових менеджерів і директорів бюджету.

З багатьма схоластичних варіантів, заробляючи ступінь бакалавра з будь-якої точки в світі тепер може бути можливим. Для того, щоб почати роботу сьогодні, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Swiss School of Business and Management

BBA (з відзнакою) в галузі бізнесу та менеджменту - 3-річний університетський ступінь BBA (Hons) у Великобританії. Бакалавр у галузі бізнесу та менеджменту підтверджений та пр ... +

BBA (з відзнакою) в галузі бізнесу та менеджменту - 3-річний університетський ступінь BBA (Hons) у Великобританії. Бакалавр у галузі бізнесу та менеджменту підтверджений та присвоєний акредитованим університетом Чичестер (державний університет Великобританії) та проводиться Swiss School of Business and Management (SSBM) та OTHM. -
BBA
Денна
3 років
англійська
Онлайн

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут