$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалавр наук, часто скорочений як бакалавр чи бакалавр, є ступенем бакалавра, який зазвичай завершується через чотири роки. Бакалавр в певному полі часто розглядає аналітичну сторону цього предмету. Що таке бакалавр… Детальніше

Бакалавр наук, часто скорочений як бакалавр чи бакалавр, є ступенем бакалавра, який зазвичай завершується через чотири роки. Бакалавр в певному полі часто розглядає аналітичну сторону цього предмету.

Що таке бакалавр в навчанні? Цей ступінь відмінно підходить для всіх, хто зацікавлений у тому, щоб дізнатися більше про предмет та його використання в навчальних закладах. За цією програмою, як правило, є дві цілі: майстерність одного або декількох предметів та розуміння того, як студенти вчаться, щоб бути кращим вчителем. Будучи бакалавром наук, також зосереджується багато уваги на теорії навчання, наприклад результати досліджень, що стосуються використання технології в аудиторіях та способи з'єднання з проблемними студентами.

Три навички, які ви можете отримати під час цієї програми ступеня, включають в себе спілкування, співпереживання та організацію. Зв'язок та співчуття дуже корисні в повсякденних соціальних ситуаціях, тоді як організація корисна для збереження часу.

Вартість ступеня бакалавра в викладанні варіюється залежно від школи, яку ви відвідуєте. Деякі витрати, які вам потрібно заплатити, - це оплата за навчання, книги та курси. Якщо ви переїжджаєте на нову територію, перевірте місцеву вартість життя, щоб повідомити про свій бюджет.

Маючи ступінь бакалавра в галузі викладання, в академічних колах ви можете претендувати на декілька кар'єри. Найбільш відомі викладання та навчання в державних або приватних установах. Бакалавр також є гарною відправною точкою, якщо ви хочете отримати кар'єру у вищій освіті та бажаєте пройти магістра або кандидата наук. Уряди та бізнес також наймають випускників із таким ступенем. Деякі навчальні посади, які не є викладачами, повинні шукати редактора підручників, консультанта з питань освіти та письмового навчального плану.

Ви можете знайти ступінь бакалавра в галузі викладання в багатьох школах по всьому світу. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Florida Christian University
Орландо, США

Ця програма зосереджена на розвитку освіти та поведінці. Програма досліджує поточні проблеми освіти та тенденції в сьогоднішньому приватному та державному шкільному середовищі ... +

Ця програма зосереджена на розвитку освіти та поведінці. Програма досліджує поточні проблеми освіти та тенденції в сьогоднішньому приватному та державному шкільному середовищі та надає практичний досвід планування занять у класі та створення планів уроків. -
BSc
Денна
3 - 4 років
Portuguese (Brazil)
Онлайн